Obrázok Obrázok

Zľavové kupóny a akcie na Slovensku

Vyberte si z najlepších ponúk na Slovensku. Každý nákup môže byť lacnejší. Využite spojenie zaujímavých zliav a získajte peniaze späť od Tipli. Výhodnejšie už to nejde.

Vyberte si z najlepších ponúk na Slovensku. Každý nákup môže byť lacnejší. Využite spojenie zaujímavých zliav a získajte peniaze späť od Tipli. Výhodnejšie už to nejde.

Zľavové kupóny všade, kam sa pozriete!

Ubytovanie za akčné ceny a zľavové kódy na kozmetiku patria k najobľúbenejším výberom na Tipli. Svetoznámy vyhľadávač ubytovania Booking.com s cashbackom až 4  %, patrí rozhodne k tomu najlepšiemu. Nechajte auto doma a siahnite po luxusnom a klimatizovanom autobuse Flixbus, ktorý vám spríjemní cestu po celej Európe. Pri ceste na dovolenku pri mori nezabudnite navštíviť internetovú lekáreň a vybrať kvalitný krém na opaľovanie. Zľavové kupóny Dr.Max a Pilulka.sk vám s tým spoľahlivo pomôžu. Navyše bez čakania v dlhej rade!  

Zďaleka to však nie je všetko. Určite si zamilujete zľavové kupóny na oblečenie a obuv a možnosť ušetriť ponúkajú aj akčné ceny na vybavenie do domácnosti a záhrady. Spodná bielizeň, krásne šaty a pohodlná obuv. Oblečte sa od hlavy po päty a využite Bonprix zľavové kódy a Deichmann zľavové kupóny.

Naozaj by bolo hriechom nevyužiť dopravu zdarma, ktorú vám prinášame vo väčšine obchodov. Nájdi zľavu presne podľa svojho výberu ešte dnes! 

Hoci Black friday je iba raz do roka, tak na Tipli sú k dispozícii zľavové kupóny na elektroniku po celý rok. Nový mobilný telefón a výkonný notebook sú dnes nevyhnutnosťou. Zľavy dnes už musia byť samozrejmosťou. Nenechajte sa presvedčiť o opaku! Hej.sk a Datart si to veľmi dobre uvedomujú a ponúkajú tie najlepšie zľavové kódy. AliExpress zľavový kupón je už dobre známy pojem po celom svete. Čo tak ešte navyše pridať cashback až do výšky 10 % z nákupu?

Stále nestačí? Notino, Zoohit, či Bibloo zľavové kupóny vás vyvedú z omylu. S Tipli bude váš nákup vždy výhodnejší. Robíme všetko preto, aby ste ušetrili!

Uvažovali ste niekedy nad tým, kedy je najvhodnejšia doba nakupovať? No predsa vtedy, keď sú super zľavy. V Tipli vám neustále prinášame nové zľavové kupóny, najlepšie zľavové kódy a súhrnný prehľad všetkých možností, ako môžete ušetriť. A čo za to chceme? Absolútne nič! Áno, aj keď sa vám to nezdá, tak dobré veci môžu byť skutočne zadarmo. Stačí sa bezplatne zaregistrovať a vrhnúť sa do nákupov. Vďaka cashbacku a zľavovým kupónom ušetríte až 2x!

Vyberte si z ponuky viac ako 350 obchodov a ide sa na to! Vo väčšine z nich aj tak bežne nakupujete, tak prečo pri nákupe niečo neušetriť? Skvelým príkladom je gigant AliExpress, ktorý ponúka cashback až do výšky 10 % z nákupu. Vzdajte sa mylného presvedčenia, že musí byť Black friday, aby ste výrazne ušetrili. Pravá chvíľa na nákup za akčné ceny prichádza TU a TERAZ.

Zariaďujete si nový dom a chcete ho premeniť na miesto, ktoré by ste hrdo nazývali domovom? Kvalitný nábytok a akčné ceny na doplnky do domácnosti nájdete práve na Tipli

Čo tak výmena šatníku? Najmodernejšie kúsky oblečenia za akčné ceny. Určite si prezrite About you zľavové kupóny, či zbystrite vašu pozornosť na ZOOT.

Či už je vaším hobby šport, hudba alebo starostlivosť o zvieratá, na Tipli nájdete presne to, čo hľadáte. Všimnite si aj logo doprava zdarma! Vo vačšine obchodov teda ušetríte aj na doprave.

Tipli nie sú len zľavové kupóny, zľavové kódy, cashback a rôzne akcie. V prvom rade ide o komunitu ľudí, ktorá rada pomáha ušetriť aj ostatným. Spoľahnite sa na naše recenzie, prečítajte si zaujímavé články a nezabudnite Tipli odporučiť aj svojim známym. Za odporúčania totiž môžete získať až 150 €. 

Tipli

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Datart.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa