Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Akčné ponuky a výpredaje 29. 5. 2017

Do kalendárneho leta chýba ešte nejaký ten piatok, teploty však stúpajú jedna radosť. Užite si krásne dni v novom outfite alebo si spravte radosť novým vybavením bytu. Prinášame vám zľavové ponuky v týždni 29.5. - 4.6.2017, s ktorými to pôjde jedna radosť.

Za vstavané spotrebiče, nové šaty či smartphone nemusíte platiť majland. Stačí sledovať exkluzívne akcie a zľavy , ktoré pre vás každý týždeň hľadáme. Šetrite na svojich nákupoch a nakupujte rozumne! :-)

Hej.sk | Zľava 10 % na vstavané spotrebiče

Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Máte v byte málo priestoru? Stavte na vstavané spotrebiče, ktoré sú praktické a hlavne šetria miesto. V internetovom e-shope Hej.sk práve nakupujete vstavené spotrebiče so zľavou 10 %. Zľava sa odráta v nákupnom košíku automaticky. Špeciálna ponuka prebieha do 4.6.2017.

Tchibo | 20% zľava na kuchynských pomocníkov

Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Ruky navyše sa v kuchyni vždy zídu. K ponúkaniu pracovníkov sa Tchibo zatiaľ nedostalo, prácu však gazdinkám zjednodušujú užitočnými kuchynskými pomôckami. Do 8.6.2017 ich dokonca nakupujete so zľavou 10 %! Pre uplatnenie nezabudnite zadať zľavový kód KUCHYNA2017 do políčka “Uplatniť poukaz”.

BIBLOO | 70% zľava na detskú kolekciu

Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Už viete čím obdarujete svojich drobcov na Deň detí? Malé slečny ale aj mladí páni sa tiež radi vyparádia (alebo ich my radi vyparádime?). Každopádne, zľavu 70 % na detskú kolekciu na BIBLOO by bol hriech nevyužiť.

Pilulka.sk | Zľava 10 % a doprava zadarmo

Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Pilulka.sk v tejto dobe pripravuje svoje sklady, preto donáška objednaných produktov môže trvať o niečo dlhšie. Ako ospravedlnenie sa môžete tešiť zľave 10 % na ďalšiu objednávku a doprave úplne zadarmo! Pre uplatnenie akcie je nutné zadať zľavový kód UMVS3T. Špeciálna ponuka je aktuálna do 30.6.2017.

Astratex.sk | 35% zľava na podprsenky

Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Kvalitného spodného prádla nie je nikdy dosť. Obohaťte svoju výbavu o nové kúsky z Astratex.sk. Do 31.5.2017 nakupujete vybrané podprsenky so zľavou 35 %.

Ďalšie zľavové ponuky

Každý deň pre vás pridávame nové zľavové ponuky a kupóny k obchodom na Tipli. Sledujte náš aktualizovaný zoznam zliav a ušetrite na svojich nákupoch maximum!

Zobraziť zľavové ponuky

Odporúčané obchody

Odporučané články

Nové zľavové kupóny v SuperPrsia.sk, Spartoo, Premier…

Neváhajte a poďte sa pozrieť, ako najlepšie ušetriť peniaze v novom týždni od 20.01.2021
19.1.2021Zobraziť článok

Nové zľavové kupóny v Moja linia, Wayfarer.sk, Agátin svět…

Neváhajte a poďte sa pozrieť, ako najlepšie ušetriť peniaze v novom týždni od 13.01.2021
12.1.2021Zobraziť článok

Nové zľavové kupóny v Eyerim, Feedo.sk, MyAustria.sk a…

Neváhajte a poďte sa pozrieť, ako najlepšie ušetriť peniaze v novom týždni od 23.12.2020
22.12.2020Zobraziť článok
- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.