Sportobchod.sk zľava a zľavové kupóny

Hľadáte spoluhráča na športové aktivity? Výhodné ceny, výpredaje a akciovú ponuku na vybrané druhy tovarov v online obchode Sportobchod.sk

Ušetrite so Sportobchod maxinum

Sportobchod, predajňa športových potrieb ponúka široký sortiment toho najlepšieho. Ako ušetriť na nákupe v Sportobchod maximum? Nezmeškajte žiadne Sportobchod výpredaje a zľavové akcie! Nechajte sa inšpirovať našimi radami, ušetrite čo najviac a realizujte svoj šport s láskou.

Sportobchod zľavy

Hľadáte kvalitné vybavenie na svoje športové aktivity? Internetová predajňa Sportobchod.sk je tá pravá voľba na nákup športovej techniky. Pre vás sledujeme všetky aktuálne sportobchod zľavy na celý sortiment. Nepremeškajte šancu využiť športobchod zľavový kód a nakupujte výhodnejšie obľúbene produkty. Pozor, všetky zľavy sú časovo obmedzené alebo je tovar dostupný do vypredania. Nakupujte výhodne a sledujte naše ponuky o ktorých budete vedieť ako prvý.

Sportobchod.sk tímový program

Využite možnosť ušetriť ešte viac s tímovým programom. Ste tím nadšených športovcov? Nebojte sa ozvať, zaraďte sa do programu a dostanete zvýhodnené ceny na vybraný tovar pre celý váš tím. Za odmenu umiestnite len logo Sportobchod na svoje sociálne siete alebo webové stránky, že je to výhodný obchod.

Sportobchod.sk bonusový program

Za každý nákup môžete dostať kredity a následne využiť zľavu na vytvorenú objednávku. Ako získate kredity? Každý jeden kredit má hodnotu 1 centu. Koľko ich získate je na vašej objednávke. 100 kreditov = 1 € zľava na tovar. Kredity môžete získať za aktivitu na webových stránkach. Plusové body môžete dostať za zaplatenie objednávky, po hodnotení produktu alebo k registrácií na Sportobchod.sk. Už sme vás presvedčili?

Sportobchod doprava zadarmo

Cena dopravy prepravnými spoločnosťami sa pohybuje od 3,99 € podľa vybranej spoločnosti a formou platby. Ak vaša objednávka prekročí sumu 79,99 € dopravu máte zadarmo. Tovar budete mať u seba doma do nasledujúceho dňa. Ďalšou možnosťou ako ušetriť na doprave je osobný odber v kamennej pobočke, ale tie sa nachádzajú len na území Českej republiky v Prahe a Brne. Športobchod Bratislava sa plánuje otvoriť a mi vás určite budeme informovať kedy sa kamenná predajňa otvorí.

Nezabudnite sa registrovať na Tipli ❤

Ešte pre vás máme výhodnejší nákup. S cashback systémom od Tipli môžete ušetriť ešte viac. Zaregistrujte sa a dostanete späť % z celého online nákupu.

Hľadáte spoluhráča na športové aktivity? Výhodné ceny, výpredaje a akciovú ponuku na vybrané druhy tovarov v online obchode Sportobchod.sk
Sportobchod je predajca tovarov pre šport, oblečenie, outdoor a moto. Internetový obchod ponúka výhodné ceny a služby, rýchlu dopravu a kvalitný tovar. Myslíme si, že nakupovanie na sportobchod si zamilujete. Na sportobchod.sk nájdete všetky obľúbené svetové značky, ako sú Adidas, Nike, thule, Bauer, Head, Salming a mnoho ďalších.