V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ušetrite s Pepco maximum

Produkty pre celú rodinu a domácnosť za najnižšie ceny vám ponúka sieť predajní Pepco. Ako ušetriť na nákupe v Pepco maximum? Nezmeškajte žiadne Pepco výpredaje a zľavy! Nechajte sa inšpirovať našimi radami, ušetrite čo najviac a vyberte si oblečenie pre celú rodinu či doplnky na skrášľovanie a udržiavanie chodu domácnosti.

Pepco zľavy

Pepco predáva za diskontné ceny a každý mesiac usporadúva Pepco zľavy pre svojich zákazníkov. Buďte s nami a nepremeškajte žiadne Pepco zľavy a potešte seba alebo celú rodinu.

Pepco výpredaje

V Pepco výpredajoch si môžete vybrať zo širokej ponuky sortimentu za extra výpredajovú cenu. Ušetrite svojej peňaženke pár eur navyše a pritom si urobíte radosť novou dekoráciou alebo nočnou košeľou.

Pepco leták

Pravidelne každý týždeň vychádza Pepco letáku s aktuálnymi akciami na vybrané druhy tovaru. Inšpirujte sa sezónnymi dekoráciami, vyhliadnite si v Pepco letáku krásne kúsky do Vášho šatníka alebo do domácnosti.

Pepco doprava zadarmo

Vyhľadajte najbližšiu pobočku Pepca vo vašom okolí a získajte Pepco dopravu zadarmo. Nakupujte za skvelé ceny a ušetrite peniaze kde sa dá. Sledujte nás a my vám poskytneme typy na výhodný nákup.

Európska sieť diskontných predajní Pepco vám prináša produkty pre celú rodinu a domácnosť za najnižšie ceny. Nakúpiť môžete v jednej zo Slovenských predajní, ktorých zoznam nájdete na internetovej stránke Pepco.sk

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1636 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo