Aliexpre, Aliexpres, Aliexpress.sk - hľadáte snáď AliExpress?

Návod na AliExpress.com Nákupy z Číny - produkty z AliExpress 15. 5. 2018

AliExpress vznikol v roku 2010 a patrí pod svetoznámu skupinu Alibaba. Združuje tisíce predajcov, ktorý sa vďaka nemu jednoducho dostali na svetový trh. Na AliExpress nájdete všetko, na čo pomyslíte - práve preto je obľúbený medzi zákazníkmi z celého sveta.

AliExpress sa v priebehu 8 rokov svojej existencie dostal medzi svetoznáme internetové trhoviská. Hlavným dôvodom jeho veľkého úspechu sú nízke ceny, široký výber a doprava zadarmo na väčšinu produktov. Ako na AliExpress nakupovať?

Sprievodca AliExpress

Síce sa vám niektoré kroky môžu zdať samozrejmé, ale stále mnohí zákazníci bojujú s tým, ako sa na AliExpress vlastne dostať. Práve pre vás prinášame podrobný návod ako na to! Alebo sa nechajte inšpirovať návodmi na AliExpress.

Základom je správna doména

Keďže je AliExpress zahraničná stránka, nenájdete ho na doméne sk (AliExpress.sk). Po zadaní daného výrazu do vyhľadávača sa dostanete na úplne inú stránku, ktorá s AliExpress nijako nesúvisí!

Pozor na preklepy

Angličtina nie je silnou stránkou každého z nás. A to môže viesť k množstvu preklepov pri zadávaní webovej adresy. Zákazníci sa často snažia na AliExpress dostať zadávaním názvov ako aliexpre, aliexpres, aliexpres.com. Dbajte na to, aby ste do vyhľadávača zadali aliexpress.com bez preklepu!

Registrácia na AliExpress

Na to, aby ste na najväčšom internetovom trhovisku mohli nakupovať, musíte sa najskôr na AliExpress zaregistrovať. Vytvoriť si ho môžete buď cez facebook alebo prostredníctvom e-mailu.

Registácia cez facebook: v pravom hornom rohu - Sign in sa vám zobrazia možnosti a stačí kliknúť na modré tlačidlo Sign in with Facebook (registrovať použitím facebooku).

Registrácia e-mailom: prejdite na Join free (pridať sa zadamo). Vyplníte svoj e-mail, meno a priezvisko, heslo a kód z obrázku. Následne vám príde potvrdzujúci e-mail a vy sa môžete pustiť do objednávania.

AliExpress slovensky

Nie ste v angličtine práve expert? Už sa nemusíte báť! Jazyková bariéra je preč a by si môžete nastaviť AliExpress slovensky. V pravom hornom rohu stránky nájdete záložku „Language“ („Jazyk“) - keď na ňu kliknete, ukáže sa vám rozbalovacia roletka s nápisom „Vyberte jazyk“. AliExpress vám ponúka všetky jazyky, do ktorých je schopný stránku preložiť – slovenčinu by ste mali nájsť medzi poslednými stĺpcami (zoznam je radený podľa abecedy).

Výber jazyka na AliExpress

Aliexpress si môžete nastaviť aj po slovensky.

Nakupujte s cashbackom!

Vyťažte na nákupoch na AliExpress maximum! Nakupujte s Tipli a získajte isté percento z vášho nákupu späť. Objednávku uskutočníte rovnako, ako ste zvyknutí, len sa na AliExpress prekliknete cez Tipli. Šetrite na vašich nákupoch a nakupujte rozumne!

Ušetrite ešte viac v kombinácií s cashbacom

Vďaka cashbacku od Tipli získate až 10% odmenu za každý nákup. Sledujte naše odporúčania k produktom na Aliexpress a možno si vyberiete niečo z našich inšpirácií. Nezabudnite sa zadarmo zaregistrovať a nakupujte výhodne!

Nakupovať na AliExpress výhodnejšie

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

Ako si zariadiť novú kúpeľnu

Rekonštruujete kúpeľňu alebo len kupujete nové doplnky? Tak, ako pri všetkých miestnostiach vášho...
22.8.2019Zobraziť článok

10 jedinečných parfémov, ktoré nájdete na Notino.sk

Internetový obchod Notino.sk ponúka naozaj široký výber parfémov a inej kozmetiky. Parfémy dnes...
20.8.2019Zobraziť článok

Späť do školy – čo je treba nakúpiť?

September sa nezastaviteľne blíži a s ním aj nový školský rok. V tomto období sa mieša viacero...
19.8.2019Zobraziť článok

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1791 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo