V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako ušetriť v Terne?

Terno každý deň prináša kvalitné a poctivo vyrobené potraviny. Nakupujte obľúbené výrobky a my vás upozorníme, kedy prebiehajú špeciálne Terno akcie. Prajeme vám príjemný nákup v Terne.

Aktuálny Terno leták

Terno o svojich pravidelných akciách informuje v Terno letáku. Prelistovať si môžete v pohodlí svojho domova online alebo ste si Terno leták na budúci týždeň mohli nájsť vo svojej schránke. Spoločnosť Terno zverejňuje nové zľavy a akčné letáky pravidelne raz týždenne.

Terno akcie

Akciové letáky vás upozornia kedy je akcia dňa alebo či ide o víkendové akcie. Získajte prehľadné informácie o prebiehajúcich Terno akciách na vybrané druhy potravín ako je pečivo, mäso, mlieko, čerstvé ovocie, zelenina atď.

Výhodnejší nákup s Terno kartou

Nakupuj s Ternou kartou a využívaj výhodné Terno akcie za skvelé ceny na veľké množstvo produktov každý mesiac! Hľadaj v predajniach produkty označené symbolom * a získaj extra zľavy každý týždeň a skvelé zľavy každý mesiac. Zákaznící vo veku nad 60 rokov pri nákupe výrobkov označených symbolom dvoma ** získajú seniorskú zľavu vo výške 1%.

Terno predajne parita medzi najvýhodnejšie maloobchodné predajne na Slovensku. Svojich zákazníkov presvedčia výhodnými cenami, dostupnosťou produktov a kvalitou potravín. Okrem potravín v predajniach Terno môžete nájsť aj drogériu, knihy, autokozmetiku, hračky, školské potreby, krmivá ako i potreby pre domácich miláčikov. V ponuke sú aj kvalitné biopotraviny, dia výrobky a tovar pre celiatikov. Terno Bratislava ponúka okrem klasického sortimentu aj nadštandardný sortiment, ako je FRESH kútik, ktorý ponúka čerstvé šťavy, jogurty, bagety, chlebíčky či zákusky. Terno predajne môžete nájsť na celom území Slovenska vo viac ako 116 pobočkách.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1628 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo