V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako ušetrite v New Yorker?

Obchodná sieť New Yorker ponúka široký sortiment lifestylového oblečenia pre ženy, mužov aj deti. Ako ušetriť na nákupe v New Yorker maximum? Nezmeškajte žiadne New Yorker zľavy a výpredaje! Nechajte sa inšpirovať našimi radami, ušetrite čo najviac a nakupujte športové oblečenie, streetwear módu, doplnky a spodnú bielizeň.

New Yorker zľavy

Štýlová móda pre ženy, dievčatá, mužov ponúka široký sortiment tovaru rozdelený podľa ročných období. Oblečenie predáva pod svojimi značkami, ktoré sú Athletics, FB Sister, Amisu, Censored, Bikiny Babe a Jackts to love. Obľúbená značka prichádza s novými, modernými kolekciami a taktiež s výhodnými New Yorker zľavami.

New Yorker zľavový kupón

Využite New Yorker zľavový kupón a ušetrite z nákupu online. Prehľad štýlového oblečenia pre aktuálnu sezónu vám prináša aj New Yorker katalóg. Sledujte New Yorker leták a nakupte vždy výhodne.

New Yorker výpredaj

V New Yorker výpredaji nájdete rôzny módny tovar za skvelé ceny. Nezmeškajte túto výhodnú ponuku a sledujte spolu s nami všetky aktuálne zľavy. New Yorker online ponúka prehľad najnovšej kolekcie a možnosť nakombinovať si outfit podľa vašich predstáv. Navštívte niektorú z predajní New Yorker na Slovensku a určite si vyberiete. Ak neviete, kde sa nachádza najbližšia predajňa, pozrite sa na New Yorker online shop.

Nemecká značka s oblečením New Yorker vznikla v roku 1971. Dnes predajne New Yorker nájdete po celom Slovensku v každom väčšom nákupnom centre. Všetky najnovšie trendy, štýlové doplnky, či krásne spodné prádlo nájdete na jednom mieste. Na stránkach NewYorker.sk si môžete prezrieť, čo nové si na aktuálnu sezónu New Yorker pre vás pripravil.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1590 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo