Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Akčné ponuky a výpredaje 20. 3. 2017

V našom boji za lepší pondelok pokračujeme. Každý týždeň pre vás prinášame prehľad tých najlepších zliav a špeciálnych akcií, aby váš týždeň odštartoval o niečo pozitívnejšie. Ste zvedaví na TOP 5 obchodov, kde v týždni 20.3. - 26.3. 2017 môžete ušetriť svoje peniaze? Tak poďme na to!

Kde tento týždeň (skutočne) ušetríte? Aké exkluzívne zľavové ponuky si pre vás obchody prichystali? A aké obchody sa prebojovali do úzkeho výberu? Poďme si ich spoločne predstaviť.

Vivantis | Zľava na kozmetiku Styx

Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Nechajte sa rozmaznávať prírodnou rakúskou kozmetikou Styx. Kozmetika Styx je na trhu viac než 50 rokov, neobsahuje parafíny a netestuje sa na zvieratách. Teraz ju môžete na Vivantis nakupovať so zľavou 20 %.

Tipli TIP: V súvislosti s prebiehajúcou súťažou sme na Vivantis dočasne navýšili cashback a z vášho nákupu tak získate až 11 % späť! Alebo sa do súťaže zapojte a na váš nákup od nás získate až 20 €! Súťaž a rovnako aj navýšenie cashbacku prebieha do nedele 26.3. 2017.

Kúpiť kozmetiku Styx

Big Brands | Zľava na topánky

Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Vynovte si váš jarný botník. Na Big brands teraz nakupujete jarné topánky značky Vans a Superga so zľavou až 72 %! Nechajte sa zlákať veselými farebnými či kvetovými kúskami a rozjasnite svoj outfit. Zľava platí do stredy 22.3.2017.

Tipli TIP: K jarným topánkam sa hodí štýlové tričko, pri ktorého výbere sa môžete inšpirovať našim Jarným špeciálom.

Vybrať topánky na Big Brands

Okay | Likvidácia elektra

Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

V predchádzajúcom diele sme vás už o likvidácii elektra informovali. Za zmienku však určite stojí znovu, pretože špeciálna ponuka Okay pokračuje a zľavy sa zvyšujú na 55 %! Akcia prebieha do utorka 28. 3. 2017 tak neváhajte a potešte sa novým smarthphonom, umývačkou riadu, zrkadlovkou či množstvom iných zľavnených produktov!

Kúpiť elektro na Okay

Blancheporte | Zľava na celú objednávku

Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Poznáte to, hodilo by sa vám nové tričko, ale zároveň aj jarný kabát či farebný svetrík, vaše staré košele by si zaslúžili obmeniť a k novým lodičkám by sa zišla kabelka. Blancheporte dobre tieto ženské “problémy” pozná, a tak neprichádza so zľavou len na istú časť tovaru, ale rovno na celú objednávku. Nakupujte so zľavou 30 % po zadaní zľavového kódu 125.317. Akcia platí do nedele 26.3. 2017.

Prejsť na Blancheporte

TPD | Akcia na kuchyne decoplan

Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Kuchyňa je obľúbené miesto nejedného z nás - práve tam predsa vzniká všetko to chutné jedlo. Nech sa v nej cítite ešte príjemnejšie a ukuchtíte ešte lepšie dobroty, vyskladajte si novú kuchyňu na mieru s TPD. Na slovenské kuchyne decoplan do 14.4. 2017 prebieha zľava až 38 %.

Vyskladať kuchyňu s TPD

Odporúčané obchody

Odporučané články

Sprievodca nakupovaním na AliExpress

Lacné nakupovanie zo zahraničia cez internet je doslova hitom! Na čo strácať čas a chodiť po...
3.4.2020Zobraziť článok

Ktoré letenky sú najlacnejšie?

Ak ste odhodlaní pustiť sa do hľadania leteniek za babku, oplatí sa vedieť, na čo sa treba...
27.3.2020Zobraziť článok

Prírodná kozmetika ponúka skutočné poklady. Vyskúšali ste…

Pravdepodobne ste aj vy počuli o blahodarných účinkoch prírodnej kozmetiky na našu pokožku a na...
23.3.2020Zobraziť článok