Pomôžte priateľom získavať odmeny a získajte 150 €

Rozdávame 5 € za každé odporučenie

Na zoznamovanie s Tipli nebola nikdy lepšia doba! Dočasne sme totiž vylepšili podmienky programu “Odporuč a získaj”. Teraz totiž platí, že za novú registráciu vami doporučeného nákupného nadšenca dostanete 5 € bonusových odmien. Celkom môžete osloviť 30 kamarátov a získať až 150 €!

Za každého nového kamaráta teda vyplácame 5 €. Bonusovú odmenu vám odomkneme v momente, keď našporíte 4 € z vašich nákupov a váš kamarát získa minimálne 2 € v potvrdených odmenách z nákupu.

Doprajte vám a vašim blízkym nákupy s úsmevom. Je to jednoduchá matematika. Čím viac kamarátov sa na Tipli zaregistruje, tým viac peňazí získate.

Ako to funguje

Ako môžem odporučiť kamaráta?

Odporučiť kamaráta môžete jedným z nasledujúcich spôsobov:

  • Skopírováním odkazu na odporučenie a zaslaním vašim kamarátom na ich e-mail, Facebook, WhatsApp, Viber alebo kamkoľvek, kde ste v kontakte
  • Vložením e-mailových adries kamarátov do formulára nižšie na stránke - my im pošleme správu s popisom výhod Tipli, návodom na jednoduchú registráciu a do e-mailu im takisto vložíme váš osobný odporúčací odkaz
  • Zdieľaním na sociálnych sieťach - vložte odporúčací odkaz na Facebook alebo napríklad tweetnite o výhodách Tipli a získajte odmenu 150 €

Akú odmenu získam za odporučenie kamaráta?

Za odporučenie získáte odmenu 5 €. Na váš účet pripíšeme bonusovú odmenu 5 € hneď, ako váš kamarát vykoná cez Tipli prvý nákup.

Získa nejakú odmenu aj môj kamarát, ktorého som odporučil?

Odmenu na začiatok od nás kamaráť bohužiaľ nedostane. Ak ale odporučí ďalších kamarátov získa, rovnako ako vy, bonusovú odmenu 5 €.

Odporučil som kamaráta a v prehľade odmien za odporučenie vidím informáciu “čaká na potvrdenie”. Kedy bude odmena za odporučenie potvrdená? Kedy si ju môžem nechať vyplatiť?

Bonusová odmena 5 € za odporučenie bude potvrdená, len čo s nami váš kamarát na potvrdených odmenách ušetrí s Tipli minimálne 2 € (priemerný cashback je 1 €, to znamená 2 nákupy kamaráta prostredníctvom Tipli). Bonusové odmeny je možné vyplatiť v momente, keď je dosiahnutý minimálny zostatok 4 € z potvrdených odmien z nákupu. Ak dôjde k vyplateniu odmeny, je pre ďalšie vyplatenie bonusových odmien opäť nutné dosiahnuť zostatok na účte užívateľa 4 € v rámci potvrdených odmien.

Koľko kamarátov môžem odporučiť?

Odporučte nám 30 kamarátov a zarobte si až 150 €. Za každé odporučenie získate bonusovú odmenu 5 €.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1095 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.