Platí do 30.06.2019

Proma doprava zadarmo

Pri objednávke nad 100 € máte dopravu na Promask zadarmo!

Proma doprava zadarmo

Pri objednávke nad 100 € máte dopravu na Promask zadarmo!

Pre túto ponuku nepotrebujete kód.

Prejsť na promask.sk

Ako v Prome nakúpite čo najvýhodnejšie?

Proma Zvolen predajňa náradia pre remeselníkov a domácich majstrov sa vyznačuje svojimi profesionálnymi službami. V Prome nájdete tie najkvalitnejšie proma stroje a proma náradie. Ako ušetriť na nákupe s Promou? Nezmeškajte žiaden proma výpredaj a proma zľavu! Nechajte sa inšpirovať našimi radami, ušetrite čo najviac a nakupujte kvalitné proma náradie.

Proma zľavy

Značka Proma ponúka široký sortiment tovaru a záruku kvality. Produkty značky PROMA si môžete prezrieť na internetových stránkach proma.sk. Proma e-shop prináša veľa zliav a akcií, taktiež tématické akcie v priebehu roka na brúsky, akumulátorové skrutkovače, kompresory, kosačky, nožnice na živý plot, vŕtačky a mnoho iného tovaru. Smozrejmosťou je aj Proma výpredaj tovaru, kde nakúpite všetko od záhradnej techniky alebo náradia za skvelé ceny. My vám prinášame prehľad vždy aktuálnych Proma zliav.

Proma zľavové kupóny

Proma zľava je tu len pre vás aj vy môžete ušetriť na nákupe. Proma stroje a proma náradie nakupujte výhodne so zľavovým kupónom o ktorom vás budeme informovať ako prvý.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 100 € s DPH neplatíte poštovné v rámci celej SR. Pri nákupe do 100 € s DPH je prepravné 7 € s DPH. Osobne si tovar môžete prevziať v predajni vo Zvolene v pracovných dňoch od 7.00 – 15.30 hod. po predchádzajúcej dohode.

PROMA ponúka širokú ponukou elektrického náradia, strojov a príslušenstva pre remeselníkov a domácich majstrov. V obchode nájdete viac ako 1500 výrobkov a ponuka sa stále rozširuje. Nakúpte v Proma výpredaji a získate tovar za výhodné ceny.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1628 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo