Bistro kupón

O obchode Bistro.sk

Pracujete počas týždňa z domu a nechcete strácať čas varením obeda? Nechajte si posielať ponuky Bistro.sk denné menu k vám domov. Stačí si vybrať lokalitu, reštauráciu a zadať email. Každý deň si tak môžete vybrať z ponuky vybraných reštaurácií. Denné menu máte u vás doma ako na zavolanie. Je to naozaj jednoduché. Navyše často máte k dispozícii aj Bistro zľavový kupón, ktorý vám pomôže ušetriť.

Využite zľavové kupóny a kódy Bistro

Práve zľavové kódy a kupóny Bistro sú jedinečnou možnosťou ako ušetriť pri objednávke jedla. Je to skutočne jednoduché. Stačí váš kód zadať v košíku a zľava vám bude automaticky odrátaná. Nezáleží na tom, či máte chuť na pizzu, kuracie mäso, ľahký šalátik, či niečo sladké. Výber je len a len na vás.

Bistro má najširšiu ponuku reštaurácií, kde si jednoducho vyberiete. Pozrite sa ja na Bistro zľavy. Jedná sa o špeciálnu kategóriu, kde nájdete reštaurácie, ktoré sú zapojené do rôznych práve prebiehajúcich kampaní. Hokejové majstrovstvá sveta? Futbalový šampionát? Určite venujte pozornosť špeciálnym zľavám a kupónom, ktoré sú dostupné na Bistro sk.

Zľavy a kupóny Bistro

Prečo by ste mali platiť za jedlo plnú cenu? Využite Bistro sk kupón a šetrite. Vďaka správne využitým zľavovým kódom dokážete jednoducho ušetriť skutočne nemalé čiastky. Môžete sa spoľahnúť aj na rýchle doručenie, či už priamo od reštaurácie, z ktorej ste si objednali alebo od Bistro kuriéra.

Bistro.sk donáška jedla

Určite si aj vy kladiete otázku, či je výhodnejšie variť alebo objednávať z Bistro.sk? Pri Bistro rozvoze to je určite jednoduchšie! Stačia tri kroky a už sa vám nesie vaše jedlo. Vyhľadajte si reštauráciu vo vašom okolí, ktorá vám dovezie jedlo čo najskôr. Objednajte si, na čo máte chuť a reštaurácia vám potvrdí prijatie objednávky. Na dobré jedlo tak už nemusíte chodiť do reštaurácie. Dovezú vám ho až pred vaše dvere a vy si ho môžete vychutnať z pohodlia vášho domova. Rýchla donáška jedla, výber tých najlepších reštaurácií a garancia kvality, to je Bistro.sk.

Bistro.sk je dostupné vo väčšine väčších miest a v každom z nich nájdete mnohé obľúbené prevádzky. V Bratislave to je určite Pizzeria Lombardi, či Chilli Pub and Pizza. V Žiline patrí medzi najobľúbenejšie Pizzéria Fantasia a Chef restaurant. Košičania si radi pochutnávajú na jedle z Geronimo Express alebo z Pizza bistro Zazza. Ak ste z Prešova vyskúšajte reštauráciu Diktátor alebo populárny Krusty burger. V Nitre si radi pochutnajú na skvelom KOISUSHI, či na jedle z Nitrawa pubu. Obyvatelia Banskej Bystrice sú spokojní s Kebab-Burger-Maxim a aj s RAJ2Ň pubom. V Trnave je zárukou talianskej kvality reštaurácia La Finestra a veľmi obľúbené je aj chutné Running Sushi. Trenčín ponúka kvalitu v reštaurácii Dantes, či v motoreste Maják. Ak ste z menšieho mesta nezúfajte. Reštaurácie bistro.sk sú skutočne po celom Slovensku, a tak sa určite aj vo vašom meste nejaká nájde. 

TIP: Ak si chcete objednať jedlo v Českej republike, vyskúšajte Dámejídlo.cz. Využite niektorý z Dáme jídlo kupónov a vychutnajte si obľúbený pokrm za nižšiu cenu.

bistro výhody

Čo všetko si môžete objednať?

Ponuka jedál je na Bistro naozaj široká. Máte chuť na skvelú pizzu, či radšej hamburger? K dispozícii je aj kategória denné menu s výhodnými cenami. Ak máte chuť na tradičné jedlá, opäť ste na správnom mieste. Na Bistro sk si pochutia aj milovníci sushi a ázijskej kuchyne. V ponuke nájdete aj množstvo ďalších jedál. Navyše ak využijete Bistro zľavový kód, tak zaručene ušetríte.

Plaťte kartou vopred!

Využite možnosť zaplatiť kartou vopred a následne už iba čakajte na rozvoz jedla. Táto služba je skvelá a jednoduchá. Využiť ju môžete pri jednorázovej, ale aj pri pravidelných objednávkach. Ak vám táto možnosť nevyhovuje k dispozícii je aj platba hotovosťou a väčšina reštaurácií prijíma aj stravné lístky. Stravovacie karty zatiaľ bohužiaľ väčšina reštaurácií neakceptuje.

Čo robiť, ak ste neboli spokojný?

Každú reštauráciu môžete po donáške jedla ohodnotiť a napísať komentár. Práve tam môžete vyjadriť svoju nespokojnosť a varovať tak ostatných uživateľov bistro.sk, aby sa tejto reštaurácii vyhli. Ďalšou možnosťou je kontaktovanie Bistro.sk zákazníckej podpory na telefónnom čísle 041/321 01 04. V najhoršom prípade môžete kontaktovať priamo kuriéra, jedlo vrátiť a dostanete svoje peniaze naspäť. Rozhodne sa tak nemáte čoho báť!

Prezrite si hodnotenie

Bistro.sk vám prináša viac ako 360 000 hodnotení reštaurácii. Vsaďte na tie odskúšané rozvozy jedla a určite nebudete ľutovať! Ľudia, ktorí si objednali pred vami vám svojim názorom určite pomôžu. Príkladom je Tomáš, ktorý zhodnotil svoju objednávku nasledovne:„Prvýkrát som si objednal pizzu z tejto reštaurácie, nakoľko moja pôvodná pizzérka zdvihla minimálnu hodnotu objednávky na dvojnásobok. A popravde, bol som milo prekvapený. Dodacia doba mala byť 120 minút, pizza došla za 77 minút.Takže skôr ako uvádzali. Ale aj tak musíte vedieť, že budete hladný dopredu, nakoľko 2 hodiny je docela dlhá doba. Holt cena za to, že sa nemusíte trepať von. Pizza bola chutná a obloha bola bohatá. Konečne som nemal pocit, že jem posúch s príchuťou ale poriadnu pizzu, kde obloha je 2x hrubšia ako cesto pizze. Odporúčam a určite objednám znova.“

Obrázok


Bistro koleso a Bistro.sk zľavy

Veľmi populárne bolo Bistro koleso. Po prihlásení ste mali možnosť vytočiť si skvelé zľavy, kredity, večere, či vecné prémiové ceny ako napríklad fotoaparát, alebo mobilný telefón. Svoje šťastie skúšalo raz denne veľké množstvo zákazníkov, ktorí zavítali na portál bistro.sk a mali záujem o rozvoz jedla. Bistro koleso prinieslo výhry viac ako 100 000 ľuďom. Táto akcia už bohužiaľ skončila, no my v Tipli pre vás sledujeme jej prípadné znovuzavedenie a určite vás budeme informovať medzi prvými. Nemusíte však zúfať. Stále môžete využiť Bistro.sk zľavy. Ak si chcete dopriať najlepšie jedlo za tie najlepšie ceny, využite Bistro zľavový kód a najedzte sa do sýtosti ešte výhodnejšie. Sledujte pravidelne Bistro zľavy a už nikdy vám neunikne žiadna výhodná ponuka zo sveta donášky jedla. Prajeme vám dobrú chuť!

Využite Bistro.sk mobilnú aplikáciu

Objednajte si jedlo rýchlo a pohodlne. Nemusíte nikam cestovať. Vyberte si z viac ako 1900 reštaurácií na území celého Slovenska. Na základe šikovného vyhľadávania jedál a kuchýň si objednáte ľahko a rýchlo práve to, na čo máte chuť. K dispozícii sú aj špeciálne akcie a zľavy na produkty dostupné iba na bistro.sk. Celý proces objednávania vám zaberie iba pár sekúnd a po následnom doručení vás už nič nedelí od chutného jedla. Uložte si vaše obľúbené reštaurácie a zrýchlite tak vašu objednávku. Bistro.sk vám pomôže so správou uložených adries, kontaktných údajov a platobných kariet, takže ich nebude musieť vypĺňať pri každej novej objednávke celé od začiatku ako v iných internetových obchodoch. Využite možnosť sledovania kuriéra s vaším jedlom, aby ste presne vedeli, kedy ho máte očakávať. Doplňujúce údaje o kuriérovi ako napríklad typ auta, či ŠPZ vám uľahčia prevzatie objednávky. Stiahnite si mobilnú aplikáciu, ktorá je dostupná na Google Play aj na App Store a objednávajte nech ste kdekoľvek!

Objednanie jedla pohodlne aj zo zahraničia

Bistro, ktoré bolo pôvodne slovenskou aplikáciou na objednanie jedla, prednedávnom kúpila svetová jednotka na trhu food delivery aplikácií. Jedná sa o spoločnosť Just Eat, ktorá pôsobí vo veľkom množstve štátov, kde poskytuje svoje služby desiatkam miliónov zákazníkom. Konkurencia je však vysoká, a tak sa nemusíte obávať ani v zahraničí. Ak ste v napríklad v Českej republike, tak tu Bistro sk nenájdete. V Česku si však môžete objednať prostredníctvom Wolt.cz. Jedná sa o podobnú aplikáciu, vďaka ktorej si jednoducho objednáte jedlo zo svojho inteligentného telefónu. Hlad nepocítite ani v Poľsku, kde vám je k dispozícii napríklad Telepizza.pl, alebo v Rumunsku, kde si na online platforme Tazz môžete objednať čokoľvek, na čo máte chuť. Spektrum food delivery aplikácií je mimoriadne široký aj v iných krajinách, a tak sa skutočne nemusíte obávať, že niekde zostanete hladný. Vždy predsa môžete navštíviť ktorúkoľvek prevádzku osobne, či si objednať donášku jedla na telefónnom čísle danej reštaurácie.

Výber reštaurácií po celom Slovensku

Pozrime sa spoločne na najobľúbenejšie reštaurácie zákazníkov Bistro sk v jednotlivých mestách. Bistro spolupracuje s viac ako 2000 reštauráciami na našom území, a tak sa môžete spoľahnúť na naozaj širokú ponuku. Poďme však postupne.

Západné Slovensko

Vo výbere nemôžu chýbať prevádzky z Bistro Bratislava, kde si môžete objednať donášku jedla napríklad z KFC, zo Saigon Bistro, ale aj z Red Cafe a množstva ďalších obľúbených reštaurácií. Presuňme sa východnejšie a prezrime si ponuku Bistro Trnava, kde nájdete medzi najobľúbenejšími prevádzky ako Pizza Amico, či Trnavská pizza. V Nitre zase môžete vyskúšať Haluškáreň, či Tres Tacos. Máte hlad v Trenčíne? Pozrite sa na ponuku Bistro Trenčín a vyskúšajte napríklad prevádzku Kebabizňa, či skvelú pizzériu UNI pizza.

Stredné Slovensko

Aj na strednom Slovensku má Bistro silné zastúpenie. Bistro Banská Bystrica s prevádzkami ako Pizza Semiro, či Oray kebab, či Bistro Martin, kde nájdete reštaurácie ako Happy foot, či Pizza Fiore. V Prievidzi zase číha na vaše objednávky Benvetuti a Woodstock. Široká ponuka však stále nekončí. Donáška jedla Bistro je k dispozícii aj vo Zvolene a v Žiline. Nájdete tu rokmi overené reštaurácie ako Pizzéria Carolina, ale aj novinky, ktoré sa už na trhu stihli stabilizovať ako Forkys. Reštaurácie z Bistro Žilina a Zvolen už na vás čakajú.

Východné Slovensko

Našu púť slovenskými reštauráciami ukončujeme na východnom Slovensku. K dispozícii tu je Bistro Prešov a Bistro Poprad. Nájdete tu skvelé reštaurácie ako Echt burger a aj Gold pizza, či reštaurácia Al dente. Výber je len a len na vás. Zabudnúť nesmieme ani na metropolu východu - Košice. Spektrum reštaurácií, ktoré nájdete na Bistro Košice je skutočne široký. Nebojte sa preto experimentovať. Vyskúšajte napríklad reštauráciu U otca, či Smile Street food. Nevybrali ste si? Je tu Bistro Rodinka, Haluškáreň, Sedliacky dvor a mnohé ďalšie kvalitné reštaurácie. Prajeme dobrý výber a dobrú chuť.

Bistro.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľava až 40 % na vybrané reštaurácie

31.05.2022

Zľavový kupón darček zadarmo

24.12.2020

Zľavový 2€ do vybraných reštaurácií Bistro.sk v Nitre

08.11.2020

Zľavový kupon 3 €

09.11.2020

Zľavový kupón 3 € na objednávky z vybraných amerických reštaurácií

23.08.2020

Zľavový kupón 2 € na objednávky z vybraných mexických reštaurácií

26.08.2020

Zľavový kupón 10 % na objednávku

11.06.2020

Zľava 20 % na najlepšiu Bistro.sk ponuku v Žiline

31.12.2021

Zľava 20 % na najlepšiu Bistro.sk ponuku v Košiciach

31.12.2021

Zľava 20 % na najlepšiu Bistro.sk ponuku v Prešove

31.12.2021

Ako uplatniť zľavové kupóny Bistro

Neviete si poradiť s uplatnením zľavového kódu alebo kupónu v obchode Bistro? Vyberte si vašu zľavu a ušetrite.

1. Výber zľavového kupónu Bistro

Vyberte si najlepší zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na Bistro uplatniť.

2. Zobrazenie zľavového kódu Bistro

Kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do obchodu Bistro.

3. Zadanie zľavového kódu 

Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Pridať do košíka“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Kupón“  skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Ok“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

Hľadáte iný zľavový kupón alebo kód? Pozrite sa na zľavové kódy Sushi time alebo na zľavové kupóny Upraženo.

Recenzie Bistro.sk

4.9

Marek V.

04.04.2022 5.0

Úžasný výber jedál - Rýchle dodanie - Cashback pripísaný na účet

Barbora

10.02.2020 5.0

Martin P.

05.12.2019 5.0

Obchody, kde vás odmeníme

Bistro zľavový kód

Chytil vás vlčí hlad a nechce sa vám variť? Máte chuť na dobré jedlo, ale nemáte chuť listovať všetkými stránkami, ktoré zabezpečujú donášku jedla vo vašom meste? Pizza, sushi alebo udon rezance? Výber jedla od výmyslu sveta a všetkých možných reštaurácii vo vašom okolí nájdete na stránke Bistro. Použite Bistro zľavový kód a ušetrite. Už sa to nesie.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Bistro.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa