Pripravili sme pre vás niekoľko základných odporúčaní pre ešte jednoduchšie získavanie cashback odmien od Tipli.

Všeobecné odporúčania

Prečítajte si tipy pre nákupy na cashback portáli Tipli a nenechajte sa ničím prekvapiť. Ak vám niečo nebude jasné alebo máte nejakú otázku, neváhajte nás kontaktovať. Ozveme sa vám obratom naspäť.

1. Zľavové kupóny, propagačné kódy a vernostné body

Pre získanie cashback odmien vždy používajte iba kupóny a kódy z Tipli. Ak pri nákupe využijete zľavové kupóny alebo propagačné kódy, ktoré nie sú z našich stránok, cashback odmena sa vám nemusí pripísať.

2. Nákup neodkladajte

Nákup uskutočnite čo najskôr. Ideálne do 1 hodiny od presmerovania do obchodu. Pokiaľ sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli.

3. Nepoužívajte anonymné okno

Na svoje nákupy nevyužívajte anonymný režim prehliadača (niekedy tiež “Incognito window”). V tomto režime prehliadač nepoužíva cookies ani iné systémy pre zaznamenanie návštevy. Počas nákupu tiež nedoporučujeme otvárať žiadne iné stránky.

4. Spôsob platby a doručenia tovaru

Spôsob platby a doručenia tovaru zvoľte podľa vašich preferencií, funkčnosť pripísania cashback odmeny nebude ovplyvnená.

5. Kreditná karta s cashbackom

Využívate cashback aj na svojej kreditnej karte? Potom získate 2x cashback! Zo svojej kreditnej karty a aj od Tipli. :-)

6. Akcie a zľavy na stránkach obchodov

Prichádzate na stránky obchodu, kde práve prebiehajú mimoriadne akcie? Tak v tomto prípade získate cashback odmenu z ceny nákupu a získate ešte viac odmien! Cashback sa vzťahuje aj na akčné a zlacnené výrobky.

7. Špecifické podmienky obchodov

Spravidla sa cashback vzťahuje na celú ponuku obchodu. Iba zriedkavo ponúkajú obchody cashback len na vybrané produkty. Ak existuje obmedzenie cashbacku, uvádzame túto informáciu v profile obchodu v záložke “Podmienky obchodu”, kde si to ľahko dohľadáte ešte pred chystaným nákupom.

8. Nákupy vykonávajte len online

Cashback funguje iba na online objednávky. Ak svoju objednávku dokončíte telefonicky, osobne alebo iným podobným spôsobom, cashback odmena sa vám najskôr nepripíše.

9. Rozšírenie tretích strán

Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

10. Rýchly test vášho prehliadača

ADBLOCK je aktívny COOKIE neni aktivni
Zdá sa, že máte váš prehliadač nastavený správne

Úspěšnosť pripísania odmien sa blíži k 100 %

Dodržiavaním vyššie uvedených pravidiel zvýšite rýchlosť a spoľahlivosť pripísania cashback odmeny z vašich nákupov. Úspešnosť pripísania cashback odmien je vysoká, dosahuje takmer 100 %.

Iba v ojedinelých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technického dôvodu na strane webového prehliadača. Pokiaľ sa odmena nepripíše, využite garancia spokojnosti. My túto situáciu vyriešíme tak, aby ste boli spokojný.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1268 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.