Obchody / Elektro a PC / Merkury Market O Merkury Market - Letáky -

Merkury Market

4.4 (8x)

Pre obchod Merkury Market práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Pozrite si ďalšie zľavové kupóny a zľavy z obchodov 4homeSiko alebo ASKO NÁBYTOK.

-3 %

Zľavový kupón 3 % na nákup na 4home

Platí do 31.01.2023

+ 2 % naspäť z nákupu

Zľavový kupón 3 % platí na nákup.

AFS3

Zľavový kód Siko 10 % na značku Optima

Platí do 29.01.2023

+ 2,5 % naspäť z nákupu

Zľavový kód Siko 10 % platí na značku Optima.

Zľava 59 % na sedačku Madeira na ASKO Nábytok

Platí do 31.01.2023

+ 3 % naspäť z nákupu

Vyberte si novú sedačku Madeira teraz v skvelej zľave na ASKO Nábytok.

O obchode Merkury Market

Merkury Market je známy predajca všetkého do domácnosti a záhrady. V ich ponuke nájdete dvere, parkety, obklady, kúpeľne, kuchyne, nábytok, záhradné pomôcky a ešte omnoho viac. Celý sortiment obsahuje viac ako 55 tisíc produktov. Spoločnosť Merkury Market je pôvodom z Poľska. Na našom území je mimoriadne populárna a rozšírená. Merkury Market predajne nájdete vo viac ako v 20 mestách naprieč celým Slovenskom. Typicky sú prevádzky skutočne rozľahlé a skladom majú často stovky až tisícky produktov. 

Obrázok

Ako ušetriť s Merkury Market

Možností ako ušetriť s Merkury Market je naozaj neúrekom. Spomenúť treba Merkury Market leták, ale aj Black Friday, či výpredaje, ktoré tento obchod pravidelne organizuje. Tie sú buď vždy na vybrané druhy produktov alebo prebieha takzvaný celoplošný výpredaj, kedy sú za akciové ceny k dispozícii stovky až tisícky produktov z viacero kategórií naprieč celým spektrom, ktoré Merkury Market ponúka. K dispozícii je aj cashback od Tipli, vďaka čomu viete ušetriť pri každom nákupe v internetovom obchode.

Ako získať zľavový kupón Merkury Market

Zľavové kupóny a zľavové kódy, ktoré Merkury Market ponúka môžete často objaviť priamo na webe Merkury Market eshop. Prehľadne zoradené aktuálny zľavové kódy a kupóny však vždy nájdete aj na Tipli. Ďalšou možnosťou je prihlásiť sa na odber newslettera. Práve tak budete vždy dokonale informovaný o tých najlepších ponukách, ktoré Merkury Market eshop ponúka. Zľavové kupóny a kódy platia iba pri nákupe v internetovom obchode a dajú sa jednoducho kombinovať s cashbackom.

Merkury Market leták - zľavy, Black Friday, výpredaje

Merkury Market pravidelne pripravuje pre svojich zákazníkov rôzne akcie. Niektoré sú striktne určené iba pre kamenné predajne, iné sa zase dajú využiť iba v internetovom obchode. Väčšina kampaní je však dostupná aj v eshope a aj v kamenných predajniach. Príkladom je Merkury Market leták, ktorý pravidelne prináša prehľad zľavnených produktov. Tie si viete prezrieť osobne na prevádzkach, či pohodlne objednať z pohodlia domova.

Ak vám nestačí Merkury Market leták, tak sa pravidelne môžete tešiť aj na rôzne sezónne výpredaje. Nájdete v nich napríklad Merkury Market dvere, koberce, sedačky, záhradný nábytok a ešte omnoho viac. Špeciálne postavenie má Black Friday Merkury Market. Práve počas tejto nákupnej akcie, ktorá sa koná každoročne a zapája sa do nej množstvo obchodov, máte asi najlepšiu možnosť ušetriť. Zľavy dosahujú až 80 % a stále platí, že sa dajú kombinovať aj s cashbackom. Nie len, že ušetríte 80 % z hodnoty produktu, ale ešte aj dostanete časť vašich peňazí naspäť.

Merkury Market dvere, sedačky, koberce, obklady

Pestrá ponuka dverí, okien, stenových panelov a laminátových podláh priláka všetkých, ktorí chcú svoje bývanie zmeniť svojpomocne. Ak potrebujete svoj dom či byt len zariadiť, tak ste tiež na správnom mieste. Vyberte si z najväčšieho výberu lámp a lustrov, záclon a závesov a navštívte aj oddelenie keramiky či sanitárnej techniky. V sieti Merkury Market na vás čaká aj pestrá ponuka keramickej dlažby a obkladov. Vyberte si vzor, ktorý sa vám páči a ktorý vám bude najviac pasovať. Za ich kvalitu ručia značkoví zahraniční výrobcovia z Talianska, Nemecka a Španielska. Obklady a dlažby z Merkury Market ponuky uspokoja aj vkus tých najnáročnejších zákazníkov. V Merkury Markete nájdete naozaj všetko pod jednou strechou. Komplexným sprievodcom pre vás bude Merkury Market leták.

Obrázok

Výhodné nakupovanie s Merkury Market

Okrem obrovských predajní, ktoré sa rozprestierajú na stovkách metroch štvorcových ako napríklad Merkury Market Nitra je táto sieť známa najmä šírkou svojho sortimentu. Nemusíte tak chodiť do dvoch, či troch iných obchodov. Všetko kúpite pod jednou strechou. Navyše sa skvelú sumu. Ušetríte tak nie len čas, ale aj peniaze.

Merkury Market eshop a kamenné predajne však zákazníci nevyhľadávajú len kvôli širokému sortimentu. Merkury Market ich oslovil aj svojimi cenami. Sledujte Merkury Market zľavy a nakupujte len v mesačných a mimoriadnych akciách. Výšku poskytnutej zľavy môže ovplyvniť aj Karta Stáleho Klienta. Čím viac miniete, tým vyššiu zľavu dostanete. Prelistujte si Merkury Market leták na Tipli, ktorého ceny platia väčšinou celý mesiac a váš nákup bude ešte výhodnejší.

Merkury Market Nitra, Trnava, Bratislava a ďalšie predajne

O tom, že Merkury Market sa snaží svoj tovar dostať naozaj do každého kúta Slovenska svedčia Merkury Market pobočky, ktoré prinášame v tabuľke nižšie. Pri každej pobočke nájdete aj Merkury Market otváracie hodiny. Tie si však vždy overte priamo na web stránke Merkury Market.

Pobočka

Adresa

Otváracia doba
NitraŠtúrova 1426/69, 911 05Po - So: 8:00 - 20:00 
Nedeľa: 10:00 -19:00

Trnava

Seredská 4013/255, 917 05Po - So: 8:00 - 20:00 
Nedeľa: 10:00 -19:00
BratislavaRožňavská 26, 821 04Po - So: 9:00 - 20:00 
Nedeľa: 9:00 -20:00

Žilina

Košická cesta 14, 010 01Po - So: 8:00 - 20:00 
Nedeľa: 10:00 -19:00
TrenčínBratislavská 441, 911 05Po - So: 8:00 - 20:00 
Nedeľa: 10:00 -19:00
MichalovceHumenská cesta 43, 071 01
Po - So: 8:00 - 20:00 
Nedeľa: 10:00 -19:00
PrešovDuklianska 11, 080 01Po - So: 8:00 - 20:00 
Nedeľa: 10:00 -19:00
ZvolenTrňanská 1, 960 01Po - So: 8:00 - 20:00
Nedeľa: 10:00 -19:00
PrievidzaCiglianska cesta 1/A, 971 01Po - So: 8:00 - 20:00
Nedeľa: 10:00 -19:00

Zoznam pobočiek samozrejme nie je kompletný. Tú najbližšiu k vám nájdete priamo na webe Merkury Market eshop. Nakúpte všetko čo potrebujete, prípadne sa pozrite na celú ponuku pre domácnosť a záhradu na Tipli.

Merkury Market reklamácie

Ak potrebujete reklamovať alebo vrátiť tovar, ktorý ste zakúpili v Merkury Market, tak najjednoduchšou možnosťou je zaniesť ho na predajňu. V prípade, že sa jedná o nadrozmerný tovar, ktorý nie ste schopný doviezť, tak odporúčame vyfotiť dôvod reklamácie a ísť tento problém vyriešiť priamo na predajňu. Druhou možnosťou je kontaktovanie zákazníckej podpory. Ochotní zamestnanci vám určite poradia ako ďalej. Nezabudnite si pozrieť číslo vašej objednávky, aby ste urýchlili celý proces.

Pri osobnom preberaní tovaru na predajni Merkury Market často podpisujete, že ste skontrolovali kvalitu tovaru. To značí, že ho už budete reklamovať veľmi ťažko. Odporúčame teda venovať kontrole naozaj dostatok času a neuponáhľať sa.

Merkury Market eshop aj v zahraničí

Ak sa pozriete na Merkury Market eshop, tak zistíte, že doručenie prebieha iba na území Slovenskej republiky. Pokiaľ nie ste na Slovensku, tak nemusíte zúfať. Máme pre vás šikovný trik, vďaka, ktoré môžete v Merkury Market nakúpiť výhodne aj zo zahraničia. Ak sa práve nachádzate v Českej republike môžete v tomto obchode nakúpiť priamo na Merkurymarket.cz. V prípade, že ste v Poľsku, ktoré je krajinou odkiaľ Merkury Market pochádza, tak môžete pohodlne nakúpiť na Merkurymarket.pl. Sortiment týchto internetových obchodov je odlišný iba mierne, a tak je veľmi pravdepodobné, že svoj vysnívaný kúsok nájdete aj tu.

Merkury Market kontakty

Starostlivosť o zákazníkov na mimoriadne kvalitnej úrovni je jedna zo skvelých vlastností, ktoré ponúka Merkury Market eshop. Zákaznícky servis môžete kontaktovať telefonicky na 051 22 11 130, alebo mailom na eshop@merkurymarket.sk. Zákaznícke centrum vám je k dispozícii v pracovné dni od 8:00 do 20:00. Neváhajte preto tieto služby využiť. Sledujte aj sociálne siete. Najmä Merkury Market Facebook, kde nájdete zaujímavé informácie, novinky a tipy o celom sortimente, ale aj o aktuálne prebiehajúcich akciách a zľavách.

Merkury Market eshop - záruka najnižšej ceny

Ak si myslíte, že niekde nakúpite lacnejšie ako priamo v Merkury Market, tak ste pravdepodobne na omyle. Merkury Market eshop totiž pravidelne kontroluje ceny aj u konkurencie a robí všetko preto, aby bol vždy lacnejší. Ak však predsa len nájdete vo svojom kraji rovnaký tovar za nižšiu cenu ako platí napríklad v predajni Merkury Market Nitra, Merkury Market Trnava, či v akejkoľvek inej, tak vám v Merkury Market zaručujú vyrovnanie rozdielu ceny. Nakupovanie v Merkury Market tak bude zaručene výhodné.

Veľkou výhodou, ktorú poskytuje Merkury Market svojim zaregistrovaným zákazníkom je rozhodne 3D plánovač. Pomocou neho si viete jednoducho naplánovať, ako bude vaša izba vyzerať. Prinesie vám navyše aj odhadovanú cenu za všetky produkty, ktoré ste sa do izby rozhodli umiestniť. Komody Merkury Market na správnom mieste, pridá sa posteľ, skrinky, či koberec. Vizualizácia je omnoho jednoduchšia ak použijete 3D plánovač. Upraviť si viete aj parametre izby, ktorú zariaďujete. Navyše je celá služba úplne bezplatná.

Merkury Market tipy a inšpirácie

Merkury Market vám prináša aj sériu zaujímavých článkov so skvelými tipmi, ktoré zaručene využijete v domácnosti. Ak si neviete vybrať dvere Merkury Market, tak sa pozrite do jedného zo sprievodcov. Ten váš výber rozhodne uľahčí. Sériu zaujímavých článkov, ktoré sa vám hodia, ak práve zariaďujete domácnosť si pre vás pripravilo aj Tipli. Určite sa pozrite na Veľkonočné dekorácie, ktoré zmenia váš domov. Navyše všetky dekorácie si dokážete svojpomocne pripraviť doma.

Ak sa pre zmenu neviete rozhodnúť, ako zariadiť ktorúkoľvek izbu vo vašom dome, či byte, tak Merkury Market má pre vás množstvo zaujímavých inšpirácií. Prezrite si ich pozorne a vyberte si dizajn izby, ktorý sa vám najviac páči. Jednotlivé kúsky nábytku a dekorácií si navyše viete rozkliknúť a vždy zakúpiť samostatne. Skvelé inšpirácie prinášajú aj Merkury Market predajne. Je len na vás, či sa zastavíte v Merkury Market Nitra, Merkury Market Bratislava, Merkury Market Žilina, či v ktorejkoľvek inej predajni. Inšpirácie tu nájdete naozaj dostatok. Ak stále rozmýšľate, ako zútulniť váš domov, tak sa pozrite aj na Tipli inšpirácie na celoročné dekorácie do každej domácnosti.

Merkury Market zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kód Merkury Market 10 % na nákup

01.01.2023

Zľavový kód Merkury Market 10 % na všetko

01.01.2023

Výpredaj Merkury Market 25 % na skrine

31.10.2022

Merkury Market akcie až 40 % na náradie a stroje

01.11.2022

Merkury Market akcia až 40 % na záhradný nábytok a príslušenstvo

01.11.2022

Výpredaj Merkury Market až 40 % na nábytok

01.11.2022

Výpredaj Merkury Market až 40 % na vybavenie interiéru

01.11.2022

Výpredaj Merkury Market až 60 % na rôzne produkty

01.11.2022

Zľavový kupón 10 % na nezľavnený tovar na Merkury Market

10.06.2020

Akčný leták Merkury Market

Prezrite si Merkury Market akčný leták a vyberte si z širokej ponuky. Aktuálny Merkury Market akčný leták nájdete na našich stránkach a už vám neunikne žiadna zaujímavá ponuka. Prezrite si vybraný sortiment tovaru za akčné ceny. Merkury Market vydáva letáky s veľkým výberom značiek so zaujímavými zľavami.

Ako uplatniť zľavové kupóny na Merkury Market

Ako uplatniť zľavový kód alebo kupón v obchode Merkury Market? Vyberte si vašu zľavu a ušetrite. Celý proces je mimoriadne jednoduchý. Vyberte si najlepší zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na Merkury Market uplatniť. Ak chcete zobraziť zľavový kód Merkury Market, tak kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do obchodu Merkury Market. Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Prejsť do košíka“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „uveď zľavový kód“ skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Prepočítaj“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

Hľadáte iný zľavový kupón alebo kód? Pozrite sa na zľavové kódy Okay alebo zľavové kupóny Sconto nábytok. Ak sa zľavový kód nedá použiť, tak je možné, že už vypršala jeho platnosť, prípadne ho využívate na iný druh tovaru. Stačí sa pozrieť iba na vypísané chybové hlásenie a vyskúšať zmeniť obsah svojho košíka.

Recenzie Merkury Market

4.4

Patrik R.

29.08.2022 5.0

Petra H.

15.03.2022 5.0

Anton

22.10.2021 1.0

Za tovarom som čakal 3 mesiace. Na informáciách samé výhovorky. Nakoniec po 3 mesiacoch mi platbu vrátili.

Obchody, kde vás odmeníme

O Merkury Market

Predajne Merkury Market sa zaoberajú predajom výrobkov pre zariadenie interiérov a stavebných materiálov. Je tu pre vás Merkury Market Nitra, Trnava, Bratislava, Žilina, Michalovce, Trenčín, Prešov, Zvolen a mnoho ďalších. Nakúpiť môžete aj online. Stačí navštíviť Merkury Market eshop. Využiť môžete aj cashback od Tipli. Ak chcete ušetriť ešte viac, určite si prezrite Merkury Market leták, ktorý ponúka tie najlepšie zľavy. Nezáleží na tom, či chcete nové dvere, sedačky, koberce, či bazény.

Kategórie obchodov

Merkury Market v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Merkury Market.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa