J&T banka ponúka nielen investície pre privátnu klientelu

19. 11. 2018

Individuálny prístup, komplexný pohľad na financie, prvotriedny klientsky servis. Presne to prináša už 20 rokov svojim klientom J&T banka. Zverte svoje financie banke, ktorá myslí dopredu. Zhodnoťte svoj majetok a zabezpečte nielen seba, ale aj celú rodinu. Pozrite sa s nami na to, prečo je JT banka tou správnou voľbou.

J&T banka je zahraničnou pobočkou rovnomennej českej banky. Prioritne sa zameriava na veľké investície a solventných klientov, ktorí chcú, aby ich financie spravovali odborníci s individuálnym prístupov. Za posledné roky sa však banka otvorila aj bežným klientom, takže účet v JT banke môže mať každý.

J&T banka história v kocke

Vedeli ste, že J&T banka existuje už 20 rokov? Určite poznáte mená Ivan Jakabovič a Patrik Tkáč. Tí spolu zakladali finančnú skupinu J&T už v roku 1994. Spoločnosť sa pôvodne zaoberala obchodovaním s cennými papiermi a svoje podnikateľské portfólio postupne rozširovala. V roku 1998 odkúpili krachujúcu českú Podnikateľskú banku a premenovali ju na J&T banku.

Na Slovensku banka pôsobí od roku 2005 ako pobočka zahraničnej banky. Slovenská národná banka totiž skupine odmietla povoliť otvorenie vlastnej banky u nás. Na Slovensku spoluvlastní skupina J&T Poštovú banku. Zároveň spoluvlastní banku v Rusku, na Barbadose či v Chorvátsku.

banka

Skupina J&T nie je v bankovom sektore žiadnym nováčikom.

JT banka produkty a služby

J&T banka je určená pre fyzické, ale aj právnické osoby. Jej brány sú otvorené všetkým klientom, avšak prevažne ju využívajú firmy a majetní klienti. Odborní poradcovia a investiční bankári banky ušijú investičnú stratégiu pre klientov aj firmy na mieru. Pozrite si s nami najzaujímavejšie produkty.

TIP: ďalšou osvedčenou bankou, ktorá patrí do portfólia skupiny J&T je Poštová banka. Bežné účty, sporenie, hypotéky, internet banking a mnohé ďalšie produkty vám pomôžu ľahšie spravovať financie.

peniaze

Vyberte si v J&T banke produkty presne podľa svojich požiadaviek.

Vklady

J&T banka prináša široké portfólio možností, kam vložiť peniaze tak, aby sa plynutím času zhodnocovali. K dispozícii máte investičné vklady, termínované vklady alebo vklady s výpovednou lehotou. Stačí si len vybrať produkt, ktorý najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám.

Druhy vkladov

  • Investičný vklad - rozdelenie investovaných financií v pomere 50/50 alebo 30/70 medzi termínovaný vklad so zvýhodnenou úrokovou sadzbou a investíciu do podielového fondu J&T Bond EUR alebo J&T Select.
  • Termínovaný vklad - možnosť uložiť peniaze na 6 až 60 mesiacov, úrok ročne 0,30 až 1,80 % v závislosti od dĺžky viazanosti.
  • Vklady s výpovednou lehotou - vybrať si môžete 1, 33 a 90-dňové lehoty a po uplynutí lehoty máte financie v prípade potreby okamžite k dispozícii.
  • Investičné zlato - bezpečná investícia do komodity, ktorej hodnota sa dlhé storočia nemení.

Fondy

Investícia do slovenských či zahraničných podielových fondov sa zaraďuje k pohodlným a výnosným spôsobom ako investovať peniaze. Nemusíte sa do financií vyznať. Celé investičné portfólio vám bude spravovať portfólio manažér, ktorý prispôsobí investície aktuálnej situácii s predvídaním budúcich rizík.

Príklady podielových fondov

  • FF - Global Health Care Fund A-ACC-EUR - priemerný ročný výnos 14,05 %.
  • PARVEST EQUITY USA GROWTH-Classic EUR - priemerný ročný výnos 12,51 %.
  • PARVEST DISRUPTIVE TECHNOLOGY - priemerný ročný výnos 11,72 %.
  • NN (L) Health Care-P Cap EUR - priemerný ročný výnos 11,51 %.
  • NN (L) Health Care-X Cap EUR - priemerný ročný výnos 10,96 %.
  • Celý zoznam fondov nájdete na webe JT banky.

Dlhopisy

Nebojíte sa rizika? Využite možnosť investovať do dlhopisov. Dlhopisy prinášajú možnosť vyššieho zhodnotenia ako v prípade termínovaných vkladov. Na dlhopisy sa síce nevzťahuje zákonné poistenie vkladov, ale J&T banka si starostlivo vyberá, aké dlhopisy sa dostanú do jej ponuky cenných papierov. Ak by ste potrebovali peniaze skôr ako vyprší splatnosť dlhopisu, v banke sa postarajú jeho odkúpenie.

jt bank

Investujte do dlhopisov a znásobte vlastné financie na maximum.

Celospoločenské aktivity J&T

Banka JT ako jedna z popredných finančných inštitúcií u nás, cíti potrebu aktívne spoločensky pomáhať. Na podporu znevýhodnených bola vytvorená Nadácia J&T, ktorá podáva pomocnú ruku deťom zo sociálne slabých či pestúnskych rodín, ale aj ľuďom s hendikepom.

Nadácia tiež podporuje kultúru a športovcov. Napríklad našu tenisovú reprezentantku Janu Čepelovú. Každoročne v máji skupina J&T financuje tenisový turnaj J&T Prague Open, ktorý je najprestížnejším turnajom u susedov.

Kde nájdete pobočky J&T banky?

Pobočky J&T banky nájdete na nasledujúcich miestach.

Pobočka
Adresa
Otváracia doba
PobočkaCentrála
AdresaDvořákovo nábrežie 8, 811 02 Bratislava
Otváracia dobaPO - PI: 9 - 17 h, SO - NE: zatvorené
PobočkaRiver Park
AdresaDvořákovo nábrežie 8, 811 02 Bratislava
Otváracia dobaPO - PI: 9 - 17 h, SO - NE: zatvorené
PobočkaKošice
Adresa Hlavná 1, 040 01 Košice
Otváracia dobaPO - PI: 9 - 17 h, SO - NE: zatvorené
PobočkaVysoké Tatry
AdresaGrandhotel Starý Smokovec 38, 062 01 Vysoké Tatry
Otváracia dobaPO - PI: 9:00 - 17:00 h, SO - NE: zatvorené

Ak nemáte banku v blízkosti, využite telefonický kontakt 0800 900 500.

Zverte svoje financie do rúk odborníka, ktorý sa vo svete financií pohybuje vyše 20 rokov. Prvotriedne finančné služby, ktoré dovolia vášmu majetku rásť s čo najnižším rizikom prináša J&T banka.

Nakupujte výhodne s Tipli cashbackom

Viete o tom, že s Tipli cashback systémom dostanete späť z každého nákupu? Vstúpte do svojho obľúbeného obchodu cez oranžové Tipli tlačítko a pripíšte si cashback odmenu na svoj účet.

Zobraziť obchody s cashbackom »

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

Nové zľavové kupóny v eObuv.sk, Notino a Zoohit

Neváhajte a poďte sa pozrieť, ako najlepšie ušetriť peniaze v novom týždni od 09.07.2020
9.7.2020Zobraziť článok

AliExpress Day 2020: Najväčší nákupný festival je späť

Nakupovanie môže byť pre niekoho vášňou a pre niekoho iného môže byť nutným zlom. Každý však pri...
30.6.2020Zobraziť článok

Kde hľadať lacné letenky?

Nazrite do tajov cestovania za pár drobných! Nemusíte minúť majland, aby ste sa dostali aj do...
1.6.2020Zobraziť článok
- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.