Rozprávka Máša a medveď zadarmo? Sledujte ju s deťmi online

Deti 11. 8. 2018

Tom a Jerry, Mach a Šebestová, Silvester a Tweety, to boli rozprávky, ktoré sme pozerali v minulosti. Hitom posledných rokov je ruská animovaná rozprávka Máša a Medveď. Neexistuje dieťa, ktoré by si tento animovaný seriál neobľúbilo. Istotne s deťmi sledujete mnohé YouTube rozprávky. Dobrou správou je, že medzi nimi nájdete aj rozkošnú Mášu a jej kamaráta medveďa.

Časy, kedy sa dali sledovať rozprávky len v televízii už dávno pominuli. Máte hneď niekoľko možností, ako sledovať animáky. Môžete kúpiť DVD, stiahnuť ich z internetu, ale najpohodlnejším variantom je pozerať rozprávky online. Už nemusíte čakať, kým výjdu nové diely ani sa časovať na televízne vysielanie. Nájdete rozprávku, pustíte ju a pozeráte kedykoľvek vaša ratolesť chce.

Moderná ruská rozprávka Máša a medveď

Animovaný seriál Máša a medveď je príbehom nezbedného malého dievčatka Máši a jej kamaráta medveďa, ktorý je bývalým cisrkusovým artistom. Rozprávka bola prvýkrát odvysielaná v roku 2009 v Rusku. Postupom času sa stala veľmi populárnou aj za hranicami Ruskej federácie a neobišla ani naše Slovensko.

Svojho času bola vysielaná ako večerníček na RTVS. Zakúpiť sa dajú DVD-čka. Výhodou je, že samotní tvorcovia seriálu publikujú jednotlivé diely online na svojom YouTube kanáli. Pozerať tak môžete nonstop celá rodina. Okrem seriálu sa dajú zohnať aj rôzne predmety s motívom Máši a medveďa. Plyšové hračky, obliečky, školské tašky a mnohé ďalšie. Stačí si len vybrať.

masa a medved

Máša a medveď je super zábava pre deti aj dospelých.

Tipli TIP: Máša a medveď na ľade. Vezmite svoje ratolesti na ľadové predstavenie, ktoré sa uskutoční v novembri 2018. Doprajte svojim deťom nezabudnuteľné zážitky.

Kde sledovať s deťmi rozprávky online?

Existuje hneď niekoľko spôsobov, ako viete s vašimi najmenšími sledovať rozprávky online. Na internete je nespočetné množstvo portálov, ktoré prinášajú možnosť zapnúť vybraný animovaný seriál kedykoľvek. Vyskúšajte niektorý z našich tipov.

Stránky na online rozprávky

  • YouTube - nájdete tu akúkoľvek rozprávku vo všetkých svetových jazykoch. Máša a medveď, Spievankovo, Tom a Jerry, No počkaj a mnohé ďalšie úplne zadarmo.
  • Sledujserialy.sk - výber seriálov pre deti aj dospelých. Ak si zriadite prémiové konto, môžete sledovať aj zo zahraničia a získate mnohé výhody.
  • Rozpravky.sk - stránka, ktorá sa špecializuje na animované seriály a filmy. Vaša ratolesť si tak môže vyberať z parádneho výberu rozprávok.
  • Veselerozpravky.sk - široký výber animákov, vďaka ktorému sa vaši najmenší rozhodne nebudú nudiť.

Výhody sledovania rozprávok na YouTube

Viete čo je na YouTube úplne najlepšie? Je to zadarmo, dostupné na celom svete a rozprávku viete pustiť vo svojom televíznom prijímači. Stačí mať doma smart televízor a z internetu si viete prehrať všetky videá cez predinštalovnú YouTube aplikáciu. Zadajte do vyhhľadávacieho okna slová Máša a medveď a pred vami sa objavia desiatky videí.

Zdroj: youtube.com/Маша и Медведь

Zapnite notebook, tablet alebo televízor, kliknite na YouTube a napíšte do políčka na vyhľadávanie ktorúkoľvek rozprávku či animovanú šou. Čakajú na vás hodiny zábavy, ktoré si užijú vaše detičky, ale aj vy.

Nakupujte výhodne s Tipli

Viete o tom, že s Tipli cashback systémom dostanete späť z každého nákupu? Vstúpte do svojho obľúbeného e-shopu cez oranžové Tipli tlačítko a pripíšte si cashback odmenu na svoj účet. Využite aktuálne Tipli zľavy, kombinujte ich s Tipli cashbackom a nakupujte výhodnejšie ako doteraz!

Nakupovať výhodne

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

Ako na parkovanie na slovenských letiskách?

Chystáte sa na dovolenku alebo služobnú cestu lietadlom a neviete čo s autom? Uvažujete, či...
9.10.2019Zobraziť článok

Nákupy s magazínom Evita 2019 - Najväčšie zľavy a ako ich…

Obľúbená nákupná akcia Nákupy s magazínom Evita je tu! V článku zistíte, kedy zľavová akcia...
7.10.2019Zobraziť článok

Jednoduché recepty z kuracieho mäsa do pár eur, ktoré…

Radi skúšate nové recepty? Alebo vás varenie až tak nebaví? Nevadí. Pripravili sme si pre vás...
25.9.2019Zobraziť článok

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1810 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo