AliExpress

AliExpress

  4.9
Výrobky z celého sveta jediným kliknutím ako na dlani – tak by sa dal zhrnúť čínsky fenomén AliExpress, ktorý si obľúbili milióny ľudí zo všetkých kútov sveta. Na rozdiel od konkurencie nefunguje iba ako prostredník, ale spojuje svojich zákazníkov priamo s konkrétnymi výrobcami.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

  • 10 % späť Vyberte si obchod

    Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

  • 10 € Nakúpte ako obvykle

    Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

  • 1 € Získajte peniaze späť

    Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Katarína Buršíková Super stránka. Odporúčam určite využívať. Vráti sa vám aspoň malá čiastka z…
Janka Horvathova funguje to super, clovek si zriadi konto, nainstaluje prehliadac..ten vas hned…

O obchode AliExpress

Výrobky z celého sveta jedným kliknutím ako na dlani – tak by sa dal zhrnúť čínsky fenomén AliExpress, který si obľúbili milióny ľudí zo všetkých kútov planéty. Na rozdiel od konkurencie nefunguje iba ako prostredník, ale spojuje svojich zákazníkov priamo s konkrétnymi výrobcami. Preto predáva za bezkonkurenčné ceny bez nadsadených prirážiek chamtivých (a dnes už aj zbytočných) sprostredkovateľov.

AliExpress – všetko čo si môžete priať

AliExpress ponúka všetko, na čo si spomeniete – od oblečenia, obuvi, šperkov a kozmetiky cez elektroniku a autodiely až po vybavenie domácnosti a hračky. Ako by ste si predstavili najväčšie obchodné centrum na svete – stojíte uprostred a nevidíte na druhý koniec. V tomto online obchode totiž nájdete cez 100 miliónov výrobkov. Ak si nevyberiete tam, potom pravdepodobne to, čo hľadáte, ani neexistuje.Takmer ku každému tovaru môžete nájsť recenzie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní.

AliExpress v slovenčine

Bojíte sa nákupu na zahraničním e-shope, pretože neovládate anglický či iný svetový jazyk? Nákupy na AliExpress si môžete uľahčiť vďaka možnosti prepnúť AliExpress do slovenčiny. Nakúpy na Aliexpresse v slovenčine, tak zvládnete ľavou zadnou a svoje obavy môžete hodiť za hlavu.

Ako nakúpiť na AliExpress?

Chceli by ste sa s nákupmi na AliExpress pripojiť k zvyšku sveta? Neviete si poradiť s angličtinou, správnym výberom platby, nerozumiete ako to funguje s DPH a clom alebo ako sledovať svoju zásielku? My všetko vieme a vám to radi povieme! Pripravili sme sériu článkov, kde sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť o nakupovaní na AliExpress.

Podobné obchody

Recenzie AliExpress

Ivett Hurbanova 22.10.2017

Cez tento obchod objednavam uz dlho a som velmi spokojna, nikdy ziadny problem????

Ria 21.10.2017

som veľmi spokojná s nákupmi

Články

AliExpress Day 2017 - všetko, čo potrebujete vedieť

Dňa 11.11.2017 s AliExpress oslávime už po 7-krát AliExpress Day! Užívajte si ešte výhodnejšie...
19.10.2017 Zobraziť článok

TOP 5 produktov z AliExpress #24

Spríjemnite si sychravé jesenné dni nakupovaním! Kto predsa nemá rád ten radostný pocit z...
16.10.2017 Zobraziť článok

TOP 5 produktov z AliExpress #23

Už vás nebaví platiť majland za produkty v tuzemských obchodov? Skúste nákupy na AliExpress....
10.10.2017 Zobraziť článok

Cashback ponuky

Peniaze späť z nákupu 5 %
Mobilní telefony 2,5 %
Zobraziť všetky ponuky

Podmienky obchodu

Drtivá väčšina odmien sa pohybuje medzi 4,5 - 5 %. Každý z produkov má nastavenú odmenu inak a jej presná výška záleží na konkrétnom type produktu. Na AliExpress obdržíte cashback odmenu pri nákupe niektorého zo 60 miliónov produktov v ponuke. Na AliExpress je možné získať cashback odmenu zhruba pri 60 % všetkých produktov. U zvyšných produktov nemusí byť odmena pripísaná alebo je nulová. Vopred bohužiaľ nedokážeme určiť, za ktoré produkty je možné odmenu získať, pretože na AliExpresse sa nachádza enormné množstvo predajcov a produktov a každý má svoje podmienky individuálne nastavené.
Nákup uskutočnite čo najskôr. Ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Pokiaľ sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 812 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.