Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Akčné ponuky a výpredaje 5. 6. 2017

Určite ste zvedaví, aké špeciálne ponuky si pre vás pripravili e-shopy na tento týždeň. Kde v týždni 5.6.- 11.6.2017 nájdete najvychytanejšie akcie?

Potrebujete vynoviť garderóbu, snívate o novom telefóne alebo nových spotrebičoch do kuchyne? Stačí sledovať exkluzívne akcie a zľavy , ktoré pre vás každý týždeň hľadáme a všetky sny si môžete splniť za pár eur! Šetrite na svojich nákupoch a nakupujte rozumne! :-)

Hej.sk | Zľava 10 % na smoothie mixéry

Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Doprajte si dennú dávku vitamínov. Smoothie je pritom nie len zdravý alebo aj skvele chutí - preto varujeme, tento osviežujúci ovocný nápoj je vysoko návykový! :-) Na Hej.sk prebieha do 11.6.2017 na smoothie mixéry extra zľava 10 %.

Okay | Výpredaj elektra a zľavy 53 %

Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Nový telefón je o rok takmer archaický kúsok, počítač sa začne zasekávať, v kuchyni by to chcelo nové spotrebiče. Poznáte to, v dnešnej dobe sa bez elektroniky nepohneme ani na krok. Preto vás iste poteší výpredaj elektra na Okay a zľavy až do výšky 53 %. Akcia platí do 20.6.2017.

Vivantis | 60% zľava na šaty

Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Šiat nie je v ženskom šatníku nikdy dosť - a v lete to platí dvojnásobne! Jedny na pláž, jedny do mesta, ďalšie do práce...Nech na ne neminiete celý majetok využite zľavu 60 % na šaty na Vivantis. Špeciálna ponuka prebieha do 19.6.2017.

OTTO | Zľava 20 % na plavky

Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Ak ešte nemáte plavky na túto sezónu, lepšiu ponuku nenájdete! Zľava 20 % na plavky na OTTO, v ktorom sme navyše zvýšili cashback na 9%! Zľava platí do 5.6.2017 a zvýšenie cashbacku do 11.6.2017.

Answear | Zľava 30 % na všetko

Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

A keď si neviete vybrať či potrebujete viac šaty, alebo plavky, stavte na Answear! Zľavu 30 % na všetko získate po registrácii a odbere newslettra. Pre uplatnenie navyše nezabudnite zadať zľavový kód SEC17. Akcia platí do 7.6.2017.

Ďalšie zľavové ponuky

Každý deň pre vás pridávame nové zľavové ponuky a kupóny k obchodom na Tipli. Sledujte náš aktualizovaný zoznam zliav a ušetrite na svojich nákupoch maximum!

Zobraziť zľavové ponuky

Odporúčané obchody

Odporučané články

Sprievodca nakupovaním na AliExpress

Lacné nakupovanie zo zahraničia cez internet je doslova hitom! Na čo strácať čas a chodiť po...
3.4.2020Zobraziť článok

Ktoré letenky sú najlacnejšie?

Ak ste odhodlaní pustiť sa do hľadania leteniek za babku, oplatí sa vedieť, na čo sa treba...
27.3.2020Zobraziť článok

Prírodná kozmetika ponúka skutočné poklady. Vyskúšali ste…

Pravdepodobne ste aj vy počuli o blahodarných účinkoch prírodnej kozmetiky na našu pokožku a na...
23.3.2020Zobraziť článok