Ospravedlňujeme sa, ale pre tento obchod aktuálne nemáme žiadnu zľavu alebo zľavové kupóny.

Ako ušetriť na káve v Starbucks?

Milujete vôňu a chuť kávy? Vyskúšajte kávu v Starbucks coffee. Pripravia ju presne podľa vašich predstáv. Tipli prezradí, ako môžete pitím dobrej kávy ušetriť.

Starbucks zľavové kupóny

Milovníci kávy pozor. Využite zľavové kódy Starbucks a svoju obľúbenú kávu si kúpite lacnejšie. Tipli ich nájde, vy zadáte a káva je vaša.

Vernostný program Starbucks Slovensko

Zapojte sa do Vernostného programu Starbucks a vychutnajte si svoju obľúbenú kávu zadarmo. Opýtajte sa na vernostnú kartu Moja STARBUCKS Card a zbierajte samolepiace vernostné nálepky. Získate ich za teplý alebo studený nápoj pripravený v kaviarni na priamu konzumáciu. Za 10 nálepiek získate jeden nápoj z ponuky Starbucks vo veľkosti Tall alebo Grande s toppingom podľa vlastného výberu.

Nezabudnite na cashback od Tipli❤

S cashbackom od Tipli ušetrite ešte viac. Za každý online nákup vás odmeníme a vrátime vám určité % z celkovej čiastky objednaného tovaru online. Rýchla registrácia na Tipli.sk a ešte výhodnejší nákup môže začať.

Starbucks a jeho kávová tradícia sa začala v roku 1971. Odvtedy nás kaviareň inšpirovaná románom Biela veľryba presviedča o svojich kvalitách. Dnes ju môžete navštíviť vo viac ako 17 000 kaviarňach v 55 štátoch. Kvalitnú kávu na rôzne spôsoby vám pripravia aj v Starbucks Bratislava a Starbucks Košice. Ochutnajte esspresso, ltte Machiato alebo nejakú sezónnu novinku, ktorou vedia v Starbucks príjemne prekvapiť. Doma si takú kávu neurobíte.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1285 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo