Vybavte si domov vďaka Sconto nábytok e-shopu

Nakupovanie 12. 9. 2017

Zariadzovanie nového bytu, rekonštrukcia toho aktuálneho alebo snáď len doplnenie interiéru nejakou dekoráciou? Na Sconto nábytok nájdete všetko, čo potrebujete pre zariadeniekaždej miestnosti v dome a byte.

Pekný nábytok je základ každého domova. Priestorná čistá kuchyňa, pohodlná posteľ a úložný priestor je niečo, bez čoho sa skrátka neozaobídete. Kde to a omnoho viac najrýchlejšie nájsť? Predsa na Sconto!

História firmy Sconto

Sconto nábytok je pôvodom nemecká spoločnosť. Prvý obchod bol otvorený v roku 1990 v Bavorsku. Ďalšie pobočky nasledovali.

Prvá pobočka na Slovensku bola otvorená v bratislavskom Ružinove. Onedlho boli otvrené ďalšie dve pobočky a spustený e-shop.

Samotný e-shop v slovenskej verzii Sconto.sk sa rozbehol roku 2006 – odvtedy si tovar môžete objednať pohodlne online z pohodlia domova. Ich zákaznícka podpora je k dispozícii 7 dní v týždni a vyberať môžete z tisícok položiek rôznych farebných prevedení a štýlov. Nábytok vám doručia až domov a na prianie ho dokonca aj odborne zložia.

sconto

Sconto Bratislava

Čo na Sconto.sk nájdete?

Sconto kuchyne, obývacie izby, pracovne, detské izby, kúpeľne a dokonca aj záhrada. Nech už si chcete domov zariadiť moderným spôsobom s množstvom kovu a skla alebo dáváte prednosť masívnemu prevedeniu. V ponuke Sconto nábytku nájdete minimalistické a precízne a do detailu vydarené kúsky, čo rozžiaria celý váš byt a dom. Nájdete tu časom preverenú klasiku a originálne kúsky, ktoré vám budú všetci priatelia závidieť. Stavte na ich nábytok a bytové dekorácie a váš domov bude skrátka nádherný!

Kde Sconto nábytok nájdete?

V súčasnosti má u nás firma Sconto 3 pobočky – v Bratislave, Nitre a Trnave. Tovar si tu môžete nielen prezrieť, ale dokonca si ho tam aj nechať priviesť, keď si ho objednáte online.

sconto

Odporúčané obchody

Odporučané články

Kódy bánk v SR: Prehľadný zoznam všetkých…

Platíte často cez internet banking a máte problém s tým, čo je to IBAN, SWIFT alebo BIC kód?...
15.11.2018 Zobraziť článok

Blancheporte – francúzska móda na dosah…

Milujete francúzsky look a kvalitné kúsky vo vašom šatníku? Online obchod Blancheporte ponúka...
15.11.2018 Zobraziť článok

Aktuálne akciové letáky #46. týždeň:…

Vyhnite sa záplave papierových letákov na jedno použitie a vďaka našej letákovej hliadke...
14.11.2018 Zobraziť článok

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1283 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo