Slováci útočia na Decathlon. Nakupujte športové oblečenie lacno aj vy.

Tipy k nákupuMóda  |  Dovolenka a cestovanie  |  Krása a zdravie  |  Akčné ponuky a výpredaje  |  Rodičia a deti  |  Chudnutie  |  Hobby a zábava 10. 11. 2021

Tiež krútite hlavou pri pohľade na cenovky športového tovaru?? Hovoríte si, že začnete konečne športovať, ale už pri výbere športového oblečenia máte chuť sadnúť si späť na gauč? Zoznámte sa s Decathlonom, športovým reťazcom, ktorý búra mýty o tom, že športové oblečenie musí byť vždy drahé.

Športový obchod Decathlon (čítajte Dekatlon) založil v roku 1976 Michel Leclercq. Reťazec začal expandovať až o desať rokov neskôr do Nemecka a postupne se pridali ďalšie krajiny. Dnes má Decathlon, viac ako 1 000 pobočiek po celom svete.

Prečo je Decathlon medzi ľuďmi tak obľúbený? Odpoveď je jednoduchá - lacné športové oblečenie a vybavenie až pre 70 športov! Nemíňajte peniaze zbytočne a objavte sortiment Dechatlonu ešte dnes!

Lacné a kvalitné športové oblečenie z Decathlonu

Decathlon je obchod, ktorý predáva tovar so športovým zameraním. Heslo "Sport for all. All for sport", Decathlon naozaj vystihuje. V obchodoch a na Dechathlon e-shope nájdete sortiment až pre 70 športov. Akčný tovar si môžete pozrieť v aktuálnom Decathlon letáku

Hráte hádzanú, basketbal alebo futbal? V Decathlone je jedno aký šport robíte. Nájdete tam všetko športové oblečenie a pomôcky, ktoré potrebujete.

dámske legíny Decathlon, pánske tričko Decathlon, pánske šortky Decathlon

Pokiaľ hľadáte športové oblečenie, ktoré nebude stáť celú vašu výplatu, skúste Decathlon. Zľava: dámske legíny Domyos (11,99 €, Decathlon), pánske tričko na cvičenie (2,29 €, Decathlon), pánske šortky KALENJI (4,69 €, Decathlon)

Obujte sa do Nike obuvi

Aj v obchode Decathlon nakúpite topánky od značky Nike. Chceli by ste dámske bežecké Nike topánky, Nike topánky pre deti alebo topánky Nike na basketbal? Všetky Nike topánky, ktoré sú určené na šport nájdete práve tam.

Dámske športové Nike topánky, pánske Nike topánky, detské topánky Nike

Ktorá Nike obuv sa páči vám? Zľava: Dámska športová Nike obuv (59,99 €, Decathlon), pánska bežecká Nike obuv (49,99 €, Decathlon), detská Nike obuv (49,99 €, Decathlon)

Veci na box zoženiete tiež v Decathlone

Ako sme už uviedli v úvode, v Decathlone nájdete akékoľvek vybavenie pre 70 športov. Ani box nie je výnimkou. Či ste začiatočník, pokročilý alebo skúsený, Decathlon má pre vás značku Outshock, ktorá ponúka sortiment, ktorý sa točí okolo boxu.

Boxovacie vrece Decathlon, dámske boxerské šortky Everlast, pánske kick box šortky Decathlon

Veci, ktoré potrebujete na box kúpite v Decathlone tiež. Zľava: Boxovacie vrece Outshock (69,99 €, Decathlon), dámske boxerské šortky Everlast (), pánske kick box šortky Outschock ()

Športové podprsenky z Decathlonu

Zháňate takú športovú podprsenku, ktorá vám sadne, bude dobre vyzerať a zároveň nebude stáť veľa peňazí? V tom prípade pre športovú podprsenku jedine do Decathlonu! V obchode majú široký výber, ale kúpiť si ju môžete tiež cez Decathlon e-shop.

sportovní podprsenky Decathlon

Športové podprsenky lacno? Pozrite si výber Decathlonu. Zľava: Športová podprsenka Domyos (18,99€, Decathlon), Dámsky bezšvový top na jógu Domyos (13,99€, Decathlon), športová podprsenka Domyos (13,99€, Decathlon)

Decathlon plavky z vás urobia hviezdu každého kúpaliska

Na pláž, do plaveckého bazénu, alebo na jazdu na tobogánoch. Plavky pre dámy, pánov, ale ani na dievčatá, chlapcov a batoľatá Decathlon nezabudol. Ktoré plavky si vyberiete z decathlonského repertoáru vy?

dámske jednodielne plavky Decathlon, pánske plavky Decathlon, chlapčenské plavky Decathlon

Jednodielne alebo dvojdielne plavky? Nech už sa rozhodnete akokoľvek, v Decathlone nájdete oboje. Zľava: dámské jednodielne plavky NABAIJI (18,99€, Decathlon), pánske plavecké šortky B-FREE (15,99€, Decathlon), chlapčenské plavky NABAIJI (5,99€, Decathlon)

Zháňate lacný batoh? Pozrite si ponuku Decathlonu

Batohy na turistiku, do školy, na prechádzky, alebo batohy na bežné nosenie kúpite v Decathlone tiež. Ten najlacnejší batoh kúpite už od 1,89€.

Batohy Decathlon

Lacné batohy pre každú situáciu vám obchod Decathlon ponúka tiež. Zľava: Batoh NH100 Quechua (2,79€, Decathlon),Batoh NH500 Quechua (11,99€, Decathlon), pánsky batoh TREK 700 (83,99€, Decathlon)

Súvisiace obchody

inSPORTline, SportsDirect.com, GymBeam,

Chcete prísť o odmenu až 15 % z každého nákupu na internete?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa