Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Akčné ponuky a výpredaje 29. 5. 2017

Do kalendárneho leta chýba ešte nejaký ten piatok, teploty však stúpajú jedna radosť. Užite si krásne dni v novom outfite alebo si spravte radosť novým vybavením bytu. Prinášame vám zľavové ponuky v týždni 29.5. - 4.6.2017, s ktorými to pôjde jedna radosť.

Za vstavané spotrebiče, nové šaty či smartphone nemusíte platiť majland. Stačí sledovať exkluzívne akcie a zľavy , ktoré pre vás každý týždeň hľadáme. Šetrite na svojich nákupoch a nakupujte rozumne! :-)

Hej.sk | Zľava 10 % na vstavané spotrebiče

Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Máte v byte málo priestoru? Stavte na vstavané spotrebiče, ktoré sú praktické a hlavne šetria miesto. V internetovom e-shope Hej.sk práve nakupujete vstavené spotrebiče so zľavou 10 %. Zľava sa odráta v nákupnom košíku automaticky. Špeciálna ponuka prebieha do 4.6.2017.

Tchibo | 20% zľava na kuchynských pomocníkov

Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Ruky navyše sa v kuchyni vždy zídu. K ponúkaniu pracovníkov sa Tchibo zatiaľ nedostalo, prácu však gazdinkám zjednodušujú užitočnými kuchynskými pomôckami. Do 8.6.2017 ich dokonca nakupujete so zľavou 10 %! Pre uplatnenie nezabudnite zadať zľavový kód KUCHYNA2017 do políčka “Uplatniť poukaz”.

BIBLOO | 70% zľava na detskú kolekciu

Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Už viete čím obdarujete svojich drobcov na Deň detí? Malé slečny ale aj mladí páni sa tiež radi vyparádia (alebo ich my radi vyparádime?). Každopádne, zľavu 70 % na detskú kolekciu na BIBLOO by bol hriech nevyužiť.

Pilulka.sk | Zľava 10 % a doprava zadarmo

Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Pilulka.sk v tejto dobe pripravuje svoje sklady, preto donáška objednaných produktov môže trvať o niečo dlhšie. Ako ospravedlnenie sa môžete tešiť zľave 10 % na ďalšiu objednávku a doprave úplne zadarmo! Pre uplatnenie akcie je nutné zadať zľavový kód UMVS3T. Špeciálna ponuka je aktuálna do 30.6.2017.

Astratex.sk | 35% zľava na podprsenky

Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Kvalitného spodného prádla nie je nikdy dosť. Obohaťte svoju výbavu o nové kúsky z Astratex.sk. Do 31.5.2017 nakupujete vybrané podprsenky so zľavou 35 %.

Ďalšie zľavové ponuky

Každý deň pre vás pridávame nové zľavové ponuky a kupóny k obchodom na Tipli. Sledujte náš aktualizovaný zoznam zliav a ušetrite na svojich nákupoch maximum!

Zobraziť zľavové ponuky

Odporúčané obchody

Odporučané články

Sprievodca nakupovaním na AliExpress

Lacné nakupovanie zo zahraničia cez internet je doslova hitom! Na čo strácať čas a chodiť po...
3.4.2020Zobraziť článok

Ktoré letenky sú najlacnejšie?

Ak ste odhodlaní pustiť sa do hľadania leteniek za babku, oplatí sa vedieť, na čo sa treba...
27.3.2020Zobraziť článok

Prírodná kozmetika ponúka skutočné poklady. Vyskúšali ste…

Pravdepodobne ste aj vy počuli o blahodarných účinkoch prírodnej kozmetiky na našu pokožku a na...
23.3.2020Zobraziť článok