OTTO zľava a zľavové kupóny

V kvalitných veciach z eshopu OTTO vás nikto neprehliadne. Využívajte zľavy a nakupujte výhodnejšie.
V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

OTTO – firma s tradíciou

OTTO patrí medzi firmy, ktoré na Slovensku pôsobia už dlhodobo. Materská nemecká centrála patrí medzi najväčšie zásielkové obchody na svete a má za sebou už 70 ročnú tradíciu. Oblečenie pre dámy, pánov a deti nie je jedinou špecialitou OTTO. Obľúbená je aj široká škála vecí do domácnosti.

OTTO zľavy

Vyhliadli ste si v eshope kúsok, po ktorom túžite už dlho, ale vaša peňaženka by to neuniesla? Sledujte kategóriu výpredaj a pri troche šťastia tam ten svoj kúsok nájdete. Nakupujte vo výpredaji a potešíte nie len seba a svoj šatník, ale aj svoju peňaženku. Zľava siaha až do výšky 70 %. Neváhajte to využiť.

BEST PRICE na OTTO

Vyberte si cenovo dostupné produkty, ktoré sú v kategórii ponuka týždňa a kvalitné oblečenie za dostupné ceny bude vaše.

Akcia na každý deň

OTTO každý deň prichádza s novou akciou. Zľava 20 % pri príležitosti MDŽ, darček 15 € k nákupu nad 60 €... Výhodnú cenu na svoj nákup môžete mať každý deň. Prihláste sa na Tipli a žiadna akcia s OTTO vám už neunikne.

OTTO doprava zadarmo

Investujte do tovaru a nie do dopravy. Objednajte si tovar za viac ako 85 € a objednaný tovar vám OTTO doručí až domov! Získať OTTO dopravu zadarmo sa oplatí.

Odoberať newsletter sa oplatí

Prihláste sa na odber newslettra a okrem užitočných informácií získate darček 15 €.

S Tipli nakúpite ešte výhodnejšie

Vstúpte do eshopu OTTO cez Tipli. Nakúpte so všetkými výhodami, ktoré OTTO ponúka presne tak, ako doteraz. Odmena v podobe cashbacku vo výške 3 % vás neminie.

V kvalitných veciach z eshopu OTTO vás nikto neprehliadne. Využívajte zľavy a nakupujte výhodnejšie.
V eshope OTTO s dlhoročnou tradíciou obohaťte svoj šatník kvalitnými trendy kúskami rôznych značiek. Nohavice, lodičky, aj saká. Oblečte sa od hlavy po päty za výhodné ceny. Vďaka otto.sk premeníte každý svoj módny sen na skutočnosť. Kvalitné oblečenie všetkých veľkostí spája OTTO. Zakúpený tovar môžete do 14 dní od vyzdvihnutia objednávky bez udania dôvodu vrátiť. Neobmedzujte sa skúšobnou kabínkou a v OTTO bez problémov nakupuj aj na skúšku.