V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Obi zľavy a výpredaje

Kam zamierite, keď potrebujete stavebný materiál, ručné náradie, elektronické nástroje alebo pomôcky do záhrady? OBI je tá správna voľba. OBI zľavy sledujeme za vás. O všetkých aktuálnych zľavách budete vedieť, ako prvý. Dobre a lacno chce nakúpiť každý, ale pozor, akčná ponuka a výpredaje sú časovo obmedzené.

OBI Bonus Karta

Využite možnosť ušetriť ešte viac s bonusovým programom OBI Bonus Kartou. Stačí vyplniť kontaktné údaje a môžete využívať zľavové kupóny k tomu budete stále informovaný o špeciálnych novinkách. S využitím karty zbierate všetky útraty a na konci roka sa spočítajú. Podľa celkového obratu dostanete určité % zľavy na ďalšie obdobie nákupov.

OBI leták

Najvýhodnejšiu ponuku a zľavy nájdete v OBI aktuálny leták alebo priamo vo svojej poštovej schránke. Akcie bývajú tematicky zamerané podľa sezónnosti alebo na určený sortiment a s Tipli budete vždy vidieť aktuálnu ponuku. OBI akcie sú platné rôzne časové obdobie alebo do vypredania zásob.

OBI predstavuje sieť predajní so stavebným a potrebným materiálom pre všetkých zručných, aj menej zručných domácich majstrov. Aby uľahčili svojim zákazníkom čas, prácu aj peniaze ponúkajú doplnkové služby, ako napríklad miešanie farieb, rezanie dreva na mieru, pri veľkých nákladoch vám doručia nakúpený tovar až domov. Môžete využiť kúpu OBI darčeková karta pre svojich blízkych alebo si môžete požičať náradie.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1628 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo