V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Retrogéria zľavy

Retrogéria ponúka výhodné ceny na rôzny drogistický a kozmetický tovar. Nakupujte do domácnosti potrebné a obľúbené výrobky za super ceny počas celého roku.

Retrogéria akcie

Najvýhodnejšiu ponuku a aktuálne zľavy nájdete v Retrogéria aktuálnom letáku, ktorý nájdete u nás vždy aktuálný alebo priamo vo svojej poštovej schránke. Retrogéria akcie sú platné určité časové obdobie alebo do vypredania zásob.

Retrogéria Zákaznícka karta

Vďaka Retrogéria zákazníckej karte získate ešte výhodnejšie ceny vybraných produktov. Pri každom nákupe v kamennej predajni získate zľavu až 3%. Majiteľ zákazníckej karty obdrží ponuky na vybrané výrobky za zvlášť výhodné ceny. Nakupujte ešte výhodnejšie so Zákazníckou kartou Retrogeria.

Retrogéria Virtuálna zákaznícka karta

Túto virtuálnu kartu získate po vypísaní registračného formuláru na internetovej stránke Retrogeria.sk. Virtuálnu zákaznícku kartu obdržíte ihneď na vašu emailovú adresu. Kartu uplatníte po jej predložení vašom mobilnom telefóne alebo vytlačenú na papieri.

Retrogéria patrí medzi cenovo najvýhodnejšie drogérie na Slovensku. Zákazníkov presvedčí výhodnými cenami a dostupnosťou produktov. Drogérie ponúkajú štandardný sortiment drogérie, kozmetiky, pracích prostriedkov, autokozmetiky, hygienických potrieb, čistiacich prostriedkov, farby-laky a iné. Retrogéria retro nie je! Ponúka nielen drogériový sortiment, kozmetiku ale aj produkty v bio kvalite a eko čistiace prostriedky. Retrogéria prevádzkuje tri kamenné predajne v Bratislave. Retrogéria otváracie hodiny sú v každej z troch predajní odlišné.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1654 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo