ZAJO zľava a zľavové kupóny

Zajo je slovenskou jednotkou v oblečení a doplnkov v turistickom svete. Presvedčte sa.

Doprava zadarmo pri objednávke nad 200,00 €.

Pre túto ponuku nepotrebujete kód.

Prejsť na zajo.net

Ako na Zajo.sk ušetriť maximum?

Slovenská firma Zajo prináša kvalitné outdoorové oblečenie aj pre tých najnáročnejších športovcov. Ako nákupom na zajo.sk ušetriť?

Zajo akcie pre každého

Športové nohavice, Zajo bundy, mikiny a ostatnú outdoorovú výbavu nenájdete. Ľahké a priedušné oblečenie, ktoré vám pri športových aktivitách nebude prenášať si rýchlo obľúbite. Nakupujte kvalitné športové oblečenie na zajo.sk v akciách a ušetrite až 60 %, aby vám pri potulkách po svete nič nechýbalo.

Zajo zľavové kupóny na výhodný nákup

Zľavové kupóny sú medzi zákazníkmi veľmi obľúbené a vedia o tom aj v zajo.sk. Špeciálne príležitosti vyžadujú špeciálne riešenia a tými Zajo zľavové kódy rozhodne sú. Neviete, ako sa k ním dostať? Sledujte Tipli a využite všetky zľavy a zľavové kódy, ktoré tu nájdete.

Zajo výpredaj

Zajo nemá výpredaje, na aké sme zvyknutí. Zajo Outlet vypredáva staršie kolekcie v neuveriteľných, až 70 % zľavách. Ak si nezakladáte na novinkách, ktoré práve prišli na pulty predajní, využite outlet a nakúpte produkty vysokej kvality v naozaj výnimočných cenách.

Zajo doprava zadarmo

Obliekli ste sa od hlavy po päty a máte výstroj, o ktorom ste vždy túžili? Máte v košíku tovar za viac ako 80 €? Skvelé! Zajo poštovné v tomto prípade neplatíte. Navštívte Zajo predajne alebo jedno z predajných miest, kde túto značku nájdete a o Zajo kvalite sa presvedčte na vlastné oči.

Nezabudnite na cashback od Tipli❤

S cashbackom od Tipli ušetrite ešte viac. Za každý online nákup vás odmeníme a vrátime vám určité % z celkovej čiastky objednaného tovaru online. Rýchla registrácia na Tipli.sk a ešte výhodnejší nákup môže začať.

Zajo je slovenskou jednotkou v oblečení a doplnkov v turistickom svete. Presvedčte sa.
Zakladateľ firmy Zajo Juraj Králik mal potrebu byť v prírode v suchu. V roku 1996 začal vyrábať turistické nohavice, ktoré sú u nás známe ako „golfky“ a dnes je lídrom outdoorového oblečenia na Slovensku. Stále reaguje na potreby športového a turistického sveta a sortiment rozširuje o nové modely. V súčasnosti má značka ZAJO zastúpenie vo viac ako 60-tich predajniach na Slovensku 17 krajinách sveta a má v ponuke viac ako 230 modelov oblečenia a hardwareu.