Okay zľava a zľavové kupóny

Nakupujte ešte výhodnejšiu elektroniku v OKAY elektro a využite okay zľavy na vybraný sortiment.

OKAY zľavy a výpredaje

Zľavy na elektroniku pre vás strážime a uverejňujeme všetky aktuálne zľavy v OKAY elektro. Kúpte si televízory, elektroniku, mobilné telefóny, GPS, počítače a ďalší tovar za skvelú cenu. Tipli vám prináša zoznam všetkých okay zľavových kupónov, ktoré môžete využiť v okay elektro. Získať elektroniku lacno je sen každého zákazníka. Problém je ten, že OKAY výpredaj je zvyčajne časovo obmedzený alebo len do vypredania zásob. Vy máte nás a my vás upozorníme na všetky okay zľavy ako prvý.

OKAY Black Friday

Nákupné šialenstvo pod názvom Black Friday, čiže čierny piatok, je veľmi obľúbený. OKAY elektro robí maximum pre svojich zákazníkov a preto im prináša v novembri najväčšie zľavy. Tipli vám ako prvý prinesie OKAY zľavový kupón a zľavový kód ktorý stačí zadať do nákupného košíka a OKAY zľava sa vám automaticky načíta. Ušetrite na vybraných svetových značkách až do - 55 % na elektorniku.

OKAY leták

Tipli sa vám snaží nákupy na internete maximálne zjednodušiť, preto vám prináša akčný OKAY leták na jednom mieste. Ste zvedavý čo ukrýva OKAY leták na tento týždeň? Pozrite si aktuálny okay elektro leták.

OKAY elektro doprava

Ak nechcete platiť za doručenie, vybraný tovar si môžete vyzdvihnúť aj osobne v jednej z Okay predajni na Slovensku. Doprava pri nákupe cez eshop je spoplatnená podľa duhu objednaného tovaru. Osobný odber tovaru z eshopu je spoplatnený čiastkou od 0,99 €.

.Nezabudnite na cashback od Tipli

Nakupujte ešte výhodnejšie s Tipli cashback systémom. Za každý nákup budete odmenení určeným % z online nákupu. Zaregistrujte sa a nakupujte obľúbený tovar so zľavou.

Nakupujte ešte výhodnejšiu elektroniku v OKAY elektro a využite okay zľavy na vybraný sortiment.
OKAY elektro je obľúbený reťazec s elektornikou známi svojimi výhodnými cenami. Z elektroniky ponúka všetko od mobilných telefónov, televízií až po fotoaparáty a k tomu ponúka aj široký sortiment nábytku. OKAY online ponúka okrem presného popisu všetkých produktov tak aj fotogalériu s inšpiráciami na úpravu designu a taktiež rady a tipy, napríklad ako zladiť farby nábytkov.