6 krokov pre úspešný nákup s Tipli

Ako nakupovať s Tipli 17. 2. 2017

Možno preto, že sa ešte dobre nepoznáme alebo ste na našu stránku narazili po prvýkrát či o nákupe s Tipli uvažujete už dlhšiu dobu, ale stále neviete, ako sa s nami nakupuje alebo máte pochybnosti, ako to môže fungovať. Nech už je dôvod vašich nejasností akýkoľvek, rozhodli sme sa vám bližšie predstaviť a ukázať vám, že to s nami skutočne nie je zložité a že v tom nie je skrytý žiaden háčik!

Šetrenie peňazí, to je naša špecialita. V Tipli to nazývame cashback. Že neviete, čo to slovo znamená a už vôbec nie ako to funguje? To ste tu správne. Cashback znamená doslova "peniaze späť", teda že vám za každý nákup na internete, ktorý urobíte cez Tipli pošleme peniaze späť na účet. Chcete aj vy začať šetriť peniaze zo svojich nákupov na internete, ale nie ste si prvým nákupom istí? Žiadny strach! Pokračujte v čítaní a my vás prvým nákupom na Tipli prevedieme.

Registrácia

Najprv sa u nás musíte registrovať – inak by sme sa nedozvedeli, na aký účet máme odmeny posielať. Registrácia zaberie iba chvíľku a postačí nám vaša e-mailová adresa a heslo. Okrem toho môžete zvoliť prihlásenie prostredníctvom vášho facebookového účtu - potrebných je iba pár kliknutí.

Výber obchodu

A teraz prejdime k tomu, prečo ste k nám prišli – nakupovanie! Nájdete u nás viac než 110 obchodov, takže sme si istí, že vás niektorý z nich zaujme. Ako hľadať obchod na Tipli?

  • Hneď na hlavnej stránke máte výber obchodov – tie najobľúbenejšie a pod nimi tie najnovšie.
  • V záložke kategória (vľavo hore) si môžete vybrať presne ten typ obchodu, ktorý vás zaujíma – Móda, Elektro a PC, Krása a zdravie, Jedlo a mnoho ďalších.
  • Použijete hľadáčik – môžete do neho zadať názov svojho obľúbeného obchodu.

Nenašli ste obchod, aký ste hľadali? Napíšte nám a my sa ho pokúsime pridať.

Informácie o obchode

Hneď ako sa jednoducho cez ikonu prekliknete do obchodu, zistíte o ňom všetko, čo potrebujete vedieť - výšku cashbacku, ktorý ponúka, krátky popis obchodu, aby ste vedeli, kam idete, či práve ponúka nejaké zaujímavé zľavy a kupóny, do akej podkategórie spadá a samozrejme špecifické podmienky obchodu - môžete sa napríklad stretnúť s tým, že výška cashbacku závisí na type tovaru. A mnoho ďalšieho.

Novinky z Tipli

„Oranžové tlačítko“

Ďalšia dôležitá vec – prechod do samotného obchodu cez oranžové tlačítko „Získať X % z nákupu späť“. Vďaka tomu sme schopní zaznamenať váš nákup a vrátiť vám z neho peniaze. Pre cashback je teda nevyhnutné, aby ste do obchodu pred nákupom prešli týmto spôsobom.

6 krokov pre úspešný nákup s Tipli

Objednávka produktu

Objednáte tak, ako to robíte bežne. Cashback nijako nezávisí na spôsobe platby a doručení. Aby cashback prebehol správne, mali by ste dodržiavať isté pravidlá, o ktorých píšeme v pravidlách cashbacku. Jedno z najdôležitejších pravidiel je nákup nijako nenaťahovať - objednávka by mala byť dokončená ideálne do 20 minút od presmerovania.

Odmena z nákupu

Odmenu z nákupu vám na Tipli účet pripíšeme do 48 hodín. Aktuálny stav vždy nájdete vo svojom profile v sekcii„Odmeny a výhody“.

Tak vidíte, že to s nami vôbec nie je také zložité! Ak by ste si niečím predsa ešte neboli istí, obráťte sa na našu zákaznícku podporu alebo prispejte do diskusie pod článkom, radi zodpovieme každú vašu otázku :-).

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

Ubytovanie Chorvátsko - tipy na…

Ak sa rozhodujete, kam vyrazíte toto leto na dovolenku a prstom na mape ste zastali na pobreží...
23.2.2019Zobraziť článok

Kváskový chlieb - ako ho upiecť a v čom…

Kváskový chlieb sa čoraz častejšie stáva témou číslo jedna rozhovorov všetkých domácich gazdiniek...
22.2.2019Zobraziť článok

Ako platiť cez PayPal: Prepojenie s kartou

PayPal je v súčasnosti najbezpečnejším platobným online systémom a môžete s ním platiť v...
20.2.2019Zobraziť článok

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1495 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo