Kúpte si selfie tyč a zachyťte tie najlepšie okamihy!

Návod na AliExpress.com Tipy a triky Nakupovanie 16. 8. 2018

Už vás nudia stále rovnaké fotky krajiny a obťažovanie cudzích ľudí, aby vás vyfotografovali? Alebo len chcete akčnejšie fotky z dovolenky, kde bude zachytená celá rodina? Predĺžte si ruku a kúpte si selfie tyč, vďaka ktorej vám pôjde fotografovanie autoportrétov tak jednoducho.

Selfie tyč je plastová alebo kovová teleskopická tyč, ktorá vám "predĺži ruku" - môžete tak fotiť z výšky a vyfotiť tak ďaleko väčší záber. Autoportrét (=selfie) vyfotografujete jednoduchšie stlačením gombíka na selfie tyči.

SELFIE TYČ BLUETOOTH

Selfie tyč je prepojená s mobilom buď káblom cez konektor mobilu, alebo vďaka technológii Blutooth. Ak zvolíte párovanie s mobilom pomocou Bluetooth, máte na výber 2 varianty - selfie tyč s tlačítkom Bluetooth priamo v tyči alebo externý Bluetooth spúšťač. Malou nevýhodou zabudovaného tlačítka je, že by tyč nemala prísť do styku s vodou. Nevýhodou pri externej samospúšti je to, že batérie často nebývajú dobíjacie.

Prečo si kúpiť selfie tyč?

  • Už žiadne obťažovanie okoloidúcich a strach o váš mobil. Vďaka selfie tyči budete fotiť nielen sami sebe, ale celú rodinu či partiu priateľov.
  • Záležitosť pár Eur - selfie tyč kúpite na tržnici aj do 3 €, otázkou je, ako dlho vám vydrží. Kvalitnú selfie tyč kúpite za niekoľko desiatok Eur.
  • Jednoduché ovládanie - stačí stlačiť tlačítko a fotka je na svete.
Selfie tyč

TIP: Pokiaľ si kúpite selfie tyč s Bluetooth, ktorá nemá integrované tlačítko priamo v tyči, počítajte s nutnosťou zakúpiť si k bluetooth spínaču aj náhradné batérie. Kúpite ju napríklad na Okay.sk. Navyše, z nákupu dostanete cashback - % späť z pôvodnej ceny.

AKÚ SELFIE TYČ ZAKÚPIŤ?

Selfie tyčí je na trhu veľké množstvo. Pokiaľ chcete, môžete kúpiť selfie tyč lacno, napríklad z tržnice, ale budete riskovať poruchovosť, nekompabilitu a krátku výdrž produktu. Nielen z tohoto dôvodu vám odporúčame pridať pár Eur a zakúpiť si kvalitnú selfie tyč, ktorá vám nejakú dobu vydrží. Prezrite si na náš výber selfie tyčí, ktoré vás nesklamú.

SELFIE TYČ SAMSUNG

Ak už máte Samsung s androidom alebo iOS, teleskopická selfie tyč GoGEN 4 bude to pravé pre vás. Zložená tyč sa vojde dokonca do zadného vrecka nohavíc, takže vďaka rozmerom a ľahkému hliníku, z ktorého je tyč vyrobená, sa stane ideálnym spoločníkom na cesty. Spoločne so selfie tyčou dostanete tripod stojan so závitom, koncovkou pre upevnenie outdoorovej kamery a fotoaparátu. Pútko na ruku a protišmyková rukoväť je samozrejmosťou.

Tyč kúpite na Hej.sk za 26,90 €.

selfie tyč samsung
selfie tyč gopro

SELFIE TYČ GOPRO

Ak hľadáte ideály selfie tyč, ktorá má vreckové rozmery, začnite uvažovať o selfie tyči GoPro SP Gadgets P.O.V. Pole 19". Tato tyč je ideálna pre použitie s takmer každým modelom Action kamery GoPro. Tento držiak oceníte pri športových akciách, tak aj pri bežnom používaní. Protišmyková rukoväť, nastaviteľné pútko na ruku a karabina, ktorá je súčasťou balenie, je veľmi praktická kombinácia.

Selfie tyč na kamery GoPro kúpíte na Datart.sk za 52,44 €.

SELFIE TYČ HUAWEI

Túto selfie tyč Huawei si obľúbite vďaka jej ľahkosti. Váži len 163 g. Aj rozmery zloženého držiaka sú skvelé - tyč po zložení meria len 18,6 cm, takže ju s prehľadom vložíte aj do malej kabelky. V balení obdržíte nielen selfie tyč, ale i tripod stojan. Vďaka uhlu otáčania 360° a protišmykovému povrchu rukoväti, vykúzlite perfektné fotky v každej situácii.

Selfie tyč Huawei je k zakúpení na Aliexpress od 15,29 €.

selfie tyč huawei

TIP: Oblečte váš mobil do nového kabátu a kúpte my štýlové a lacné kryty na mobilAliExpress! Nakúpte cez Tipli a získajte z nákupu cashback až 10 % späť na účet!

Ušetrite za kryty na mobil vďaka Tipli!

Zháňate kryty na mobil, ale nechcete si priplácať Eurá navyše? Máme pre vás riešenie! Objednajte si štýlové kryty z AliExpress, zaplaťte polovicu čo by ste dali v slovenských e-shopoch, a my vám vrátime až 10 % z nákupu späť!

Nakúpiť na AliExpress

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

10 TOP darčekov na Baby shower

Baby shower je anglický pojem označujúci oslavu očakávaného narodenia dieťaťa, ktorá sa koná pár...
21.5.2020Zobraziť článok

Tipy na lacné letenky

Ak chcete lacné letenky, v prvom rade je dôležité položiť si jednu otázku. Ste časovo flexibilní...
17.4.2020Zobraziť článok

Cestovné poistenie - všetko čo potrebujete vedieť

Vybrať sa na dovolenku do zahraničia bez cestovného poistenia je rovnako riskantné ako loziť po...
10.4.2020Zobraziť článok