AliExpress

Výrobky z celého sveta jediným kliknutím ako na dlani – tak by sa dal zhrnúť čínsky fenomén AliExpress, ktorý si obľúbili milióny ľudí zo všetkých kútov sveta. Na rozdiel od konkurencie nefunguje iba ako prostredník, ale spojuje svojich zákazníkov priamo s konkrétnymi výrobcami.

Získajte peniaze späť z každého nákupu na internete

Príklad nákupu s Tipli

  • 10 % späť Vyberte si obchod

    Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

  • 10 € Nakúpte ako obvykle

    Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

  • 1 € Získajte peniaze späť

    Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Lucia Petrovčíková Konečne služba, vďaka ktorej ušetrím za svoje nákupy cez internet! Všetko…
Zdenka Chuťková Tento cashback ma baví...Vďaka doplnku k prehliadaču sa vždy pripomenú a tak…

O obchode AliExpress

Výrobky z celého sveta jedným kliknutím ako na dlani – tak by sa dal zhrnúť čínsky fenomén AliExpress, který si obľúbili milióny ľudí zo všetkých kútov planéty. Na rozdiel od konkurencie nefunguje iba ako prostredník, ale spojuje svojich zákazníkov priamo s konkrétnymi výrobcami. Preto predáva za bezkonkurenčné ceny bez nadsadených prirážiek chamtivých (a dnes už aj zbytočných) sprostredkovateľov.

AliExpress ponúka všetko, na čo si spomeniete – od oblečenia, obuvi, šperkov a kozmetiky cez elektroniku a autodiely až po vybavenie domácnosti a hračky. Ako by ste si predstavili najväčšie obchodné centrum na svete – stojíte uprostred a nevidíte na druhý koniec. V tomto online obchode totiž nájdete cez 100 miliónov výrobkov. Ak si nevyberiete tam, potom pravdepodobne to, čo hľadáte, ani neexistuje.

Podobné obchody

Recenzie AliExpress

janka 17.06.2017

super

Miroslav 13.06.2017

Cashback mi zatiaľ prebehol vždy v poriadku, inak s obchodom maximálna spokojnosť. Samozrejme kvalita výrobkov často zodpovedá cene, ale s tým treba vždy počítať.

Články

Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Nový týždeň so sebou neprináša iba nové možnosti ale aj nové zľavové ponuky! Kde všade 26.6. - 2...
26.6.2017 Zobraziť článok

Prečo by ste mali dať prednosť AliExpress pred…

To, že na AliExpress nájdete všetko možné, už dávno nie je žiadna novinka. Ale viete, že tam...
22.6.2017 Zobraziť článok

Grilovacia sezóna začala! Ste na ňu pripravení?

Počasie sa konečne umúdrilo, čo znamená jednu dôležitú vec - grilovacia sezóna je opäť tu! Nech...
22.6.2017 Zobraziť článok

Cashback ponuky

Peniaze späť z nákupu 6 %
Mobilní telefony 3,6 %
Zobraziť všetky ponuky

Podmienky obchodu

Drtivá väčšina odmien sa pohybuje medzi 5,5 - 6 %. Každý z produkov má nastavenú odmenu inak a jej presná výška záleží na konkrétnom type produktu. Na AliExpress získate cashback odmenu pri nákupe niektorého zo 60 miliónov produktov v ponuke. Cashback odmenu Vám pripíšeme za nákup väčšiny produktov AliExpress (cez 60 % obchodníkov ponúka cashback odmeny). Bohužiaľ nie je možné dopredu identifikovať menšiu časť obchodníkov, ktorí momentálne cashback odmeny neponúkajú.

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu.

Úspešnosť pripísania odmien dosahuje takmer 100 %. Iba v ojedinelých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci starostlivosti o zákazníkov, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začít šetřit s Tipli Zistite ako Tipli funguje