AliExpress

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Získajte 10 € ešte pred nákupom v obchode AliExpress

Zaregistrujte sa na Tipli a získajte peniaze späť z nákupov na internete. Ku každej odmene za nákup získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €. Ide o ponuku portálu Tipli nie obchodu AliExpress.

Zľavový kód AliExpress

Peniaze späť až 10 % v obchode AliExpress

Platí do 22.04.2024

 
 

AliExpress je najväčšie internetové trhovisko na svete. Zoženiete v ňom výrobky od výmyslu sveta za skutočne priaznivé ceny. Oblečenie, topánky,…

Bestsellery do -80% v AliExpress.com

Platí do 21.04.2024

+ 10 % naspäť z nákupu

Obrovský výpredaj najpredávanejších produktov z vybraných kategórii so zľavami až do -80%! Využite ho ihneď na AliExpress.com.

Zľava až 70 % na kozmetiku z Aliexpress

Platí do 21.04.2024

+ 10 % naspäť z nákupu

Kozmetika a makeup s obrovskými zľavami až do -70%, ktoré inde nenájdete, na aliexpress.com

Zľavy -70% na elektroniku od aliexpress.com

Platí do 21.04.2024

+ 10 % naspäť z nákupu

Na aliexpress.com teraz prebiehajú zľavy až do -70% na elektroniku - nezmeškajte zľavy a nakúpte lacnejšie.

Zľavy až -60% na notebooky na AliExpress

Platí do 21.04.2024

+ 10 % naspäť z nákupu

Stovky notebookov v ponuke Aliexpress.com! Prezrite si veľkú ponuku so zľavami až do -60%.

Kufre a produkty pre cestovanie -60% na AliExpress.com

Platí do 21.04.2024

+ 10 % naspäť z nákupu

V AliExpress.com nájdete zľavy až do -60% na cestovné kufre.

Zľavy až - 58% na šperky na Aliexpress.com

Platí do 02.05.2024

+ 10 % naspäť z nákupu

V eshope Aliexpress.com nájdete zľavy na vybrané šperky až do - 58%.

Zľavy až - 53% na pánsku módu na Aliexpress.com

Platí do 02.05.2024

+ 10 % naspäť z nákupu

V eshope Aliexpress.com nájdete zľavy na vybrané pánske oblečenie, obuv a módne doplnky až do - 53%.

Zľavy až - 51% na dámsku módu na Aliexpress.com

Platí do 02.05.2024

+ 10 % naspäť z nákupu

V eshope Aliexpress.com nájdete zľavy až do -51% na vybrané dámske oblečenie a módne doplnky.

Zľava až 50 % na pánsku módu na AliExpress

Platí do 30.04.2024

+ 10 % naspäť z nákupu

Na Aliexpress.com nájdete zľavy na mikiny, tričká, rifle a iné pánske oblečenie. Akcia platí iba na vybraný tovar.

O obchode AliExpress

AliExpress je online retailová služba, ktorá ale nefunguje len ako predajca. Svojich zákazníkov presmerováva priamo na výrobcov tovaru. Práve preto na AliExpress zoženiete všetky vecičky za veľmi nízke ceny. Ak ste ešte na AliExpress nenakupovali, tak stačí jednoduchá AliExpress registrácia a môžete nakupovať ešte dnes. Ak neviete ako na to, tak sa pozrite na AliExpress návod na registráciu a prihlásenie, ktorý nájdete ako samostatný článok na Tipli. Existencia platformy AliExpress sa začala písať v roku 2008. Za viac ako 10-ročné fungovanie sa spoločnosť vyšvihla do gigantických rozmerov. Dnes sa teší celosvetovej popularite a zároveň sa radí medzi najnavštevovanejšie stránky vôbec.

AliExpress registrácia

Ako ušetriť s AliExpress

Možností ako ušetriť s AliExpress je naozaj mnoho. Je to jeden z dôvodov, prečo sa toto internetové trhovisko stalo tak populárne po celom svete. Výnimkou nie je ani AliExpress Slovensko. Ušetriť môžete nákupom produktov, ktoré sú v rôznych výpredajoch. Tie organizuje AliExpress pravidelne a väčšinou produkty bleskovo zmiznú. Ďalšou možnosťou je AliExpress promo code, ktorý dokáže ceny produktov stiahnuť na úplne dno. Určite odporúčame sledovať aj dátumy, kedy prebiehajú najpopulárnejšie nákupné akcie roka. Tými rozhodne sú Black Friday a AliExpress Day. Počas obidvoch nákupných sviatkov dokáže ušetriť viac ako výrazne. Zľavy totiž dosahujú závratné výšky 90 % z pôvodnej ceny. Odporúčame sledovať aj sociálne siete, aby vám skutočne nič neuniklo. Pozrite sa napríklad na AliExpress Facebook, či na AliExpress Instagram a určite nebudete ľutovať. Nezabúdajte ani na možnosť získania peňazí z nákupu naspäť od Tipli. Získanie peňazí naspäť je navyše možné kombinovať so všetkými vyššie spomenutými spôsobmi šetrenia.

Ako získať AliExpress promo code

AliExpress promo code, čiže zľavový kód, či zľavový kupón nájdete najčastejšie priamo na webe AliExpress. Často sa jedná o špeciálne kódy, ktoré sú platné iba na vybrané spektrum produktov a nedajú sa kombinovať s inými výhodami. Výnimkou však vždy sú peniaze naspäť od Tipli. Tie môžete získať z každého nákupu bez ohľadu na iné využité možnosti šetrenia. AliExpress promo code môžete objaviť aj priamo na Tipli, kde sú tieto kódy vždy prehľadne zoradené aj s popisom, na čo sa dá kód uplatniť. Spektrum produktov je vždy mimoriadne široké. Na Tipli sme pre vás navyše pripravili viacero sprievodcov a tipov na nákupy z Číny v samostatných článkoch. Určite stoja za prečítanie.

AliExpress kupóny - AliExpress Day, Black Friday

Aj AliExpress má svoj sviatok, je ním AliExpress Day. Počas tohto špeciálneho dňa môžete na AliExpresse nakúpiť tisícky výrobkov ešte výhodnejšie, ako ste zvyknutý. Produkty nakúpite doslova za pár centov. AliExpress Day sa v Číne koná každý rok 11. novembra, kvôli časovému posunu si ho ale u nás môžete vychutnať už o deň skôr. Poznačte si tento deň do svojho kalendára. Ak obľubujete nákupy na AliExpress, určite by ste ho nemali zmeškať. Dokonalým sprievodcom vám počas AliExpress Day bude Tipli, kde sa dozviete všetko dôležité.

Mimoriadne populárny celosvetový nákupný sviatok, akým Black Friday jednoznačne je, nemohol obísť ani najznámejšie internetové trhovisko AliExpress. Počas AliExpress Black Friday máte možnosť nakúpiť produkty za akciové ceny a využiť môžete aj ďalšie špeciálne možnosti šetrenia. Samotnému nákupnému sviatku Black Friday sa na Tipli venujeme aj v samostatnom článku, ktorý pravidelne aktualizujeme, a tak práve tam nájdete vždy tie najaktuálnejšie informácie o Black Friday.

AliExpress tovar, tracking a AliExpress EU sklad

AliExpress ponúka všetko, na čo si spomeniete od kvalitnej obuvi, šaty, hračky, elektroniku, veci do domácnosti a mnohé iné. V tomto online obchode nájdete vyše 100 miliónov výrobkov. Ak si nevyberiete na AliExpress, potom pravdepodobne to, čo hľadáte, ani neexistuje. Takmer ku každému tovaru môžete nájsť AliExpress recenzie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní. Recenzie nájdete pod produktami. Garantujeme vám, že AliExpress je naozaj bezpečný eshop a s jeho službami budete maximálne spokojní. Stačí si len vybrať to svoje.

AliExpress tovar ako oblečenie, elektronika, doplnky do auta, či príslušenstvo rôzneho druhu tu nájdete za bezkonkurenčné ceny. K sledovaniu vašej objednávky môžete navyše využiť aj AliExpress tracking, kde presne vidíte, kedy vaša objednávka dorazí. Nezáleží na tom, či ste si objednali nové tričko alebo vonný stromček do auta. Pri výbere produktov odporúčame využiť AliExpress EU sklad, aby ste sa vyhli novým poplatkom ako AliExpress clo, ktoré zaviedla Európska únia. Ak teda nechcete platiť AliExpress clo, tak AliExpress EU sklad má pre vás množstvo produktov. Zaručene si vyberiete. Logicky bude aj cesta produktu zo skladu k vám kratšia ako v prípade, že budete objednávať z čínskeho, či iného skladu.

Obrázok

Prečo nakupovať na AliExpress

Ak chcete nakupovať v najväčšom virtuálnom obchodnom centre na svete, ale neviete ako na to, tak sa pozrite na sekciu Návody na AliExpress, ktorú sme pre vás na Tipli bezplatne prichystali. Nájdete tu všetky potrebné informácie k tomu, ako kupovať veci cez AliExpress. Stačí si osvojiť pár zásad, zaregistrovať sa a môžete veselo nakupovať veci pre seba aj celú rodinu. Ak hľadáte niečo konkrétne, tak do vyhľadávača na AliExpress jednoducho napíšte čo potrebujete a zobrazené produkty si vyfiltrujte podľa potreby. Zvoľte si vlastnú cenovú hranicu, možnosť dopravy zadarmo alebo najlepšie hodnotenie produktov. Práve skvelé a hlavne jednoduché vyhľadávanie produktov je jedným z hlavných dôvodov, prečo nakupovať na AliExpress. Ďalšími rozhodne sú skvelé ceny, možnosť využiť AliExpress promo code, či získať časť peňazí z nákupu naspäť vďaka Tipli. Predovšetkým však na AliExpress nájdete produkty, ktoré často nikde inde nedokážete zohnať. A keďže AliExpress Slovensko berie za krajinu, kam už doručuje pravidelne, tak k dispozícii je aj AliExpress slovensky. Síce sa jedná len o strojový preklad, no ak neovládate anglický jazyk, tak vám určite bude nápomocný.

Obrázok

Reklamácia na AliExpress

Pri každom online nakupovaní sa môže stať, že vám tovar nepríde v požadovanom stave. Aj na AliExpresse môže nastať situácia, že vám tovar príde zničený, neúplný či nesprávny. Ak sa to náhodou stane, postupujte nasledovne. Prvým krokom by malo byť jednoznačne kontaktovanie predajcu. Využiť na to môžete časť Contact seller. Navrhnite mu riešenie a pokúste sa dohodnúť. V prípade, ak sa s predajcom nedohodnete, zbytočne nečakajte a začnite spor, tzv. Open Dispute. Táto možnosť je pri každej objednávke. Vo formulári popíšete, aký problém máte s produktom a môžete tam pridať aj fotku. Ďalej si stanovíte, či chcete produkt vymeniť za nový alebo požadujete peňažné odškodnenie. Ak to predajca nevyrieši ani v tomto prípade nemusíte sa báť, AliExpress sa o vašu reklamáciu určite postará. Určite by ste mali poznať vaše práva a povinnosti pri online nakupovaní. Zmapovali sme ich pre vás v samostatnom článku na Tipli, ktorý rozhodne stojí za prečítanie.

AliExpress Slovensko

Hoci priamo slovenská verzia webu AliExpress ešte neexistuje, tak AliExpress Slovensko môžete využívať naozaj rôzne. Či už použijete strojový preklad, aby ste mali AliExpress slovensky alebo budete používať aj naďalej angličtinu, tak určite nezabudnite zvoliť ako krajinu doručenie Slovenskú republiku. Nie všetky produkty sú totiž k dispozícii pre doručenie na Slovensko. Ak máte predsa len problém s angličtinou a nepomohol vám ani strojový preklad, tak sa na registráciu pozrieme aj spoločne. Stačí postupovať podľa nášho jednoduchého návodu.

1. Kliknite na ikonu človeka vpravo hore a vyberte si tlačidlo Join Free alebo Pridať sa zadarmo.

2. Ak máte účet na Facebooku alebo Gmail, tento bod si môžete zjednodušiť tým, že kliknete na ikonu danej sociálnej siete. Ak ale účet na stránkach nemáte, vyplňte všetky potrebné údaje, ktoré od vás AliExpress požaduje.

3. Ak ste vyplnili všetko správne a uviedli ste aj svoju e-mailovú adresu, dostanete na ňu potvrdzovací e-mail. Kliknite na Confirm my email address alebo Potvrdiť moju emailovú adresu.

 

AliExpress clo

Obchod AliExpress začal fungovať v roku 2008. Za jeho vznik sa podpísala spoločnosť Alibaba Group, ktorá veľmi rýchlo zrobila z AliExpressu celosvetový fenomén. Z domáceho územia Číny sa doručovanie z obchodu rozšírilo aj do ďalších krajín a taktiež AliExpress zväčšil aj svoje územie na strane predajcov, ktorí môžu v obchode ponúkať svoj tovar. Niet pochýb že AliExpress je výnimočný obchod, ktorý si zaslúži veľkú pozornosť. Tú mu dopriala aj Európska únia, keď svojimi nariadeniami mierne skomplikovala nakupovaniu u tohto internetového giganta, ale aj u iných čínskych internetových obchodov.  Všetky produkty totiž musia prejsť colným konaním a samozrejme za ne musíte zaplatiť aj DPH. Našťastie Česká pošta prišla s riešením, ktoré problém, ktorý predstavovalo AliExpress clo jednoducho vyrieši. S ňou uzavrela v januári 2022 zmluvu Slovenská pošta, a tak je nakupovania aj z ázijských skladov zjednodušené bez dlhočizného čakania a extra poplatkov. Samozrejme stále platí, že jednoduchšie je nakupovať cez AliExpress EU sklad a nemusieť tak platiť DPH a AliExpress clo. 

AliExpress mobilná aplikácia

Nakupovanie cez AliExpress nikdy nebolo jednoduchšie. Stiahnite si mobilnú aplikáciu do svojho telefónu a prehliadajte najväčšie internetové trhovisko ešte jednoduchšie. AliExpress mobilná aplikácia je k dispozícii pre mobilné telefóny s operačným systémom Android aj iOS. Pre majiteľov zariadení s operačným systémom Android je k dispozícii na stiahnutie priamo v Google Play. Ak vlastníte iPhone alebo iPad a chceli by ste mať aplikáciu AliExpress, tak sa stačí pozrieť do App Store. Pokiaľ však chcete získať časť peňazí z nákupu naspäť od Tipli, tak odporúčame nakupovať priamo cez web a po doručení objednávky potvrdiť na webe AliExpress jej doručenie.

AliExpress zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kód AliExpress $50 pri nákupe nad $369

19.04.2024

Zľavový kód AliExpress $30 pri nákupe nad $239

19.04.2024

Zľavový kód AliExpress $20 pri nákupe nad $169

19.04.2024

Zľavový kód AliExpress $8 pri nákupe nad $69

19.04.2024

Zľavový kód AliExpress $3 pri nákupe nad $29

19.04.2024

Zľavový kód - 20 € zľava na nákup na Aliexpress.com

28.03.2024

Zľavový kód - 2 € zľava na nákup na Aliexpress.com

28.03.2024

Zľavový kód - 10 € zľava na nákup na Aliexpress.com

27.03.2024

Zľavový kód AliExpress na zľavu $10 z nákupu nad $79

27.03.2024

Zľavový kód AliExpress na zľavu $80 z nákupu nad $499

27.03.2024

Ako uplatniť zľavové kupóny na AliExpress

Neviete si poradiť s uplatnením zľavového kódu alebo kupónu v obchode AliExpress? Vyberte si vašu zľavu a ušetrite. Vyberte si najlepší zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na AliExpress uplatniť. Kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do obchodu AliExpress. Vyberte si produkty, o ktoré máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Vybrať“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Enter code here“ skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Apply“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

Ak sa vám nedarí uplatniť zľavový kupón, príčina môže byť v časovom obmedzení platnosti kupónu, alebo sa kupón vzťahuje len na vybrané typy produktov - preto si prečítajte podmienky na jeho uplatnenie. Pozrite sa aj na Banggood, či na eBay zľavový kupón.

Recenzie AliExpress

Anna J.

18.04.2024 5.0

Aďa

16.04.2024 5.0

Spokojnosť

Lenka S.

15.04.2024 5.0

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O AliExpress

AliExpress je najväčšie internetové trhovisko na svete. Zoženiete v ňom výrobky od výmyslu sveta za skutočne priaznivé ceny. Oblečenie, topánky, elektro, jednoducho čokoľvek, čo vám napadne. Využiť môžete aj AliExpress promo code a jednoducho tak ušetriť. Pri objednávke z EU skladov nemusíte platiť ani AliExpress clo. Navyše AliExpress Slovensko si viete navoliť priamo v jazykovom menu na AliExpress.

Podmienky nákupu

Každý z produktov má nastavenú odlišnú odmenu a jej výška závisí od konkrétneho typu produktu.

Na niektorý tovar sa odmena nevzťahuje. Nižšie ponúkame možnosť overiť si pomocou URL odkazu, či sa na Vami vybraný produkt odmena vzťahuje.

Nezabudnite pri doručení tovaru potvrdiť jeho doručenie vo svojom Aliexpress účte. V opačnom prípade by sa odmena nemusela potvrdiť.

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  10 %
Špeciálne objednávky 5 %
Dámske, pánske a detské oblečenie, záhradné potreby, interierové doplnky, príslušenstvo k mobilným telefónom  4,5 %
Mobilné telefóny, tablety, počítačové príslušenstvo, notebooky, audio a video  1,5 %
Ostatné produkty  4 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Overte si, či k produktu získate odmenu:

AliExpress v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  10 % späť z ceny nákupu v obchode AliExpress?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa