BENU Lekáreň zľavové kupóny a zľavy

Platí do 26.05.2020

Zľavový kupón až 7,5 % na všetko v obchode BENU Lekáreň.

 

Odteraz už nemusíte stráviť čas v lekárni medzi chorými ľuďmi. Nakúpiť si všetko pre… Zobraziť viac

BENU Lekáreň

26.05.2020

Platí do 05.06.2020

Doprava nad 30 € zadarmo! - BENU Lekáreň

+ 7,5 % naspäť z nákupu

Doručenie objednávky na nasledujúci pracovný deň od prevzatia zásielky vrámci celého… Zobraziť viac

BENU Lekáreň

05.06.2020

O obchode BENU Lekáreň

Benu online lekáreň

Online lekáreň Benulekaren.sk je pre všetkých, ktorí hľadajú pohodlný spôsob nákupu liekov, kozmetiky, starostlivosti o telo, vitamínov, výživových doplnkov, zdravotníckych pomôcok, bioproduktov a veterinárnych produktov. Benu lekáreň navyše ponúka originálne produkty renomovaných značiek a tiež vlastné produkty značky BENU. Prelistujte si online Benu leták, v ktorom vám neujde žiadna akcia.

Pri vašej prvej objednávke máte možnosť zaregistrovať sa a získať tak 365 dní doručenie tovaru zadarmo. Ak uprednostníte osobný odber s možnosťou konzultácie s odborným personálom, taktiež vás to nič nevyjde. Ak by ste chceli pri vašom nákupe ešte viac ušetriť, pozrite sa na Benu zľavy.

Benu lekáreň poradňa

Benu lekáreň sa nešpecializuje iba na predaj liekov a kozmetiky, ale aj na poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu a dentálnej hygieny. Poskytuje rady pre matky a dieťa, aj pre seniorov. Zaujímavé články, dobré rady od odborníkov a lekárnikov nájdete na stránke Benulekaren.sk v kategórii Poradňa.

Benu lekárne Slovensko

Benu lekáreň nájdete v každom veľkom meste na Slovensku. Ak by ste si chceli vyzdvihnúť osobne váš objednaný tovar, či už lieky, kozmetiku alebo iný tovar, navštíviť môžete až 65 lekárni v každom kraji. Benu lekáreň Bratislava má otvorených až 8 prevádzok na rôznych miestach. V bratislavskom kraji nájdete lekárne aj v Malackách a Senci. Benu lekáreň Košice sa nachádza na 6 miestach a okrem Košíc nájdete lekáreň aj v Michalovciach. Lekáreň Benu je aj v ďalších mestách, ako je Poprad, Prešov, Banská Bystrica, Zvolen, Žilina, Martin, Trnava, Piešťany, Trenčín, Nitra a ďalšie.

 • V tomto eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívej se na Benu lékárna.
 • Podobny sklep i-apteka.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Recenzie BENU Lekáreň

5.0

Milan G.

24.03.2020 5.0

super

KK

05.11.2019 5.0

Spokojnosť...

Marcela J.

15.07.2019 5.0

O BENU Lekáreň

Odteraz už nemusíte stráviť čas v lekárni medzi chorými ľuďmi. Nakúpiť si všetko pre zdravie môžete z pohodlia vášho domova. Nákup je jednoduchý a od registrácie v Benu lekáreň máte dopravu nasledujúcich 365 dní úplne zadarmo.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  7,5 %
Skincode, Alnavit, Alnatura, Lisane 7,5 %
Ostatní 2,5 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.