Najčastejšie otázky našich užívateľov

Ako funguje portál Tipli?

Vďaka Tipli môžu získať registrovaní užívatelia až 25 % z celkovej hodnoty nákupu. Na výber majú z takmer 1400 obchodov. Preklikom z Tipli sa dostanú na stránku obchodu a nakúpia. Na základe prekliku obchodník rozpozná, že sme užívateľa priviedli do jeho obchodu práve my. Po uskutočnení nákupu obdržíme od obchodníka províziu z, ktorej pripíšeme užívateľovi odmenu.

Prečo je nutná registrácia na portáli Tipli?

Vďaka Vašej registrácii na portáli Tipli, sme schopní priradiť odmeny ku konkrétnym účtom Tipli a pripísovať ich tak užívateľom, ktorí nákup uskutočnili.

Budem musieť za registráciu a používanie Tipli niečo zaplatiť?

Služba Tipli je úplne zadarmo. Zaplatíte len za tovar, ktorý si objednáte priamo vo vybraných e-shopoch.

Ako dlho trvá, kým mi pripíšete odmenu za nákup?

Odmenu zaregistrujeme na Vašom účte spravidla do 48 hodín od uskutočnenia nákupu. Akonáhle Vašu odmenu zaregsitrujeme, zašleme Vám upozornenie e-mailom

Aká je minimálna čiastka na vyplatenie potvrdenej odmeny?

Potvrdené odmeny si môžete vyplatiť na svoj bankový účet už od 0,01 €.

Ako dlho trvá vyplatenie odmeny na bankový účet?

Výplatu obdržíte na bankový účet do 3 pracovných dní. Pokiaľ máte pocit, že výplata trvá príliš dlho, určite sa nám ozvite. 

Ako sa počítajú odmeny z nákupu?

Základom pre výpočet odmeny je cena produktov bez DPH - do základu sa teda neráta DPH, zľavy, poplatok za dopravu či iné doplnkové služby ako je balné, poistenie zásielky, predĺženie záruky a iné.

Prečo je nutné čakať na potvrdenie predajcom niekedy až niekoľko týždňov?

V tomto období dochádza k uplynutiu doby, v ktorej je možné zakúpené produkty vrátiť bez udania dôvodu alebo stornovať. Za tieto objednávky bohužiaľ nedokážeme sprostredkovať peniaze z ceny nákupu späť.

Kedy si môžem nechať vyplatiť bonusovú odmenu?

Bonusové odmeny je možné vyplatiť vo chvíli, keď má užívateľ na účte minimálny zostatok 4 € v rámci potvrdených odmien z urobených nákupov. Ak dôjde k výplate odmeny, je pre ďalšie vyplatenie bonusových odmien nutné opäť dosiahnuť zostatok na účte užívateľa 4 € v rámci potvrdených odmien.

Majú potvrdené odmeny nejakú dobu expirácie?

Ak v priebehu dvoch rokov nedôjde na užívateľskom účte užívateľa k pripísaniu odmeny, dôjde k expirácií doposiaľ nevyčerpaných odmien na účte užívateľa.

Ako si môžem nechať vyplatiť odmeny?

Po prihlásení do Vášho Tipli účtu v sekcii odmeny a výhody požiadate o výplatu odmeny. Pre tento úkon je potrebné mať v nastaveniach Vášho účtu Tipli, vyplnené a overené číslo bankového účtu.

Ako je možné vypnúť automatické zasielanie e-mailových správ?

Ak už nechcete dostávať tipy na prebiehajúce akcie a výhodné nákupy na Váš e-mail, stačí v nastavení účtu zmeniť nastavenie pre zasielanie e-mailov.

9 tipov pre úspešné zaregistrovanie odmeny

Čo všetko je potrebné dodržať aby mi bola odmena pripísaná?

 • Uistite sa, že ste sa pred nákupom preklikli zo stránky Tipli
 • Po presmerovaní z Tipli prosím rovno dokončite Váš nákup a neklikajte na iné weby. V prípade, že navštívite pred dokončením nákupu napríklad kupónový web, nemusí sa odmena pripísať pre Tipli a odmenu tak môže získať daný kupónový web.
 • Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán (najčastejšie AdBlock). Pri nákupoch cez Tipli odporúčame vypúť doplnok na blokovanie reklám v prehliadači),
 • Nepoužívať zľavové kupóny, kódy, vernostné zľavy a darčekové poukážky nepochádzajúce z nášho portálu. Tipli negarantuje získanie odmeny ak užívateľ využije zľavu, ktorá nepochádzala z Tipli,
 • Pred nákupom odporúčame aby si užívateľ pozrel špecifické podmienky daného obchodu. Niektoré obchody ponúkajú cashback len na vybrané produkty alebo ponúkajú cashback na základe kategórie a sortimentu. Pokiaľ existuje obmedzenie cashbacku túto informáciu nájdete v profile obchodu v záložke “Podmienky obchodu”,
 • Nákup neodkládajte (nákup uskutočníte čo najrýchlejšie, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Pokiaľ sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame uskutočniť nové presmerovanie do obchodu zo stránky Tipli,
 • V prípade dokončenia objednávky v aplikácií obchodu (nie cez internetový prehliadač) nemusí dôjsť k pripísaniu odmeny. Toto pravidlo sa nevzťahuje na predajcu AliExpress,
 • Cashback portály nie je možné kombinovať. Na každý nákup je môžné využiť iba jeden cashbackový portál. Pokiaľ uskutočníte nákup cez Tipli a zároveň v inom cashbackovom portáli, obchodník uzná cashback iba na jednom portáli,
 • Pri nákupoch nepoužívajte anonymný režím prehliadača (“Incognito window”). V tomto režime prehliadač nepoužíva cookies ani iné systémy na zaznamenanie návštevy v obchode. Taktiež odporúčame pri nákupe neotvárať žiadne iné stránky.

Odmeny

Ako dlho trvá, kým mi pripíšete odmenu za nákup?

Odmenu zaregistrujeme na Vašom účte spravidla do 48 hodín od uskutočnenia nákupu. Akonáhle Vašu odmenu zaregistrujeme, pošleme Vám upozornenie e-mailom.

Prečo je nutné čakať na potvrdenie predajcom niekedy až niekoľko týždňov?

V tomto období dochádza k uplynutiu doby, v ktorej je možné zakúpené produkty vrátiť bez udania dôvodu alebo stornovať. Za tieto objednávky bohužiaľ nedokážeme sprostredkovať peniaze z ceny nákupu späť.

Aký je rozdiel medzi registrovanou, potvrdenou a bonusovou odmenou?

Pripísaná odmena - po dokončenom nákupe je odmena pripísaná do 48 hodín na Vašom Tipli účte. V prehľade odmien je pripísaná odmena zobrazená s informáciou “Čaká na potvrdenie”.

Potvrdená odmena - odmena schválená obchodníkom. Toto potvrdenie trvá spravidla 14 až 70 dní. Potvrdenú odmenu si môžete nechať vyplatiť na svoj bankový účet.

Bonusová odmena - medzi bonusové odmeny patrí bonus za registráciu kamaráta, rôzne akčné odmeny zvýhodnenia, uplatnenie garancie spokojnosti, atď. Tieto odmeny sú niečo "naviac" a nie sú cashbackom za Vaše nákupy.

Ako sa počítajú odmeny z nákupu?

Základom pre výpočet odmeny je cena produktov bez DPH - do základu sa teda neráta DPH, zľavy, poplatok za dopravu či iné doplnkové služby ako je balné, poistenie zásielky, predĺženie záruky a iné.

Ako môžem získať odmenu za odporúčanie známeho?

Po prihlásení k Vášmu účtu, nájdete v menu, sekciu “odporuč a získaj 150 eur”, v ktorej sa nachádza Váš unikátny URL odkaz pre odporučenie, a tiež návod, ako Tipli Vášmu známemu správne odporučiť. Za každého doporučeného známého získatte bonus 5 eur. Bonus 5 eur Vám zaregistrujeme hneď po prvom nákupe známeho a k výplate bonusu dôjde, akonáhle Váš známy získa na potvrdených odmenách z nákupu minimálne 2 € (do tejto hodnoty sa nepočítajú bonusové odmeny). Bonusové odmeny je možné vyplatiť v momente, keď je dosiahnutý minimálny zostatok 4 € z potvrdených odmien z nákupu. Ak dôjde k vyplateniu odmeny, je pre ďalšie vyplatenie bonusových odmien opäť nutné dosiahnuť zostatok na účte užívateľa 4 € v rámci potvrdených odmien. Vami odporúčaná osoba musí dosiahnúť zostatok v rámci potvrdených odmien 2 eurá. Za odporúčania môžete získať maximálne 150 €. Platnosť odkazu nie je časovo obmedzená. 

Výplaty peňazí

Aká je minimálna čiastka na vyplatenie potvrdenej odmeny?

Potvrdené odmeny si môžete vyplatiť na svoj bankový účet už od 0,01 €.

Kedy si môžem nechať vyplatiť svoju bonusovú odmenu? alebo kedy dôjde k potvrdeniu bonusovej odmeny?

Bonusové odmeny je možné vyplatiť vo chvíli, keď má užívateľ na účte minimálny zostatok 4 € v rámci potvrdených odmien z urobených nákupov. Ak dôjde k výplate odmeny, je pre ďalšie vyplatenie bonusových odmien nutné opäť dosiahnuť zostatok na účte užívateľa 4 € v rámci potvrdených odmien.

Ako si môžem nechať vyplatiť odmenu?

Po prihlásení do Vášho Tipli účtu v sekcii odmeny a výhody požiadate o výplatu odmeny. Pre tento úkon je potrebné mať v nastaveniach Vášho účtu Tipli, vyplnené a overené číslo bankového účtu.

Majú potvrdené odmeny nejakú dobu expirácie?

Ak v priebehu dvoch rokov nedôjde na užívateľskom účte užívateľa k pripísaniu odmeny, dôjde k expirácií doposiaľ nevyčerpaných odmien na účte užívateľa.

Ako dlho trvá vyplatenie odmeny na bankový účet?

Výplatu obdržíte na bankový účet do 3 pracovných dní. Pokiaľ máte pocit, že výplata trvá príliš dlho, určite nás kontaktujte.

Tipli aplikácia

Podporuje aplikácia ios alebo android?

Áno, aplikácia Tipli je kompatibilná s operačným systémom ios aj android.

Viem si zmeniť v aplikácií Tipli krajinu?

Pred prihlásením do Tipli účtu, v aplikácií, je možnosť zmeny krajiny v hornej časti.

Je možné aplikáciu portálu Tipli kombinovať s aplikáciou obchodu v ktorom chcem uskutočniť nákup?

Odporúčame pri použití aplikácie portálu Tipli, nepoužívať aplikáciu samotného obchodu. U obchodov ako je about you, booking, bonprix a answear sa cashback nevzťahuje na nákup cez aplikáciu obchodu.

Tipli a bezpečnosť

Je služba Tipli bezpečná?

Áno služba Tipli je bezpečná. Informácie o spracovaní osobných údajov nájdete v nastaveniach Vášho účtu Tipli - “Prehľad mojich súhlasov”. Náš portál má mnoho spokojných užívateľov, ktorých recenzie môžete vidieť na našej webovej stránke.

Musím Vám zdeľovať všetky moje osobné údaje?

Nie je potrebné zdeľovať všetky osobné údaje. Postačí ak vyplníte e-mailovú adresu, meno, priezvisko, telefónne číslo a bankové spojenie.

Musím zadávať číslo kreditnej karty?

Do Vášho účtu na Tipli nie je potrebné zadávať číslo kreditnej karty. Postačí aby ste zadali iba číslo bankového účtu.

Prečo musím zadávať číslo účtu?

Číslo bankového účtu potrebujeme k tomu, aby sme Vám mohli zaslať Vaše potvrdené odmeny.

Zrušená odmena

Možné dôvody vedúce k zrušeniu odmeny

 • Využitie zľavového kupónu, kódu, vernostnej zľavy a darčekovej poukážky,
 • Zmena v objednávke (napr. neskoršie doručenie, rozdelenie objednávky, vrátenie/výmena celej alebo časti objednávky),
 • Zrušenie objednávky,
 • Reklamácia,
 • Objednanie tovaru, ktoré nie je na sklade, 
 • Nepravzatie/nezaplatenie objednávky,
 • Porušenie podmienok nákupu u jednotlivých e-shopov na portáli Tipli. 

Kam ďalej?

Zaujíma vás ešte niečo? Ako to funguje, naša garancia spokojnosti, kto sme a kde sídlime? Chcete vedieť, na čo sa pýtajú naši zákazníci, alebo zistiť, kto je v našom týme? Preskúmajte ďalšie naše stránky.

Chcete prísť o odmenu až 15 % z každého nákupu na internete?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa