Platí do: 31.12.2018

SCONTO nábytok zľavy

Plánujete kúpu nového nábytku, sťahujete sa alebo vás omrzeli vŕzgajúce pánty? Získajte designový nábytok lacnejšie cez internetový obchod SCONTO nábytok. Prezrite si aktuálny leták SCONTO nábytok a SCONTO zľavy a kupóny, a nakupujte vybrané kusy tovaru lacnejšie až o 60%. Nezabudnite sledovať SCONOT nábytok zľavy, ktoré pre vás prinášame ako prvý.

SCONTO Club

Vyžite ešte výhodnejší nákup na Sconto nábytok. Staňte sa členom SCONTO Clubu a získate výhodnejšie ceny produktov oproti bežnej cene. Členom sa môžete stať cez eshop pri nákupe tovaru alebo v kamenných obchodoch. Členstvo je zadarmo. Ešte stále vám to nestačí? Zaregistrujte sa na tipli.sk a získajte odmenu za každý nákup.

Sconto zľava 10%

Pre nových zákazníkov SCONTO nábytok ponúka 10% zľavu na prvý nákup. Stačí sa zaregistrovať a na uvedenú e-mailovú adresu bude zaslaný promo kód, ktorý využijete v eshope.

Sconto doprava zadarmo

Dopravu zadarmo získate pri osobnom odbere na predajni spoločnosti SCONTO nábytok v Bratislave, Nitre alebo Trenčíne. Prepravná služba je spoplatnená čiastkou od 5€ a cena stúpa podľa hodnoty objednávky. Pri nákupe nad 1 200 € hradí náklady za dopravu SCONTO nábytok. Bežná doba expedície je do 14 dní.

SCONTO výpredaj

Tipli vám prinesie vždy najvýhodnejšie informácie o SCONTO výpredajoch. Nezameškajte výhodný nákup a sledujte aktuálne zľavy!

SCONTO nábytok patrí k nemeckým konceptom Hőffer, ktorý je jedným z najväčších predajcov nábytku v Európe. Ponuka širokého sortimentu nábytku, dekoračných predmetov, bytových doplnkov uspokojí každého. SCONTO nábytok je už na trhu 28 rokov a poskytli služby už tisíckam spokojným zákazníkom.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1356 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo