Vybavte si domov vďaka Sconto nábytok e-shopu

Nakupovanie 12. 9. 2017

Zariadzovanie nového bytu, rekonštrukcia toho aktuálneho alebo snáď len doplnenie interiéru nejakou dekoráciou? Na Sconto nábytok nájdete všetko, čo potrebujete pre zariadeniekaždej miestnosti v dome a byte.

Pekný nábytok je základ každého domova. Priestorná čistá kuchyňa, pohodlná posteľ a úložný priestor je niečo, bez čoho sa skrátka neozaobídete. Kde to a omnoho viac najrýchlejšie nájsť? Predsa na Sconto!

História firmy Sconto

Sconto nábytok je pôvodom nemecká spoločnosť. Prvý obchod bol otvorený v roku 1990 v Bavorsku. Ďalšie pobočky nasledovali.

Prvá pobočka na Slovensku bola otvorená v bratislavskom Ružinove. Onedlho boli otvrené ďalšie dve pobočky a spustený e-shop.

Samotný e-shop v slovenskej verzii Sconto.sk sa rozbehol roku 2006 – odvtedy si tovar môžete objednať pohodlne online z pohodlia domova. Ich zákaznícka podpora je k dispozícii 7 dní v týždni a vyberať môžete z tisícok položiek rôznych farebných prevedení a štýlov. Nábytok vám doručia až domov a na prianie ho dokonca aj odborne zložia.

sconto

Sconto Bratislava

Čo na Sconto.sk nájdete?

Sconto kuchyne, obývacie izby, pracovne, detské izby, kúpeľne a dokonca aj záhrada. Nech už si chcete domov zariadiť moderným spôsobom s množstvom kovu a skla alebo dáváte prednosť masívnemu prevedeniu. V ponuke Sconto nábytku nájdete minimalistické a precízne a do detailu vydarené kúsky, čo rozžiaria celý váš byt a dom. Nájdete tu časom preverenú klasiku a originálne kúsky, ktoré vám budú všetci priatelia závidieť. Stavte na ich nábytok a bytové dekorácie a váš domov bude skrátka nádherný!

Kde Sconto nábytok nájdete?

V súčasnosti má u nás firma Sconto 3 pobočky – v Bratislave, Nitre a Trnave. Tovar si tu môžete nielen prezrieť, ale dokonca si ho tam aj nechať priviesť, keď si ho objednáte online.

sconto

Odporúčané obchody

Odporučané články

Príručka pre cestovateľov: Kiwi.com

Človek sníva o ďalekých krajinách a slnku zapadajúcemu za horizontom - ale ako sa k takému raju...
21.7.2018 Zobraziť článok

Poznáte VÚB banku a jej ponuku?

Hľadáte banku, na ktorú sa môžete spoľahnúť? Účet bez poplatkov a hypotéka na vysnívaný dom či...
21.7.2018 Zobraziť článok

Turistická mapa. Prežitok či povinná výbava…

Je tu leto, čas dovoleniek. Či už sa chystáte autom do Chorvátska, plánujete túry po našich...
20.7.2018 Zobraziť článok

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1218 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.