Kde sa nachádza a čo kúpite v Primark Viedeň?

Móda Nakupovanie 16. 2. 2018

Primark je jedným z najúspešnejších odevných reťazcov. Obľubujú ho ľudia, ktorí majú radi aktuálne módne kúsky za prijateľné ceny. Primark nie je len o oblečení, ale aj o vlastnom štýle a módnych, či bytových doplnkoch. Nakupovanie v Primarku je skutočný nákupný zážitok. Dopraj si ho.

Zakladateľ Primarku sa zameral na to, aby ľuďom doprial oblečenie, v ktorom dobre vyzerajú a málo zaň zaplatia. Tento trend Primark udržiava dodnes, preto má stále taký úspech.

Primark Viedeň

Začiatkom tretieho tisícročia značka začala expandovať aj do Západnej Európy. Okrem Španielska, Nemecka, Holandska, Belgicka, či Francúzka, otvorili aj pobočku v Rakúsku a to v rozľahlom nákupnom centre G3 Shopping Resort Gerasdorf, neďaleko Viedne. Vzhľadom k tomu, že na Slovensku sa Primark so svojim lacným textilom nenachádza, veľa Slovákov priťahuje preto, že je blízko a pri parkovisku s kapacitou 4000 parkovacích miest je takmer isté, že svojmu autu na čas nákupu miesto nájdu.

Primark Vieden

S prázdnou taškou z Primark Viedeň nikdy neodídete.

Slováci a ich nákupy v Primark Viedeň

Pravým dôvodom, prečo je pre nás nakupovanie v Primark Viedeň také príťažlivé je aj to, že predpokladáme väčší výber, kvalitnejšie a veľa krát ešte lacnejšie veci, ako u nás. V Primarku určite. Toto miesto sa stalo veľmi vyhľadávaným nie len pre Bratislavčanov, ale aj pre ľudí z doslova celého Slovenska. Dôkazom toho je parkovisko plné slovenských ŠPZtiek, najmä v predvianočnom období. Nakúpiť pre celú rodinu a ešte aj odložiť na povianočné výpredaje, ktoré si v Primarku Viedeň nemôžete nechať újsť, je na nezaplatenie.

Módne značky pre každého

V Primarku nájdete tovar pod vlastnými maloobchodnými značkami zameranými na oblečenie pre ženy, mužov a deti, športové oblečenie, módne doplnky, kozmetiku, ale aj tovar pre domácnosť. Medzi najobľúbenejšie patria Atmosphere, Denim CO, Ocean club, No Secret, Early Days, Opia, Opia girls a mnoho ďalších, drahších, či lacnejších. Primark sa svojou ponukou snaží pokryť čo najväčšie množstvo rôznorodých ľudí.

Primark Vieden

Najlacnejšie štýlové oblečenie nakúpite v Primark Viedeň.

Štýlová vďaka veciam z Primarku

Primark je symbolom lacnej módy, ktorá vychádza z najnovších módnych trendov. Kúpite tu všetko, čo sa nosí za pár eur. Špecializuje sa na rýchlu módu „fast fashion“, ktorá je určená na jednu sezónu. Za málo peňazí tu nakúpite preto, aby vám nebolo ľúto v ďalšej sezóne veci vymeniť, a aby ste sa do Primarku vrátili. Trendy v móde sa menia rýchlo a Primark sa ich s rovnakou rýchlosťou snaží priniesť na pulty svojich predajní.

Primark online shop

V dnešnom e-shopovom svete by veľa klientov privítalo Primark online shop, aby mohli nakúpiť z pohodlia svojich domovov. V Primarku uprednostňujú osobný kontakt.

V súčasnosti má Primark 257 predajní. V Rakúsku rozšíril svoje pôsobenie aj pobočkou v Linzi. Pre veľa Rakúšanov je Viedeň predsa len ďaleko.

História Primarku v kocke

Dnes už svetoznámu značku založil Arthur Ryan v roku 1969 v Dubline. Dodnes v Írsku pôsobí pod názvom Penneys. Napriek tomu, že Primark pochádza z Írska, slávu svetového formátu dosiahol vďaka pobočke v Londýne. Londýn ponúka veľa historických a kultúrnych možností, ale nenájde sa turista, ktorý by sa Primarku na Oxford Street vyhol. Vo Veľkej Británii sa prvý krát objavil v roku 1973 a dnes tam má už viac ako 160 pobočiek.

Tajomstvo, ako nakupovať módu lacnejšie

Ak chcete nakupovať štýlové oblečenie lacnejšie a Primark je ďaleko budete potrebovať spoľahlivého parťáka, ktorý vám pomôže ušetriť. Skúste casback portál Tipli, s ktorým získate odmenu z každého nákupu.

Nakupovať módu lacnejšie

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

Privatbanka - vyššie výnosy aj vďaka…

Chceli by ste investovať a znásobiť svoje peniaze? Nemusíte vedieť obchodovať na burze. Vlastne...
18.10.2018 Zobraziť článok

Booking Praha - Rezevuj si najlepší hotel…

Teplé jesenné počasie je ako stvorené na výlety. Vonku už nie je neznesitelné teplo, ale stále si...
17.10.2018 Zobraziť článok

SÚŤAŽ: Vyhrajte sadu 3 skvelých ebookov o…

Nečakajte na január a žite zdravo celý rok! Portál Tipli pripravil v spolupráci s Pestrým...
17.10.2018 Zobraziť článok

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1267 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo