V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

TETA drogérie zľavy

TETA drogérie ponúkajú výhodné ceny na kompletný sortiment kvalitných drogistických a kozmetických produktov , ktoré nesmú chýbať vo vašej domácnosti. Nakupujte obľúbené výrobky za super ceny počas celého roku. TETA drogérie vám ponúkajú veľa zliav a výhodných akcií na vybraný sortiment a s nami o nich budete vedieť ako prvý.

TETA drogérie leták

Najvýhodnejšiu ponuku a aktuálne zľavy nájdete v drogérie teta letáku, ktorý nájdete vždy u nás alebo priamo vo svojej poštovej schránke. TETA drogérie akcie sú platné určité časové obdobie alebo do vypredania zásob.

TETA Klub

Vďaka TETA klubovej karte získate extra zľavy na vybrané produkty, kávu zadarmo pri nákupe nad 1 €. Zvýhodnené ceny pre členov sú uvedené v aktuálnom letáku alebo priamo v kamenných predajniach. Navyše môžete získať prémiové kupóny, ktoré budete dostávať pravidelne na uvedenú emailovú adresu vo formulári pri registrácii.

Nakupujte ešte výhodnejšie! Zaregistrujte sa u nás v Tipli.sk, a vďaka cashback systému budete odmenený z každého online nákupu vo vašom obľúbenom eshope.

TETA drogérie parita medzi najvýhodnejšie drogérie na Slovensku. Svojich zákazníkov presvedčia výhodnými cenami , dostupnosťou produktov a starostlivosťou. Drogérie ponúkajú štandardný sortiment drogérie, kozmetiky, pracích prostriedkov, hygienických potrieb, čistiacich prostriedkov, bytových doplnkov, vybraných potravín a iné. Predajne drogérie TETA môžete nájsť na celom území Slovenska vo viac ako 200 pobočkách.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1657 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo