Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Dr. Max
Niekedy sa stane, že sa necítite úplne fit. Chytila vás nádcha, chrípka alebo vás rozboleli kríže? So zravotnými ťažkosťami vám hravo pomôže lekáreň Dr. Max. Dr. Max, to sú tisíce produktov dostupných online aj v kamenných lekárňach. Zásobte si domácu lekárničku v lekárňach Dr. Max a nedajte chorobám šancu.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

 • 10 % späť Vyberte si obchod

  Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

 • 10 € Nakúpte ako obvykle

  Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

 • 1 € Získajte peniaze späť

  Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka C. PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina K. Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode Dr. Max

Lekáreň Dr. Max

Chytila vás bolesť hrdla, s ktorou si bez liekov neporadíte? Zas vás bolí koleno? S vašim problémom vám ochotne pomôže Dr. Max. Zdravie je prvoradé, a preto si treba vybrať lekáreň, ktorá poskytuje svojim zákazníkom široký výber kvalitných liekov, vďaka ktorým budete čím skôr fit.

Sieť lekární Dr. Max vznikla už v roku 2006 a odvtedy je stabilným hráčom na slovenskom trhu. Lekárne Dr. Max nájdete až na 271 miestach po celom Slovensku. Dr. Max ale nezaháľa a za svoje vyše 10-ročné fungovanie stihol expandovať do strednej a východnej Európy.

Okrem liekov bežných značiek Dr. Max prináša svojim zákazníkom vlastné Dr. Max produkty. Značka Dr. Max ponúka široký sortiment kvalitných vitamínov, výživových doplnkov, čajov, analgetík či zdravotníckych pomôcok za výborné ceny.

Online lekáreň Dr. Max

Nájsť lekáreň Dr. Max vo vašom meste by nemal byť žiadny problém, ale čo keď sa necítite dobre alebo sa vám do predajne jednoducho nechce? Využite Dr. Max e-shop a nakupujte z pohodlia domova. Dr. Max to je online lekáreň, v ktorej nájdete všetko, čo potrebujete pre vaše zdravie. Vitamíny, voľnopredajné lieky, čaje, kozmetika, lieky viazané na predpis či zdravotnícke pomôcky jedine z lekárne Dr. Max.

Webové stránky Dr. Max.sk okrem iného prinášajú svojim zákazníkom možnosť overiť si dostupnosť liekov, takže si môžete lieky objednať pohodlne cez internet a len si ich vyzdvihnúť v jednej z 271 predajní. Nakupovať v Dr. Max je také jednoduché.

Dr. Max otváracie hodiny

Potrebujete navštíviť lekáreň a neviete či má otvorené? S Dr. Max sa vám nestane, že by ste si nevedeli overiť otváracie hodiny online. Kliknite si na stránku Dr. Max.sk a skontrolujte si otváracie hodiny. Sieť Dr. Max sa snaží vychádzať svojim zákazníkom maximálne v ústrety, a preto poskytuje na svojich webových stránkach prehľadný zoznam predajní spolu s ich adresami a otváracími hodinami. Už nikdy sa vám tak nestane, že sa vyberiete do lekárne zbytočne.

Dr. Max zľavy

Zdravie si za peniaze nekúpite, ale predsalen si môžete trocha pomôcť. Čo by ste povedali na to, keby ste dokonca ušetrili? Využite zľavový kupón Dr. Max a nakupujte za tie najlepšie ceny. Nakupovanie v lekárni nebolo nikdy výhodnejšie. Ak nechcete zmeškať žiadnu Dr. Max akciu, sledujte pravidelne leták Dr. Max a už nikdy vám neunikne žiadna skvelá ponuka.

Dr. Max navyše vie oceniť vernosť svojich zákazníkov. Pre verných si Dr. Max pripravil Dr. Max Club a členstvo v ňom prináša mnohé výhody. Pre každého člena je nachystaná Dr. Max karta, na ktorú zbierate body, ktoré môžete použiť ako zľavu na váš nákup. Nakupovať v Dr. Max sa jednoducho oplatí

Podobné obchody

Recenzie Dr. Max

Slávka P. 08.11.2018

Výborná cena

Články

SÚŤAŽ: Vyhrajte sadu 3 skvelých ebookov o…

Nečakajte na január a žite zdravo celý rok! Portál Tipli pripravil v spolupráci s Pestrým...
17.10.2018 Zobraziť článok

Aktuálne akciové letáky #42 týždeň:…

Pozrite si aj tento týždeň nové akčné letáky populárnych slovenských reťazcov. Kupujte kvalitný...
16.10.2018 Zobraziť článok

Takto si posilníte imunitu a chrípke…

Ak vás v kancelárii či v škole pomaly ubúda a čoraz viac ľudí vo vašom okolí už chrípka pripútala...
11.10.2018 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Pre získanie odmeny je potreba dokončiť objednávku, samotná rezervácia tovaru je pre účely získania odmeny nedostačujúca.

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1283 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo