Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Eyerim zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 2,5 % na všetko v obchode Eyerim

Platí do 18.05.2021

 
   

Oči máme len jedny a mali by sme si ich preto chrániť. Či už pred zbytočnou námahou alebo slnečnými lúčmi. Okuliare už dávno nie... viac

O obchode Eyerim

Eyerim eshop

Eyerim vo svojom internetovom obchode ponúka dizajnérske slnečné okuliare, dioptrické okuliare, lyžiarske okuliare, športové a cyklistické okuliare. Pod jednou strechou tu nájdete viac ako 75 svetových značiek za neprekonateľné ceny. Všetky okuliare nakúpite online a s poštovným zadarmo. Okrem toho nakupujete u autorizovaného predajcu všetkých značiek, tovar môžete objednávať na dobierku a ak vám okuliare nesadnú, jednoducho ich do 30-tich dní vrátite. Všetky produkty sú 100% originálne a vzťahuje sa na nich 2-ročná záruka.

Eyerim dioptrické okuliare

Na Eyerim nájdete okuliare vhodné pre každú príležitosť. Dokonca si ich môžete aj virtuálne vyskúšať. Postup je jednoduchý. Vyberiete si svoj obľúbený rám a v pravom rohu fotografie, nájdete tlačidlo Vyskúšať cez virtuálne zrkadlo. Ak máte v počítači inštalovanú kameru, povolíte prístup a program už zachytí vašu tvár. O pár sekúnd sa už objavíte na obrazovke počítača aj s novým rámom okuliarov. Keď vám sadne ako uliaty, využite eyerim zľavy a zaplatíte.

Eyerim značkové slnečné okuliare

Nechajte sa zviesť niektorou svetovou módnou značkou. V eshope eyerim nájdete značkové slnečné okuliare od klasických značiek ako je Ray-Ban, Carrera, Oakley, Prada, Hugo Boss, Michael Kors, Dolce&Gabbana, Ralph Lauren, Versace, Giorgio Armani, Vogue, až po kolekcie menších nezávislých výrobcov. Na stránke eyerim.sk si môžete dohľadať podľa filtra slnečné okuliare pánske, dámske aj detské. Vyberáte nielen zo značiek, ale aj z tvaru rámu, typu rámu, typu tváre, veľkosti, ceny, farby rámu, farby šošovky a materiálu.

Eyerim okuliare online

Na eyerim nakúpite všetky okuliare online a so zárukou obdržania autentického produktu. Eyerim upozorňuje aj na falzifikáty na iných stránkach. Ako ich rozpoznáte? V prvom rade majú nižšiu cenu, detaily sú prilepené lepidlom alebo pritavené plastom. Ďalej číslo modelu nie je dobre čitateľné, balenie okuliarov neobsahuje nálepku s čiarovým kódom, informáciu o výrobcovi, ani názov modelu. Vyhnite sa preto nákupu falzifikátov a stavte na autorizovaného predajcu. Neprehliadnite eyerim letáky a nakupujte tovar v akcii.

 • U tohoto partnera můžeš nakoupit i v Česku, podívej se na Eyerim.cz.
 • Podobny sklep Vision Express mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Eyerim zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 20 % na rámy so šošovkami

17.05.2021 - Zľavový kupón 20 % platí na rámy so šošovkami.

Zľavový kupón 10 % na všetko

01.03.2021 - Zľavový kupón 10 % možno využiť na všetko.

Zľavový kupón 40 % na okuliare eyerim collection

05.04.2021 - Zľavový kupón 40 % možno využiť na okuliare eyerim collection.

Zľavový kupón 20 % na kontaktné šošovky

28.02.2021 - Zľavový kupón 20 % možno využiť na kontaktné šošovky.

Zľavový kupón 50 % na ochranu proti modrému svetlu

12.01.2021 - Zľavový kupón 50 % možno využiť na ochranu proti modrému svetlu.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Recenzie Eyerim

5.0

Iveta F.

16.09.2017 5.0

Perfektný obchod, veľmi rýchle dodanie, super tovar. Odporúčam

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Eyerim

Oči máme len jedny a mali by sme si ich preto chrániť. Či už pred zbytočnou námahou alebo slnečnými lúčmi. Okuliare už dávno nie sú len praktickým nástrojom pre lepší zrak, ale sú nenahraditeľným módnym doplnkom. Vďaka vhodne zvolenému okuliarovému rámu si zvýrazníte tvár a upútate okolie. Pozývame vás do galérie eyerim.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2,5 % späť z ceny nákupu v obchode Eyerim?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.