Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Akčné ponuky a výpredaje 6. 3. 2017

Určite ste už celý nedočkaví, aké špeciálne akcie a zľavy vás tento týždeň čakajú. A že ich bude! S prichádzajúcim Medzinárodným dňom žien sa s nimi akoby vrece roztrhlo. Pohodlne sa usaďte a vyberajte z ponuky TOP 5 obchodov, kde v týždni 6.3. - 12.3.2017 ušetríte peniaze.

Zľava tu, zľava tam, žlté nálepky sa valia z každej strany. Akcie a zľavy obchodov na nás útočia každý deň a spoza každého rohu - nenechajte sa však oklamať lákavým dizajnom. My sme v strehu a vyberáme pre vás tie najzaujímavejšie akcie a zľavy, pri ktorých (naozaj) ušetríte. A keďže tento týždeň patrí vám, drahé ženy, našli sme najlepšie ponuky k vášmu sviatku.

Nová kabelka s Baťa

Akcie týždňa

Baťa neponúka iba topánky na každú príležitosť. Dobre vie, že každá dáma potrebuje k svojim topánkam štýlovú kabelku. Že vás vaša stará už nudí? Alebo by sa k tým červeným lodičkám hodil nový kúsok? Baťa pre vás, milé žienky, prichádza s akciou na všetky kabelky vo výške 20 %!

Vybrať kabelku na Baťa

Chráňte svoje oči s Eyerim

Akcie týždňa

Ak nebudete na svoje zdravie myslieť vy, nik iný to za vás neurobí. Naše oči potrebujú pred agresívnym slnečným žiarením ochranu - a dobre viete, že okuliarmi kúpenými niekde na trhovisku tento cieľ nedosiahnete. Do kvalitných okuliarov sa investovať oplatí. S Eyerim po zadaní zľavového kódu GIRLS nakupujete modely zo špeciálnej dámskej kolekcie so zľavou 10 %.

Kúpiť okuliare na Eyerim

Dámska móda a topánky na Sizeer

Akcie týždňa

Poznáte to, skriňa vám praská vo švíkoch a vy pred ňou aj tak každé ráno stojíte a nemáte čo na seba. Ženy vždy majú dôvod nakupovať. A ak vás bavia značky ako Timberland, New Balance, Lacoste, Converse, Jordan či Vans - Sizeer vás určite poteší. Ku dňu žien prichádza so zľavou 10 % na dámske oblečenie a obuv. Ak ste navyše členkou klubu, platí pre vás zľava 20 % na všetko!

Porozhliadnuť sa na Sizeer

Pleťová kozmetika L'oréal Paris

Akcie týždňa

Našu pleť každodenne poškodzuje množstvo vecí - náš make up, stres, ktorý prežívame, chladné či veterné počasie. Notino na to myslí, a tak okrem obľúbených parfémov ponúka aj kozmetické prípravky. Aby ste vždy boli nie len voňavá, ale aj krásna. Nakúpte teraz výrobky pleťovej kozmetiky L'oréal Paris so zľavou 25 %. Stačí použiť zľavový kód lop25sk.

Poobzerať sa na Notino

Tamaris šperky ku každému outfitu

Akcie týždňa

Šperky a ženy k sebe patria ako slnko k letu. Správne zvolený šperk podčiarkne ženskú krásu, zvýrazní osobnosť a poodhalí vkus nositeľky. Ale to vy už iste dávno viete. :-) A Big Brands zase vie, ako ženy k ich sviatku potešiť - môžete si vybrať šperky značky Tamaris so zľavou 55 %.

Vybrať šperk na Big Brands

Odporúčané obchody

Odporučané články

AliExpress Day 2020: Najväčší nákupný festival je späť

Nakupovanie môže byť pre niekoho vášňou a pre niekoho iného môže byť nutným zlom. Každý však pri...
30.6.2020Zobraziť článok

Kde hľadať lacné letenky?

Nazrite do tajov cestovania za pár drobných! Nemusíte minúť majland, aby ste sa dostali aj do...
1.6.2020Zobraziť článok

10 TOP darčekov na Baby shower

Baby shower je anglický pojem označujúci oslavu očakávaného narodenia dieťaťa, ktorá sa koná pár...
21.5.2020Zobraziť článok
- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.