Nenechajte si ujsť najlepšiu ponuku akciových letákov slovenských obchodov. Sledujte aktuálne a budúce letáky v rôznych kategóriách. S Tipli už vám žiadne výhodné ponuky neuniknú - sledujte letákovú hliadku, kde pre vás každý týždeň vyberáme tie najlepšie akcie z aktuálnych letákov.

Chcete mať prehľad o všetkých akciách? Prezrite si akciové letáky slovenských obchodov a naplánujte si nákup, na ktorom ušetríte! Teraz máte všetky letáky obľúbených obchodov na jednom mieste. Nenechajte si ujsť žiadnu akciovú ponuku a ušetrite na každom nákupe. Každý týždeň na vás čakajú tie najlepšie ponuky z akciových letákov.

Aktuálne letáky s potravinami a spotrebným tovarom

Obľúbili ste si v Lidli niektorý z tematických týždňov, ako je napríklad Retro týždeň, Americký týždeň alebo Mexický týždeň, ale vždy ho premeškáte? Sledujte každý týždeň online akciový Lidl leták, ktorý ponúka produkty za bezkonkurenčné ceny. Takto môžete sledovať ďalšie akciové letáky, ako napríklad: Billa leták, Kaufland leták, Tesco leták, Coop Jednota leták a mnoho ďalších letákov.

K dispozícii nie sú iba letáky s potravinami, ale aj letáky s oblečením, elektronikou, drogériou, parfumériou a letáky hobby marketov, obchodov s nábytkom, lekární a ďalších obľúbených obchodov. Keď budete sledovať všetky akciové letáky online, môžete ušetriť nemalé peniaze.

Všetky aktuálne letáky na jednom mieste

Všetky akciové letáky si môžete na tejto stránke prelistovať na jednom mieste z pohodlia domova. Nemusíte zbytočne utrácať, stačí si prehliadnuť aktuálne letáky a zaručene nájdete tie najvýhodnejšie ponuky. Prinášame veľké množstvo akciových letákov a veríme, že si tu každý nájde to svoje, či už robíte rodinný nákup, staviate dom, zariaďujete byt alebo zháňate školské pomôcky pre školákov.

Letáky pridávame každý deň. Ktorý obchod je váš obľúbený? Vyberte si to najlepšie z Lidl letáku, Kaufland letáku, Billa letáku, Tesco letáku, Merkury Market letáku a ďalších obchodov bez stresu a online. Teraz už nepotrebujete žiadne papierové letáky!

Chcete prísť o odmenu až 15 % z každého nákupu na internete?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa