Eyerim

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Zľavový kód Eyerim

Peniaze späť 3 % v obchode Eyerim

Platí do 22.03.2023

 
   

Eyerim sa zaoberá predajom slnečných a aj dioptrických okuliarov tej najvyššej kvality. Presvedčte sa sami. Stačí sa pozrieť na Eyerim.sk,...

-20 %

Zľavový kód Eyerim až 20 % na rámy + šošovky

Platí do 22.03.2023

+ 3 % naspäť z nákupu

Zľavový kód Eyerim až 20 % platí na rámy + šošovky.

SEE20
-15 %

Zľavový kód Eyerim 15 % na okularie

Platí do 31.03.2023

+ 3 % naspäť z nákupu

Zľavový kód Eyerim 15 % platí na okularie pri nákupe nad 109 EIUR.

OFF15SK
-10 %

Zľavový kód Eyerim 10 % na rámy so šošovkami

Platí do 31.03.2023

+ 3 % naspäť z nákupu

Zľavový kód Eyerim 10 % platí na rámy so šošovkami.

NEWGLASSES10
-5 %

Zľavový kód Eyerim 5 % na nákup

Platí do 22.03.2023

+ 3 % naspäť z nákupu

Zľavový kód Eyerim 5 % platí na nákup.

HELLO5

O obchode Eyerim

Eyerim je autorizovaný predajca slnečných a dioptrických okuliarov tých najznámejších značiek. Nájdete tu okuliare značiek ako Ray-Ban, Oakley, Polaroid, Gucci, Ralph Lauren, Tom Ford a mnohé ďalšie. Nakupovať môžete pohodlne na webovej stránke Eyerim.sk. Internetový obchod Eyerim však nefunguje iba na Slovensku, ale aj v ďalších krajinách ako Česká republika, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko, Chorvátsko, Bulharsko, Dánsko, Fínsko a mnohé ďalšie. Ak chcete ušetriť tak môžete využiť Eyerim zľavový kód a samozrejme aj peniaze späť od Tipli.

Ako ušetriť s Eyerim

Možností ako ušetriť s Eyerim je skutočne neúrekom. Medzi najpopulárnejšie patrí určite využite zľavového kódu, ale aj nákup počas výpredaju, či výber z takzvaných outletových produktov. Ďalšou skvelou možnosťou ako ušetriť je prihlásiť sa na odber newsletteru. Nie len, že dostanete vždy aktuálne informácie o nových produktoch, zľavách a kampaniach, ale aj ušetríte pri prvom nákupe, keďže ako odmenu za prihlásenie sa na odber newsletteru dostanete špeciálnu zľavu. S Eyerim.sk ušetríte aj pri doprave. Na všetky produkty je totiž k dispozícii Eyerim doprava zdarma. Jedinou podmienkou je platba za objednávku vopred. Ušetriť môžete aj pri nákupe cez Tipli. Získate totiž časť peňazí z nákupu naspäť na váš účet.

Obrázok

Ako získať Eyerim zľavový kód

Eyerim zľavový kód je často k dispozícii priamo na webovej stránke Eyerim.sk. Ak žiadny neviete nájsť skúste sa pozrieť priamo na Tipli. Na Tipli pre vám pravidelne ponúkame rôzne zľavové kódy, kupóny a iné možnosti šetrenia. Dokonca tu môžete z času na čas nájsť aj exkuzívny Eyerim zľavový kód, ktorý nikde inde nenájdete. Dokonca ani priamo na webe Eyerim.sk. Ďalšou možnosťou ako získať Eyerim zľavový kód je prihlásenie sa na odber newslettera, vďaka čomu vám žiadna super ponuka neunikne. Ak chcete zostať v obraze, tak určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä Eyerim Facebook, a Eyerim Instagram, ktoré prinášajú vždy aktuálne informácie.

Eyerim zľavy - výpredaj, outlet

Práve Eyerim zľavy počas výpredaju sú najväčšou príležitosťou ako ušetriť bez použitia zľavových kódov. Výpredaj prebieha pravidelne priamo na webe Eyerim.sk a sú do neho zapojené vybrané produkty. Ak ste si nevybrali, tak sa môžete pozrieť aj na Eyerim outlet, kde nájdete celoročne množstvo zaujímavých produktov, ktoré už nie sú považované za najmodernejšie. Svoju funkciu však skvelo plnia a navyše vás potešia i bezkonkurenčnou cenou. Pri každom nákupe nezabudnite aj na peniaze späť od Tipli, vďaka čomu môžete časť peňazí získať naspäť na váš bankový účet v ktorejkoľvek banke.

Eyerim eyewear - dioptrické a slnečné okuliare

Eyerim.sk vo svojom internetovom obchode ponúka dizajnérske slnečné okuliare, dioptrické okuliare, lyžiarske okuliare, športové a cyklistické okuliare. Pod jednou strechou tu nájdete viac ako 75 svetových značiek za neprekonateľné ceny. Všetky okuliare nakúpite online a s poštovným zadarmo. Okrem toho nakupujete u autorizovaného predajcu všetkých značiek, tovar môžete objednávať na dobierku a ak vám okuliare nesadnú, jednoducho ich do 30-tich dní vrátite. Všetky produkty sú 100% originálne a vzťahuje sa na ne až 2-ročná záruka.

Nechajte sa zviesť niektorou svetovou módnou značkou. V eshope Eyerim nájdete značkové slnečné okuliare od klasických značiek ako je Ray-Ban, Carrera, Oakley, Prada, Hugo Boss, Michael Kors, Dolce&Gabbana, Ralph Lauren, Versace, Giorgio Armani, Vogue, až po kolekcie menších nezávislých výrobcov. Na stránke Eyerim.sk si môžete dohľadať podľa filtra slnečné okuliare pánske, dámske aj detské. Vyberáte nielen zo značiek, ale aj z tvaru rámu, typu rámu, typu tváre, veľkosti, ceny, farby rámu, farby šošovky a materiálu.

Na Eyerim nájdete okuliare vhodné pre každú príležitosť. Dokonca si ich môžete aj virtuálne vyskúšať. Postup je jednoduchý. Vyberiete si svoj obľúbený rám a v pravom rohu fotografie, nájdete tlačidlo Vyskúšať cez virtuálne zrkadlo. Ak máte v počítači inštalovanú kameru, povolíte prístup a program už zachytí vašu tvár. O pár sekúnd sa už objavíte na obrazovke počítača aj s novým rámom okuliarov. Keď vám sadne ako uliaty, využite Eyerim zľavový kód a zaplatíte menej.

Obrázok

Prečo nakupovať na Eyerim.sk

Dôvodov prečo zvoliť práve tento internetový obchod je naozaj mnoho. Tým najlepším by pokojne mohla byť aj doprava zdarma na každú objednávku, no Eyerim ponúka ešte oveľa viac a zameriava sa najmä na kvalitu a originalitu. Svedčia o tom aj Eyerim recenzie. Na Eyerim totižto nakúpite všetky okuliare online a so zárukou obdržania autentického produktu. Eyerim upozorňuje aj na falzifikáty na iných stránkach. Prečítajte si Eyerim blog a zistíte, ako ich rozpoznáte. Samozrejme, že v prvom rade majú nižšiu cenu, detaily sú prilepené lepidlom alebo pritavené plastom. Ďalej číslo modelu nie je dobre čitateľné, balenie okuliarov neobsahuje nálepku s čiarovým kódom, informáciu o výrobcovi, ani názov modelu. Vyhnite sa preto nákupu falzifikátov a stavte na autorizovaného predajcu. Neprehliadnite Eyerim zľavový kód a stiahnite ceny ešte nižšie. 

Eyerim vrátenie tovaru a reklamácie

Eyerim vrátenie tovaru je naozaj bezstarostné. Ak so zakúpeným produktom z akéhokoľvek dôvodu neprejavujete spokojnosť, tak stačí zaregistrovať vašu objednávku na bezplatné vrátenie. Stačí vám k tomu iba číslo vykonanej objednávky a mailová adresa, z ktorej ste objednávali. Po zadaní údajov do formuláru Eyerim vrátenie tovaru, ktorý nájdete priamo na webe systém nájde vašu objednávku a bude vás inštruovať o ďalšom postupe. V prípade akýchkoľvek problémov, či už pri reklamácii alebo pri službe Eyerim vrátenie tovaru môžete kontaktovať zákaznícke centrum. Využiť môžete telefonické alebo mailové spojenie. Kontaktné údaje nájdete priamo na webovej stránke Eyerim.sk alebo ja na webe Tipli v časti kontakt.

Eyerim recenzie

Recenzie majú vo svete online nakupovania skutočne veľkú váhu. Množstvo zákazníkov sa práve podľa recenzií rozhoduje, či v danom obchode nakúpiť alebo nenakúpiť. Prečítajte si Eyerim recenzie, ktoré vás rozhodne utvrdia v tom, že sa jedná o kvalitný internetový obchod plný autorizovaných produktov od tých najznámejších značiek. Vsaďte na istotu. Vsaďte na Eyerim. Dôkazom, že Eyerim recenzie potvrdzujú kvalitu tohto obchodu môže byť aj ich počet. Veď len na známom portáli Heureka ich nájdete takmer 5000. Pri letmom pohľade na Eyerim recenzie si zaručene všimnete, že zákazníci oceňujú najmä rýchlosť dodania, výborné ceny, skvelé balenie produktov, ale aj kvalitu a široké spektrum ponúkaných produktov. Internetový obchod Eyerim navyše odporúča až 96 % zákazníkov. Presvedčte sa o ich kvalite aj vy. Môžete sa tešiť na priemernú dodaciu dobu do 2,5 dňa a využiť môžete aj Eyerim zľavový kód, či peniaze naspäť od Tipli.

Aplikácia Eyerim Lens Scan

Zaujímavou možnosťou, ktorú Eyerim ponúka je rozhodne mobilná aplikácia Eyerim Lens Scan, ktorá jednoducho naskenuje detaily predpisu priamo z vašich súčasných dioptrických okuliarov. Samozrejmosťou je jednoduchý postup a samotná aplikácia je k dispozícii pre operačný systém Android v Google Play. Nájdete ju aj vo svojom telefóne s operačným systémom iOS. Stačí sa pozrieť na Eyerim Lens Scan v AppStore

Celý postup je navyše mimoriadne jednoduchý a plne intuitívny. Stačí splniť tri jednoduché kroky. V prvom kroku vašim mobilným telefónom naskenujete aktuálne okuliare a vašu tvár. Mobilná aplikácia Eyerim Lens Scan aktuálne dokáže pracovať iba s jednoohniskovými šošovkami a s vybranými dioptriami. Ak sa zaseknete už na prvom kroku, tak určite kontaktujte Eyerim zákaznícke centrum emailom alebo telefonicky. Druhým krokom je zistenie výsledkov. Tie nájdete na vašej mailovej adrese. Nezabúdajte, že aplikácia nemôže slúžiť ako náhrada očného vyšetrenia. Posledný krok je najpríjemnejší. Vyberáte si totiž nové Eyerim okuliare, rámy, či šošovky. Široké spektrum produktov tej najvyššej kvality za super ceny s rýchlym doručením.

Eyerim okuliare collection

Eyerim okuliare zo série collection sú originálne kúsky, ktoré nikde inde ako na Eyerim.sk nenájdete. Dizajnovo sa na nich podielali známe značky a návrhári a Eyerim dozeral na kvalitu prevedenia. Skrátka to najlepšie z oboch svetov. Prečítajte si Eyerim recenzie a presvedčte sa sami. Mnoho recenzií sa totiž vzťahuje aj priamo na vybrané kúsky z Eyerim collection. Samozrejmosťou je, že aj pri produktov z tejto kolekcie môžete využiť Eyerim zľavový kód a jednoducho tak ušetriť. Nezabudnite ani na peniaze naspäť od Tipli.

Eyerim okuliare a ich virtuálne vyskúšanie

Jednou z nevýhod pri nákupoch online je pre mnoho ľudí nemožnosť vyskúšať si vybrané produkty. Eyerim tento problém vyriešili skutočne šibalsky. Takmer všetky Eyerim okuliare si viete virtuálne vyskúšať. Je to naozaj jednoduché. Stačí vám k tomu iba počítač, či telefón s kamerou. Vyberte si okuliare, ktoré ulahodia vášmu vkusu a kliknite na ikonu tváre s okuliarmi. O všetko ostatné sa už postará práve Eyerim. Vďaka virtuálnemu vyskúšaniu si tak viete jednoduchšie predstaviť, ako budete s novými okuliarmi vyzerať. A môžete tak jednoducho nakupovať online. Nakupovanie online má totiž množstvo výhod, poskytuje vám veľa práv, ale aj pár povinností. Všetko dôležité sme pre vás dali dokopy v zaujímavom článku o nákupných právach a povinnostiach na Tipli.

Eyerim.sk blog

Eyerim.sk blog je zaujímavou súčasťou populárneho portálu s okuliarmi. Nájdete tu rôzne zaujímavé tipy a triky, ktoré sa vám v živote rozhodne hodia. Okrem iného sa dozviete ako vybrať správnu veľkosť okuliarov, či ako zvoliť tie najlepšie šošovky. Viacero článkov sa venuje aj rozoznaniu originálu od falzifikátu známych značiek, keďže Eyerim je autorizovaný predajca tých najznámejších značiek ako Ray-Ban, Carrera, Oakley, Prada, Hugo Boss, Michael Kors, Dolce&Gabbana, Ralph Lauren, Versace, Giorgio Armani, Vogue a mnoho ďalších vrátane rôznych nezávislých výrobcov. Ak si vyberáte nové okuliare alebo šošovky, tak Eyerim.sk blog určite stojí za prečítanie 

Eyerim zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kód Eyerim 20 % na modely okuliarov

21.03.2023

Zľavový kód Eyerim 20 % na všetky produkty

21.03.2023

Zľavový kód Eyerim až 14 % na okularie

21.03.2023

Zľavový kód Eyerim 22 % na rámy

21.03.2023

Zľavový kód Eyerim 22 % na výpredaj

21.03.2023

Zľavový kód Eyerim 2 € na nákup

21.03.2023

Zľavový kód 10 % na okuliare a šošovky

21.03.2023

Zľavy až 51 % vo výpredaji

04.12.2022

Zľavy až 50 % na slnečné okuliare

04.12.2022

Zľavy až 50 % na dioptrické okuliare

04.12.2022

Ako uplatniť zľavové kupóny na Eyerim

Ako uplatniť zľavový kód alebo kupón v obchode Eyerim? Vyberte si vašu zľavu a ušetrite. Celý proces je mimoriadne jednoduchý. Vyberte si najlepší zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na Eyerim uplatniť. Ak chcete zobraziť zľavový kód Eyerim, tak kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do obchodu Eyerim. Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Prejsť do košíka“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Sem vložte svoj zľavový kód“ skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Použiť“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

Hľadáte iný zľavový kupón alebo kód? Pozrite sa napríklad na zľavové kódy Lentiamo alebo na Okuliare Wayfarer zľavový kód. Ak sa zľavový kód nedá použiť, tak je možné, že už vypršala jeho platnosť, prípadne ho využívate na iný druh produktu. Stačí sa pozrieť iba na vypísané chybové hlásenie a vyskúšať zmeniť obsah svojho košíka.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Eyerim

Eyerim sa zaoberá predajom slnečných a aj dioptrických okuliarov tej najvyššej kvality. Presvedčte sa sami. Stačí sa pozrieť na Eyerim.sk, prípadne si prečítať Eyerim recenzie od stovky spokojných zákazníkov. Ak chcete ušetriť, tak je často k dispozícii aj Eyerim zľavový kód, ktorý dokáže cenu produktov stiahnuť výrazne dole.

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Eyerim v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3 % späť z ceny nákupu v obchode Eyerim?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa