Najčastejšie otázky našich užívateľov

Ako Tipli funguje?

Vďaka Tipli získajú registrovaní užívatelia až 25 % späť z celkovej ceny ich nákupu. K získaniu odmien je potrebná registrácia, inak nevieme, kam pripísať odmenu. Následne si z takmer 220 obchodov vyberiete ten, v ktorom chcete nakúpiť. Preklikom z Tipli sa dostanete na stránku obchodu a nakúpite. Vďaka prekliku obchodník rozpozná, že sme vás do jeho obchodu doviedli práve my. Za túto službu nám zašle odmenu, kterú z väčšej časti pripíšeme na váš účet. A to je celé. Žiadne háčiky u nás nehľadajte. Nákupy na Tipli nie sú nijako zložité, prečítajte si 6 krokov pre úspešný nákup na Tipli a začnite získavať cashback odmeny ešte dnes.

Budem musieť zaplatiť za registráciu a využívanie služby Tipli.sk?

Nie. Služba Tipli.sk je úplne zadarmo. Zaplatíte len za tovar, ktorý si objednáte vo vybraných e-shopoch.

Mám obľúbený e-shop, kde nakupujem dlhé roky, ale na Tipli ho nemôžem najsť

Tak to nenecháme len tak! Napíšte nám, ako sa váš obľúbený obchod volá. My sa s daným obchodom spojíme a pokúsime sa naviazať spoluprácu. O priebehu vás budeme informovať. Váš obľúbený obchod nám môžete odporučiť tu.

Ako je možné vypnúť zasielanie emailových správ?

Ak už nechcete dostávať tipy na prebiehajúce akcie a výhodné nákupy na váš e-mail, stačí v nastavení účtu zmeniť nastavenie pre zasielanie e-mailov.

Nakúpil som, ale nič sa nestalo.

Uskutočnené objednávky sú pripísané spravidla do 48 hodín. Doba potvrdenia transakcie závisí na konkrétnom e-shope, v ktorom ste nakúpili. Čakáte viac ako 3 dni? V tom prípade už na nič nečakajte a vyplňte formulár zobrazený nižšie. Úspešnosť pripísania odmien dosahuje takmer 100 %. Iba v ojedinelých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača.

Kedy dôjde k potvrdeniu mojich odmien?

K potvrdeniu odmien z vášho nákupu, teda registrácie transakcie, dochádza spravidla 30 až 70 dní po nákupe. Doba potvrdenia odmeny závisí na e-shope, v ktorom ste uskutočnili svoj nákup. Podrobnejšie informácie nájdete v sekcii Ako fungujú odmeny.

Kedy môžem požiadať o výplatu potvrdených odmien?

Akonáhle je výška potvrdených odmien vyššia než 0 €. To znamená, že vyplatiť si môžete nechať napríklad aj 1 cent. :-)

Kedy môžem požiadať o výplatu bonusových odmien?

O výplatu bonusových odmien môžete požiadať vtedy, ak s nami na svojich nákupoch našetríte 4 €.

Mám našetrené 4 € potvrdených odmien, ale bonusové odmeny za odporúčanie kamarátovi sa mi neodomykajú.

Lebo váš kamarát sa s nami musí kamarátiť tiež. Bonusové odmeny za jeho odporúčanie si môžete nechať vyplatiť vo chvíli, keď s nami váš kamarát našetrí aspoň 2 €.

Objednávka a potvrdenie odmeny

Ako objednať tovar a získať pritom cashback?

Nakupujete ako obvykle. Jediným krokom naviac je vstup do obchodu cez Tipli. Pre získanie cashback odmeny je potrebné začať váš nákup cez portál Tipli.

  • Vybraný obchod nájdete v zozname obchodov alebo pomocou vyhľadávania v hornej časti webu.
  • Potom sa prekliknete cez tlačítko “Prejsť do obchodu”, ktoré vás presmeruje do obchodu. Tým sa zaznamená vaša návšteva a môžeme vám teda pripísať cashback z hodnoty nákupu.

Skrátka nakupujete ako obvykle. Jediným krokom navyše je vstup do obchodu cez Tipli. Cashback odmena sa registruje na vašom Tipli účte do 48 hodín. Chcete sa dozvedieť viac informácií? Prečítajte si 6 krokov pre úspešný nákup s Tipli.

Má zvolený spôsob platby a dopravy na cashback nejaký vplyv?

Nie, zvoľte si ľubovoľný spôsob platby a dopravy, cashback sa vám vždy pripíše.

Uvidíte, čo si objednávam?

Systém Tipli pripisuje cashback odmeny podľa zvoleného obchodu a celkovej výšky objednávky. To sú jediné informácie, ktoré spracovávame pre výpočet vašej cashback odmeny.

Nakúpil som, kedy a kde uvidím svoju odmenu?

Odmenu za nákup vám pripíšeme spravidla do 48 hodín na Tipli účet. Nájdete ju v prehľade odmien vo forme pripísanej odmeny, ktorá čaká na potvrdenie.

Čakáte na pripísanie odmeny dlhšie ako 3 dni?

Nakoupili ste a stav vášho Tipli účtu zostal aj po 3 dňoch bez zmeny? Ďalej prosím nečakajte a prejdite do sekcie Garancia spokojnosti, cez ktorú nás kontaktujete. Vašu objednávku obratom preveríme a v rámci garancie spokojnosti urobíme všetko možné aj nemožné pre vašu spokojnosť. Viete, že máme tú najlepšiu zákaznícku podporu? Buďte na ňu pripravení a prečítajte si, Ako reklamovať odmenu na Tipli.

Ako dlho budem mať odmenu v stave “Čaká na potvrdenie”?

Po dokončení nákupu je odmena pripísaná a čaká na potvrdenie. Potvrdenie odmeny závisí na konkrétnom obchodníkovi, u ktorého ste si objednali váš tovar. Obvykle to trvá 14 až 70 dní. Bohužiaľ my túto dobu schvaľovania odmeny nemôžeme nijako ovplyvniť, pretože je tento proces na strane obchodníka.

Prečo je nutné čakať na potvrdenie obchodníkom?

V tomto období dochádza k uplynutí zákonnej lehoty 14 dní, v ktorej je možné zakúpené produkty vrátiť bez udania dôvodu.Na vrátené alebo stornované objednávky obchodník cashback odmenu nevypláca.

Aký je rozdiel medzi pripísanou, potvrdenou a bonusovou odmenou?

  • Pripísaná odmena - po dokončenom nákupe je odmena pripísaná do 48 hodin na vašom Tipli účte. V prehľade odmien je pripísaná odmena zobrazená s informáciou “Čaká na potvrdenie”.
  • Potvrdená odmena - odmena schválená obchodníkom. Toto potvrdenie trvá spravidla 14 až 70 dní. Potvrdenú odmenu si môžete nechať vyplatiť na svoj bankový účet.
  • Bonusová odmena - medzi bonusové odmeny patrí bonus za registráciu kamaráta, rôzne akčné odmeny zvýhodnenia, uplatnenie garancie spokojnosti, atď. Tieto odmeny sú niečo "naviac" a nie sú cashbackom za vaše nákupy.
Stále nemáte jasno v odmenách? Prečítajte si o Odmenách na Tipli 3x inak.

Získam odmenu z každej objednávky?

Áno. Odmenu získate z každej objednávky cez Tipli. Len veľmi výnimočne obchod neposkytuje cashback na niektorú časť sortimentu.

Aká je úspešnosť pripísania odmeny?

Úspešnosť pripísania cashback odmien dosahuje takmer 100 %. Len v ojedinelých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technického dôvodu na strane webového prehliadača. Prečítajte si naše tipy a nenechajte sa ničím prekvapiť. Ak Vaša odmena nebude pripísaná v danom termíne, využite garanciu spokojnosti. Reklamáciu odmeny preveríme a zaslúženú odmenu pripíšeme na váš účet, a to buď v plnej alebo čiastočnej výške.

Výplaty peňazí

Aká je minimálna hodnota pre výplatu potvrdenej odmeny?

Potvrdené odmeny si môžete vyplatiť na svoj bankový účet už od 0,01 €.

Kedy je možné vyplatiť bonusovú odmenu?

Bonusové odmeny je možné vyplatiť v momente, keď má užívateľ na účte minimálny zostatok 4 € v rámci potvrdených odmien z urobených nákupov. Ak dôjde k výplate odmeny, je pre ďalšie vyplatenie bonusových odmien nutné opäť dosiahnuť zostatok na účte užívateľa 4 € v rámci potvrdených odmien.

Ako si môžem svoju odmenu nechať vyplatiť?

O výplatu zažiadate jednoducho v sekcii odmeny a výhody kliknutím na tlačítko “Vyplatiť odmeny”. Pre vyplatenie odmeny je nutné mať vyplnený profil v sekcii nastavenie účtu a to predovšetkým bankové spojenie, na ktoré vám zašleme nazbierané cashback odmeny.

Ako dlho trvá vyplatenie odmeny?

Chceme, aby ste mali svoje odmeny na účte čo najrýchlejšie. Získanú odmenu zasielame ihneď po podaní vašej žiadosti o výplatu. Na váš bankový účet sa peniaze pripíšu do 2-3 pracovných dní. Ak od vašej žiadosti ubehli viac ako 3 dni kontaktujte nás, výplatu dôkladne preveríme.

Majú potvrdené odmeny nejakú expiračnú dobu?

Nemajú. Vaše odmeny si môžete nechať vyplatiť hneď po potvrdení alebo napríklad aj o 10 rokov. Záleží len na vás. :-)

Kam ďalej?

Zaujíma vás ešte niečo? Ako to funguje, naša garancia spokojnosti, kto sme a kde sídlime? Chcete vedieť, na čo sa pýtajú naši zákazníci, alebo zistiť, kto je v našom týme? Preskúmajte ďalšie naše stránky.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.