V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako v lekárni pilulka24 nakúpiť čo najvýhodnejšie?

Voľnopredajné lieky, čaje, výživové doplnky a ostatné zdravotnícke potreby ponúka lekáreň pilulka24 online. Tipli vám prezradí, ako nakúpiť ešte výhodnejšie.

Pilulka24 zľava nie len na lieky

Pilulka v sekcii akcie svoj sortiment ponúka v zľavách až do 50 %. Akciová ponuka je naozaj bohatá a stále v nej nájdete niečo nové. Vitamíny na posilnenie imunity, krémy proti bolesti, ale aj šampóny a sprchové gély rôznych značiek. Pozrite, či sa v akcii momentálne nenachádza aj to, čo hľadáte.

Pilulka24 zľavový kupón na váš nákup

Zľavový kupón pilulka24 odľahčí váš nákup pri špeciálnych príležitostiach. Vianočné balíčky alebo balíček na MDŽ, či Deň matiek a Deň otcov sa vďaka pilulka24 zľavovým kódom naozaj oplatia. So sezónnymi ochoreniami tiež môžete bojovať výhodnejšie. Ak pilulka24 kupóny nestíhate sledovať, spoľahnite sa na Tipli a o všetkých kupónoch sa včas dozviete.

Pilulka24 výpredaj len pre vás

Aj lekáreň musí občas prevetrať sklady. Najmä na konci starej a začiatku novej sezóny. Aby v zime nenúkali to, čo potrebujete v lete a naopak. Nákup kozmetiky, výživových doplnkov a zdravotníckych potrieb sa vo výpredaji oplatí. Prelistujte si pilulka24 leták a o veciach vo výpredaji sa dozviete všetko, čo potrebujete.

Pilulka24 doprava zdarma

Obyvateľom Bratislavy stačí nakúpiť za viac ako 10 € a poštovné sa im k objednávke nepripočíta. Ak ste z ostatných častí Slovenska, objednajte v pilulke24 aspoň za 30 € a poštovné v pilulke uhradia za vás. Váš nákup je bez poštovného ešte výhodnejší.

Lekáreň pilulka24 patrí medzi prvé online lekárne na Slovensku. Voľnopredajné lieky, čaje, kozmetiku, výživové doplnky a ostatný zdravotnícky tovar v pohodlí domova objednáte a domov vám ho privezú. Áno, aj zdravotnícky sortiment sa k vám dostane touto jednoduchou cestou. Stačí, ak sa spoľahnete na internetovú lekáreň pilulka24.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1657 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo