Ako objednať z Bistro.sk a ušetriť pri tom

ČlánkyNakupovanie 8. 2. 2019

Prídete domov, unavení z práce, vaša chladnička zíva prázdnotou. Posledné na čo pomyslíte je chodenie do obchodu alebo do reštaurácie. Možno ani neviete, na čo presne máte chuť. Váš problém vyrieši internetová donáška jedla Bistro.sk. Združuje 834 reštaurácii rôzneho zamerania po Slovensku. Či už ste v Bratislave alebo v Košiciach, hladní určite nezostanete.

Chcete sushi, hamburger alebo vám prišla na chuť pizza? Vybrať si akékoľvek jedlo podľa chuti a lokácie je prostredníctvom Bistro.sk hračka. O obľúbenosti portálu svedčí aj viac ako 350 tisíc spokojných zákazníkov po celom Slovensku. Pozrite sa s nami, ako Bistro funguje a ako môžete na nákupe ušetriť.

Bistro.sk funguje po celom Slovensku

Doba je uponáhľaná a faktom je, že nie vždy má človek čas a chuť variť. Dobré jedlo vám ale môžu priniesť až priamo k vašim dverám. Donáška Bistro funguje vo všetkých veľkých slovenských mestách. najväčší výber má Bistro Bratislava a Bistro Košice, avšak služba je dostupná aj v ďalších mestách.

Kde všade funguje Bistro.sk?

  • Bratislava
  • Žilina
  • Košice
  • Prešov
  • Nitra
  • Banská Bystrica
  • Trnava
  • Trenčín
Bistro sk

Ušetrite na Bistro.sk s Tipli

Vedeli ste, že v Bistro.sk môžete jedlo objednávať ešte lacnejšie a na nákupe ušetriť? Využite cashback od Tipli a z každej objednávky dostanete späť na svoj účet až 3,5 %. Stačí, ak sa pred nákupom preklikne do obchodu Bistro.sk cez náš portál a jedlo objednáte ako zvyčajne. Späť na účet vám vrátime časť peňazí z každej objednávky. A to sa oplatí!

Pozrieť ponuku Bistro.sk »

Pohodlné objednávanie cez Bistro.sk

Vďaka obľúbenému webu Bistro.sk nájdete reštaurácie pod jednou virtuálnou strechou. Do vyhľadávania na stránke si stačí zadať miesto, následne zvoliť druh kuchyne, ktorú preferujete a zobrazí sa vám kompletný zoznam reštaurácií. Pri každej reštaurácii nájdete zákaznícke hodnotenie, minimálnu cenu objednávky, cenu donášky a predpokladaný čas doručenia objednávky. Potom už len stačí kliknúť na jedálny lístok a vybrať si svoje jedlo.

Na konci objednávky si zvolíte spôsob dodania, niektoré reštaurácie ponúkajú aj možnosť osobného odberu. Nakupovať môžete bez registrácie, ale ak sa zaregistrujete, môžete využívať rôzne akcie a výhody, ktoré platia len pre registrovaných používateľov. Zaplatiť za objednávku môžete kartou online alebo u kuriéra kartou, v hotovosti či stravnými lístkami. Vždy si skontrolujte platobné podmienky jednotlivej reštaurácie, pretože sa líšia. V poslednom kroku nezabudnite vložiť aj Bistro zľavový kód.

bistro sk

Aplikácia Bistro.sk

V online donáškovej službe Bistro.sk myslia na to, že objednávanie jedla musí byť jednoduché a dostupné. Už samotný fakt, že nemusíte nikam telefonovať ani klikať medzi desiatkami reštaurácií po jednom, značne uľahčuje život. Bistro však prináša ešte jednu vychytávku modernej doby, a tou je mobilná aplikácia Bistro.sk. Jednoducho si ju nainštalujete do svojho smartfónu a chutné dobroty objednáte online cez mobil. Aké jednoduché a pohodlné!

Bistro sk

Bistro.sk súťaže a akcie

Internetová donáška Bistro.sk si cení svojich verných klientov. Práve preto v pravidelných intervaloch prináša rôzne výhodné akcie či súťaže. Práve teraz môžete hrať o ceny v hodnote 20 tisíc eur! A ako súťaž prebieha? Stačí si objednať jedlo a automaticky ste v zaradení do súťaže. Žrebovanie prebieha denne a každý deň sa šťastie usmeje ať na 13-tich hladošov. Objednajte si skvelé pochúťky cez Bistro a vyhrajte a vy. Želáme veľa šťastia a najmä dobrú chuť!

Radi nakupujete so zľavou? Získajte až 25 % z nákupu späť!Pre zobrazenie tejto časti článku sa prosím zaregistrujte.Zaregistrovať saRegistrovať sa cez Facebook

Súvisiace obchody

ZľavoHit.sk, Lokapetit, Bistro.sk, Sushi time, ZľavaDňa

Chcete prísť o odmenu až 15 % z každého nákupu na internete?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa