5 spôsobov ako získate zľavy na Hej.sk

Nakupovanie 5. 3. 2018

Každý pozná nakupovanie cez internet, občas to môže byť vysiľujúce. Ale s Hej.sk rozhodne nie! Cez Hej.sk eshop nakúpite všetko, čo potrebujete na jednom mieste. Chcete sa dozvedieť o akčných cenách, zľavových kupónoch, cashbacku pre Hej.sk a ďalších trikoch pre lacnejší nákup? Tak čítajte ďalej!

Hej.sk je online obchod, ktorý na našom území funguje od roku 1999. Momentálne patrí medzi najlacnejšie internetové obchody na slovenskom trhu s pobočkami i v Česku a v Poľsku. Na hej.sk môžete pohodlne nakupovať široký sortiment tovarov -> od elektroniky a spotrebičov, po nábytok, hračky, kozmetiku a výbavu domov aj na záhradu.

5 tipov, ako ušetriť na Hej.sk

V tomto článku sa dozviete, ako na Hej.sk ušetriť. Zistite, ako získať rýchlo a ľahko zľavové kupóny a zľavy, ako funguje cashback, vďaky čomu sú nákupy na Hej.sk ešte výhodnejšie!

1. Hej.sk zľavové kupóny

Každý deň pre vás aktívne hľadáme tie najnovšie zľavy, preto môžete všetky zľavy pohodlne sledovať u nás, na Tipli.

Zaujímajú vás aktuálne zľavy a zľavové kupóny Hej.sk? Sledujte náš prehľad zľavových ponúk, ktorý nájdete v profile Hej.sk na Tipli.

2. Hej.sk zľavy a výpredaje

Hej.sk veľmi často uskutočňuje rôzne výpredaje či akcie na jednotlivé druhy tovarov. Všetky Hej.sk zľavy pre vás poctivo sledujeme a pridávame ich k nám na Tipli.

3. Skombinujte zľavové kupóny Hej.sk a cashback

Chcete ušetriť ešte viac? Využite cashback od Tipli. Za každý potvrdený nákup na Hej.sk vám vrátime až 6 %. Na Tipli vás totiž odmeňujeme za každý internetový nákup.

Príklad výpočtu, ako nakupovať výhodnejšie na Hej.sk – pokiaľ si na Hej.sk kúpite pračku za 300 €, získate 3% na účet, čo je krásnych 9 €! V kombinácií so zľavovými kupónmi Hej.sk získate tie najlepšie ceny.


Že ste o cashbacku ešte nepočuli?!?! Prečítajte si, ako funguje cashback a ako sa zapojiť k tisícom užívateľov. Na Tipli nájdete vyše 450 obchodov z rôznych kategórií. Neveríte? Prehliadnite si obchody.

Prehliadnite si obchody

4. Sledujte stránky obchodu Hej.sk

Hej.sk má veľmi často výpredaje, kde tovar ponúka zákazníkom za veľmi nízke ceny. Všetky ich akcie môžete sledovať na stránkach Hej.sk.

TIP: Pokiaľ sa prihlásite k odbere newsletteru, už nikdy vám žiadna akcia neutečie a budete o nej vedieť ako prvý. Naviac ako bonus za registráciu dostanete od Hej.sk kupón v hodnote 5 € na prvý nákup.

5. Nákupy s Evitou na Hej.sk

Nákupy s magazínom Evita sa týkajú aj Hej.sk. Čo to vlastne je? Nákupy s Evitou je každoročný najväčší nákupný týždeň na Slovensku. Jedná sa o nakupovanie so zľavovými kupónmi vo viac ako 500 obchodov a 40 eshopoch. Kupóny získate v magazíne Evita, cez mobilnú aplikáciu alebo si ich môžete vytlačiť na oficiálnej webovej stránke akcie v hodnote až 30 %.

O nákupoch s Evitou 2018 vás budeme priebežne informovať na Tipli. Keď získame viac informácií v článku nájdete aktuálny zoznam zapojených obchodov.

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

Privatbanka - vyššie výnosy aj vďaka…

Chceli by ste investovať a znásobiť svoje peniaze? Nemusíte vedieť obchodovať na burze. Vlastne...
18.10.2018 Zobraziť článok

Booking Praha - Rezevuj si najlepší hotel…

Teplé jesenné počasie je ako stvorené na výlety. Vonku už nie je neznesitelné teplo, ale stále si...
17.10.2018 Zobraziť článok

SÚŤAŽ: Vyhrajte sadu 3 skvelých ebookov o…

Nečakajte na január a žite zdravo celý rok! Portál Tipli pripravil v spolupráci s Pestrým...
17.10.2018 Zobraziť článok

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1271 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo