SCONTO nábytok zľava a zľavové kupóny

Zakúpte si SCONTO nábytok so zľavou a váš domov bude žiariť novým duchom.

SCONTO nábytok zľavy

Plánujete kúpu nového nábytku, sťahujete sa alebo vás omrzeli vŕzgajúce pánty? Získajte designový nábytok lacnejšie cez internetový obchod SCONTO nábytok. Prezrite si aktuálny leták SCONTO nábytok a SCONTO zľavy a kupóny, a nakupujte vybrané kusy tovaru lacnejšie až o 60%. Nezabudnite sledovať SCONOT nábytok zľavy, ktoré pre vás prinášame ako prvý.

SCONTO Club

Vyžite ešte výhodnejší nákup na Sconto nábytok. Staňte sa členom SCONTO Clubu a získate výhodnejšie ceny produktov oproti bežnej cene. Členom sa môžete stať cez eshop pri nákupe tovaru alebo v kamenných obchodoch. Členstvo je zadarmo. Ešte stále vám to nestačí? Zaregistrujte sa na tipli.sk a získajte odmenu za každý nákup.

Sconto zľava 10%

Pre nových zákazníkov SCONTO nábytok ponúka 10% zľavu na prvý nákup. Stačí sa zaregistrovať a na uvedenú e-mailovú adresu bude zaslaný promo kód, ktorý využijete v eshope.

Sconto doprava zadarmo

Dopravu zadarmo získate pri osobnom odbere na predajni spoločnosti SCONTO nábytok v Bratislave, Nitre alebo Trenčíne. Prepravná služba je spoplatnená čiastkou od 5€ a cena stúpa podľa hodnoty objednávky. Pri nákupe nad 1 200 € hradí náklady za dopravu SCONTO nábytok. Bežná doba expedície je do 14 dní.

SCONTO výpredaj

Tipli vám prinesie vždy najvýhodnejšie informácie o SCONTO výpredajoch. Nezameškajte výhodný nákup a sledujte aktuálne zľavy!

Zakúpte si SCONTO nábytok so zľavou a váš domov bude žiariť novým duchom.

SCONTO nábytok patrí k nemeckým konceptom Hőffer, ktorý je jedným z najväčších predajcov nábytku v Európe. Ponuka širokého sortimentu nábytku, dekoračných predmetov, bytových doplnkov uspokojí každého. SCONTO nábytok je už na trhu 28 rokov a poskytli služby už tisíckam spokojným zákazníkom.