S inSPORTline je športovanie zábavou

Tipy k nákupuNakupovanie 10. 11. 2021

Rozhodli ste sa začať cvičiť? Posilňovacia veža, fitness schody, rebriny. Neviete, čo skôr? Poradia vám v eshope a kamennej predajni inSPORTline. Vyberte si z bohatej ponuky fitness vybavenia, doplnkov pre športovcov, či na voľný čas!

inSPORTline patrí medzi najväčšie distribučné spoločnosti športových a motocyklových potrieb. Od roku 1999 pôsobí aj na Slovensku. Svoje fitness náradie distribuuje do 18 krajinách Európy, napr. do Maďarska, Rumunska, Nemecka a Poľska. Ak patríte medzi športovcov, s produktmi tejto spoločnosti ste sa už určite stretli.

S inSPORTline na seba výsledky nenechajú dlho čakať

InSPORTline to nie je len značková predajňa fitness vybavenia, športového náradia, produktov na voľný čas a motocyklových doplnkov. inSPORTline je značka, ktorá je vo svete športovcov dobre známa. Bežecké pásy, eliptické trenažéry, vibromasážne stroje, rotopérdy, či trampolíny a rôzne posilňovacie doplnky z tejto dielne vás presvedčia svojou kvalitou a pri pravidelných tréningoch výsledkami, ktoré presvedčia aj ostatných.

Problém si vybrať? Inšpirujte sa!

Chcete nakúpiť v inSPORTline.sk, ale z takého množstva tovaru máte problém si správne vybrať? Inšpirujte sa produktami, ktoré sú v inSPORTline najžiadanejšie.

10 najžiadanejších produktov

 • 1. Kolobežka inSPORTline Disparo V-Brake
 • 2. Bežecký pás inSPORTLine inCondi T400i
 • 3. Posilňovač brušných svalov inSPORTline
 • 4. Rotoped inSPORTline inCondi UB60i
 • 5. Vodný veslovací trenažér inSPORTline
 • 6. Svietiaci pennyboard WORKER Ravery 22
 • 7. Korčule 2v1 Action Tifero
 • 8. Pánska moto bunda W-TEC Wigstein
 • 9. Posilňovač brušných svalov inSPORTline
 • 10. Pennyboard WORKER Mirra 100 22
insportline

3 tipy ako ušetriť na nákupe v inSPORTline

Nakúpiť športové doplnky a pohodlné oblečenie, aby sa vám dobre cvičilo nie je lacná záležitosť. Využite všetky výhody, ktoré inSPORTline ponúka a výsledná cena nebude vašu peňaženku tak bolieť.

1. S cashbackom ušetríte na inSPORTline ešte viac

Viete, že môžete ušetriť ešte viac? Využite cashback od Tipli. Za každý potvrdený nákup na inSPORTline.sk vám vrátime 1 %. Tipli vás za každý internetový nákup odmení.

Ako to funguje? Vstúpte do eshopu inSPORTline.sk cez Tipli, kúpte všetko, čo na cvičenie potrebujete za 250 € a získajte 1 %, čo je v tomto prípade 2,50 €! Spolu s vernostným programom inSPORTline bude váš nákup ešte výhodnejší.

Ušetrite ešte viac s cashbackom

O cashback na Tipli ste ešte nepočuli? Prečítajte si, ako cashback funguje a pridajte sa k jeho spokojným užívateľom. Na Tipli.sk nájdete vyše 220 eshopov z rôznych kategórií. Stačí si nájsť, čo práve potrebujete.

Prezrieť obchody na Tipli

2. Akčná ponuka inSPORTline

Chcete športovať, ale neviete, do čoho sa pustiť? Kliknite na inSPORTline akčnú ponuku a možno sa vďaka nej rozhodnete, do ktorého športového náčinia na začiatok zainvestujete. Aby ste sa pri športovaní dobre cítili, pohodlne sa oblečte. Aj v tomto prípade sa inšpirujte akčnou ponukou. Športové náčinie a oblečenie z vás športovca neurobia, ale dôležité je správne začať.

insportline

Na každý šport sa v inSPORTline niečo nájde.

3. inSPORTline a vernostný program

O výške dodatočnej zľavy rozhodujete vy sám. Zľava sa odvíja od výšky vášho nákupu. Môže sa vyšplhať až do výšky 10 %. Výška zľavy sa vypočíta podľa toho, koľko v inSPORTline miniete za uplynulých 730 dní. vernostnú zľavu môžete použiť aj pri nákupe už zľavnených vecí. Zľavu na jednu vec v inSPORTline môžete mať dvakrát.

insportline

Činky z inSPORTline nesmú v dobrej posilňovni chýbať.

inSPORTline predajne na Slovenku

Na Slovensku sa nachádzajú 3 inSPORTline predajne.

 • inSPORTline Košice (Trieda gen. Ludvíka Svobodu 6/A) PO – PIA 10:00 – 18:00, SO 09:00 – 13:00
 • inSPORTline Trenčín (Osloboditeľov 6471) PO – PIA 08:00 – 18:00, SO 09:00 – 13:00
 • inSPORTline Bratislava (Račianska 184/B) PO – PIA 10:00 – 18:00, SO 09:00 – 13:00

★ Pozrite sa, aké zľavy môžete na inSPORTline získať

Každý deň sledujeme, či sa objavil nový inSPORTline zľavový kupón. Presvedčte sa, či vám niečo neuniklo!

Získať zľavu inSPORTline!

Súvisiace obchody

Mojehodinky.sk, Bighome.sk, Masiv24.sk, Nábytok Bogart, ASKO NÁBYTOK

Chcete prísť o odmenu až 15 % z každého nákupu na internete?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa