Čo je Tipli do prehliadača a ako funguje?

Tipli do prehliadača je doplnok, ktorý vás upozorní na možnosť získať cashback v obchode, v ktorom sa práve chystáte nakúpiť.

 • Už nikdy vám neutečie žiadna cashback ponuka.
 • Za pridanie Tipli do prehliadača dostanete bonus 0,50 €.
Už nikdy vám neutečie žiadna odmena.

Pridanie doplnku v jednoduchých krokoch

 • 1 Pridajte si doplnok

  Kliknite na tlačítko "Pridať doplnok". V novom paneli sa vám otvorí ponuka internetového obchodu Chrome alebo Mozilla Firefox.

 • 2 Povoľte doplnok

  Po kliknutí na "Pridať do Chromu alebo Mozilly Firefox" sa objaví kontrolné okno, v ktorom je potrebné povoliť, aby mohol doplnok načítavať údaje z vášho prehliadača. Pre povolenie kliknite na tlačítko "Pridať rozšířenie". Vaše súkromné údaje nikam neukladáme. (viac o súkromí v sekcii nížšie: "Nejčastejšie otázky").

 • 3 Hotovo

  Váš doplnok bol pridaný! Teraz už nikdy neprídete o svoju cashback odmenu naspäť z nákupu.

Nejčastejšie otázky

Ako doplnok funguje?

Náš doplnok stiahne raz za niekoľko hodín zoznam obchodov, v ktorých je ponúkaný cashback. Potom tento doplnok sleduje, či sa nachádzate na stránke, ktorá cashback ponúka a upozorní vás formou notifikácie, že sa práve nachádzate v obchode, kde môžete získať peniaze naspäť z nákupu.

Bojím sa o svoje súkromie. Ukladáte si údaje mojich navštívených stránok?

Nie. Vašu aktivitu nikam neposielame. Doplnok si pravidelne sťahuje zoznam partnerských obchodov a ten potom porovnáva s Vašou práve navštívenou stránkou. Porovnanie prebieha priamo u vás v prehliadači, nie na našich serveroch. Na bezpečnosť a ochranu údajov dohliada tiež spoločnosť Google, ktorá každý doplnok ponuky kontroluje.

Je možné doplnok odobrať, prípadne vypnúť upozornenia?

Áno. Doplnok si môžete zo svojho prehliadača kedykoľvek odobrať. Ďalej je takisto možné stíšiť notifikácie.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 832 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

link https://chrome.google.com/webstore/detail/tipli-do-prehliada%C4%8Da/mpijoellhiljjmeeloljbehhhjkpijpb https://chrome.google.com/webstore/detail/tipli-do-prehliada%C4%8Da/mpijoellhiljjmeeloljbehhhjkpijpb link https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/tipli-do-prehliada%C4%8Da/ https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/tipli-do-prehliada%C4%8Da/