Športujte pohodovo! Bezdrôtové slúchadlá na AliExpress

Nákupy z Číny - produkty z AliExpress Tipy a triky Nakupovanie 21. 5. 2018

Posilňujete, jazdíte na bicykli, alebo napríklad beháte, ale už vás začína tá monotónnosť trošičku ubíjať? Nevadí, na Tipli sme pre vás našli riešenie! Vytipovali sme 5 rôznych bezdrôtových slúchadiel s prijateľnou cenou a u väčšiny s dopravou zadarmo na AliExpress.com...s nimi sa vám to už určite nestane.

Pravdepodobne každý má rád dobrú hudbu, ktorá dokáže spríjemniť akúkoľvek prácu, športovanie, alebo i napríklad pokojný nedeľný večer. Rozhodli sme sa zmapovať pre vás najvýhodnejšie bezdrôtové slúchadlá na AliExpress.com.

Ak potrebujete pomoc s online nakupovaním - spísali sme pre vás návod ako nakupovať na AliExpress, aby ste sa mohli naozaj poriadne sústrediť na vyberanie vašej novej kvalitnej techniky.

Bezdrôtové vodotesné slúchadlá

Bezdrôtové slúchadlá

Vodotesné slúchadlá z AliExpress.

 • Cena: 17,45 € / ks
 • Doprava do SR: zadarmo
 • Doba doručenia: 20 – 27 dní

Bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom si určite zamilujete. Ich kvalitný zvuk vďaka frekvencii od 20 do 20 000 Hz, rezistencii 16 Ω a citlivosti 95 ± 3 dB vám spríjemní čokoľvek. Pomocou šikovne prepojenej konštrukcie za krkom sa perfektne hodia na športovanie, kde im neuškodí ani trochu potu a vydržia až 6 hodín.

Hodnotenie produktu: 4,6 z 5. Tieto šikovné bezdrôtové slúchadlá zatiaľ ohodnotilo 25 spokojných zákazníkov, z toho traja 4 hviezdičkami, jeden 3 a jeden iba 1 hviezdičkou kvôli technickej poruche, na ktorú samozrejme predajca zareagoval a snažil sa vzniknutú situáciu vyriešiť. Ostatní zákazníci si chvália kvalitu zvuku, pohodlnosť, dizajn a štandardne rýchle doručenie. V komentároch sú pripojené aj reálne fotky produktu od zákazníkov. Predajca s ročným pôsobením na AliExpress a s neuveriteľnými 134 tisíckami fanúšikov je bezkonkurenčne spoľahlivým obchodníkom.

Zobraziť na AliExpress »

Farebné slúchadlá

 • Cena: 9,67 € / kus
 • Doprava do SR: 0,37 €
 • Predpokladaná doba doručenia: 22 - 41 dní

Bezdrôtové slúchadlá s dlhším ušným zakončením kvôli spoľahlivému držaniu sú správnou voľbou pre všetkých, čo sa chcú cítiť isto a štýlovo. S frekvenciou od 20 po 20 tisíc Hz, citlivosťou 115 ± 3 dB a rezistenciou 16 Ω sa iste nenechajú zahanbiť. Čo je ale hlavným pozitívom, je pomer doby nabíjania / play time - stačí 1,5 hodina na dobitie, a potom si môžeme užiť až sedem hodín prehrávania obľúbenej hudby. Predajca ponúka tri farebné kombinácie - čiernu, modrú a červenú.

Farebné slúchadlá

Farebné slúchadlá z AliExpress.com.

Hodnotenie produktu: 4,8 z 5. Celkom 92 pozitívnych komentárov s väčšinovou prevahou piatich hviezdičiek (z toho tri aj s reálnymi fotkami), potvrdzujúce kvalitu zvuku, pomerne rýchle dodanie a nelíšiaci sa dizajn, má u tohto produktu obchodník s 10 tisíckami fanúšikov.

Zobraziť na AliExpress »

Bluetooth slúchadlá

Bluetooth slúchadlá

Komfortné Bluetooth slúchadlá z AliExpress.com.

 • Cena: 22,48 € - 23,81 € / kus
 • Doprava do SR: 0,92 €
 • Predpokladaná doba doručenia: 20 – 27 dní

Skladacie čierne bluetooth slúchadlá s mikrofónom vám umožnia vychutnať si nielen kvalitné počúvanie hudby ale aj vybaviť hovory. Tieto bezdrôtové slúchadlá s rezistenciou 32 Ω, frekvenciou 20 - 20 000 Hz, citlivosťou 95 ± 3 dB a výdržou až 10 hodín (nabíjanie približne 2 hodiny) sú vhodnou pomôckou na športovanie. Kvalitná konštrukcia zaisťuje stabilný a komfortný zážitok z počúvania a navyše klasické tri veľkosti výmenných náušníkov zaistí filtrovanie okolitého hluku.

Hodnotenie produktu: 4,8 z 5. Takto pozitívne hodnotí už 206 kupujúcich, ktorí si pochvaľujú kvalitu zvuku, rýchlosť doručenia a celkovo veľmi kvalitný dizajn. Aj tu nájdete veľa fotiek zákazníkov potvrdzujúce spoľahlivosť predajcu a kvalitu produktu.

Zobraziť na AliExpress »

Športové slúchadlá

 • Cena: 24,94 € / kus
 • Doprava do SR: zadarmo
 • Predpokládaná doba doručenia: 20 – 27 dní

Rôzne farebé miniatúrne športové sluchadlá si jednoducho zamilujete. Majú klasické technické parametre s trochu vyššou citlivosťou (32 Ω). Čo vás ale najviac očarí je ich kompaktnosť a nevšedné farebné kombinácie - okrem klasických čiernych a bielych sú vyrábané aj v zelenej, ružovej a hnedej farbe.

Športové slúchadlá

Roztomilé športové slúchadlá z AliExpress.com.

Hodnotenie produktu: 4,9 z 5. Skoro plným počtom hviezdičiek ohodnotilo tento produkt 154 kupujúcich. Reálne fotky máte k dispozícii a zodpovedajú zobrazovanému produktu. Komentáre sú plné chvály vďaka kvalitnému zvuku a rýchlej dodacej lehote.

Zobraziť na AliExpress »

Pevné slúchadlá

Pevné slúchadlá

Pevné slúchadlá z AliExpress.com.

 • Cena: 77,39 € / kus
 • Doprava do SR: zadarmo
 • Predpokladaná doba doručenia: 20 – 40 dní

Robustnejšie bezdrôtové slúchadlá preukazujúce svoju technickú dokonalosť s veľkou citlivosťou - 116 dB, rezistenciou 16 Ω a frekvenciou 15 - 25 tisíc Hz. Za 1,5 hodiny dobíjania slúchadiel si môžete užiť až 16 hodín hudobného počúvania, čo je oproti ostatným produktom veľmi dobrý pomer doby nabíjania / play time. Predajca v neposlednom rade nezabudol ani na dizajn a vytvoril pre tento produkt tri štandardné farebné variácie - čierna, biela a červená.

Hodnotenie produktu: 4,8 z 5. Unikátne robustné slúchadlá ohodnotilo zatiaľ neuveriteľných 17 257 kupujúcich. Kvalitu a výnimočnosť produktu potvrdzujú nielen celkovo pozitívne komentáre, ale aj fotografie zákazníkov.

Zobraziť na AliExpress »

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

Ako na parkovanie na slovenských letiskách?

Chystáte sa na dovolenku alebo služobnú cestu lietadlom a neviete čo s autom? Uvažujete, či...
9.10.2019Zobraziť článok

Nákupy s magazínom Evita 2019 - Najväčšie zľavy a ako ich…

Obľúbená nákupná akcia Nákupy s magazínom Evita je tu! V článku zistíte, kedy zľavová akcia...
7.10.2019Zobraziť článok

Jednoduché recepty z kuracieho mäsa do pár eur, ktoré…

Radi skúšate nové recepty? Alebo vás varenie až tak nebaví? Nevadí. Pripravili sme si pre vás...
25.9.2019Zobraziť článok

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1807 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo