Zháňate darček? Stavte na darčekové sady od Notino!

ČlánkyNakupovanie 10. 11. 2021

Raz sú to narodeniny, inokedy meniny, potom výročie, Vianoce alebo promócie. Príležitostí, kedy počas roku zháňate vhodný darček je mnoho a nápady rýchlo začnú dochádzať. Čo tak vyskúšať peknú darčekovú sadu z Notino?

Každú chvíľu vymýšľate, čo dať svojmu blízkemu za darček. A nech ho poznáte akokoľvek dobre a viete o jeho záujmoch všetko, nie vždy máte nápad. Notino parfémy večnú dilemu riešia za vás - v jeho ponuke nájdete nespočetné množstvo rôznych kozmetických balíčkov.

Čo sú darčekové sety Notino?

Darčekové balíčky Notino sú ideálnym darčekom snáď na každú príležitosť – nech už zháňate darček k narodeninám, výročiu alebo Vianociam. Už za pár eur tu zoženiete rôzne nakombinované kozmetické balíčky, vhodne zabalené a pripravené urobiť radosť. Najlacnejší set tu kúpite už za 3,69 €.

notino sety

A nezabudnite si pred nákupom skontrolovať, či náhodou práve neponúkame nejaké zľavové kupóny Notino. Spolu s cashbackom tak môžete ušetriť hotový majetok. ;-)

Ako vybrať tú najlepšiu darčekovú sadu?

Nech už zháňate kozmetický balíček pre pána, dámu alebo dokonca malé dieťa – na Notino si určite vyberiete. Zamyslite sa, na čom si váš blízky potrpí a podľa toho vyberajte. Obľubuje dlhý kúpeľ? Alebo používa každú chvíľku iný parfém? Ak si neviete rady, prečítajte si recenzie ostatných zákazníkov - určite vás inšpirujú ku kúpe toho najvhodnejšieho setu.

Pre mamičku

Sháníte dárek? Vsaďte na dárkové sady od Notino! 2

Každá žena sa o seba rada stará a vaša mamička určite nebude výnimka. Potrpí si na voňavé krémy alebo jemné parfémy? Užíva si každodenné líčenie? Pozrite sa, čo rada používa, a kúpte jej balíček s jej obľúbenou značkou.

Pre priateľku

Sháníte dárek? Vsaďte na dárkové sady od Notino! 1

Krásny parfém, alebo príjemná kozmetika? Zistite, čo vaša priateľka používa a vyberte niečo, čo ladí s jej vkusom. Príjemným telovým krémom alebo sadou do kúpeľa s vôňou jej obľúbeného ovocia určite nič nepokazíte.

Pre manžela

Sháníte dárek? Vsaďte na dárkové sady od Notino! 3

Nezabúdajme ani na pánov, ktorí možno netrávia v kúpeľni toľko času ako dámy, ale určite im starostlivosť o vzhľad nejaký čas zaberie. Napríklad ostrá žiletka a kvalitná pena na holenie sú základ, ak chodí váš manžel hladko oholený.

Kde darčekové sety nájdete?

V hornej liště Notino hľadajte záložku „Darčeky“. Nájdete tu najrôznejšie sety kozmetiky – od starostlivosti o pleť cez parfémy až po vlasovú kozmetiku. Stačí sa zamyslieť, na čo si obdarovaný najviac potrpí.

V tejto sekcii nájdete aj darčekové poukazy, úhľadné darčekové balenia a tiež výber niektorých produktov pod 25 €, ktoré sa ako darčeky hodia – to všetko pre prípad, že sa rozhodnete si darčeky Notino zabaliť sami.

Ak potrebujete svoj balíček súrne, môžete si ho nechať poslať aj na niektorú z Notino pobočiek a ušetriť peniaze za dopravu aj čas.

Kúpiť darčekové sety na Notino

Súvisiace obchody

Notino

Chcete prísť o odmenu až 15 % z každého nákupu na internete?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa