Ako si rezervovať ubytovanie na Booking.com?

Nakupovanie 29. 7. 2018

Nájsť to najlepšie ubytovanie len s internetovými vyhľadávačmi vie byť pekná fuška. Prečo si rovno nevyberať z toho najlepšieho ubytovania na vašu dovolenku alebo predĺžený víkend? Rezervujte si ubytovanie s Booking.com a vďaka Tipli ušetrite.

Rezerváciu ubytovania na Booking môžete mať hotovú za pár minút. Stačí vedieť vysnívané miesto na výlet alebo dovolenku, termín pobytu a koľko osôb s vami pocestuje. Podľa týchto parametrov vám rezervačný systém vypíše všetky dostupné ubytovacie zariadenia. Po novom už v samotnom kalendári počas výberu termínu vidíte, okolo akej ceny sa ubytovanie pohybuje.

Ubytovací systém Booking sk vám tiež ukáže dostupnosť ubytovacích kapacít v určitej lokalite a v danom termíne. Takýmto prehľadným spôsobom dostanete ihneď informáciu o najvýhodnejšom ubytovaní v zadanej lokalite.

Booking ubytovanie

Vyhľadávanie ubytovania na Booking.com je jednoduché.

Ako v iných rezervačných systémoch aj na Booking.com ubytovanie si môžete výsledky vyhľadávanie vyfiltrovať podľa svojich preferencií. Chcete raňajky v cene? Ubytovanie s domácim zvieratkom alebo bývať v centre mesta? V ľavom stĺpci zaškrtnite všetko, čo je pre vás kľúčové, a nechajte Booking.com čarovať. Vyhľadá vám ubytovania, ktoré sú pre vás najlepšie.

Booking.com rezervácie

Cez položku „Prezrieť ubytovanie a rezervovať“ si rozkliknite profil ubytovania, ktoré sa vám páči. Nezabudnite si pozorne prečítať, čo všetko ubytovanie ponúka. Pozrite sa aj na hodnotenie zákazníkov, fotografie a polohu. Na záver si vyberte, ktorá verzia ubytovania vám bude vyhovovať (napr. izba s manželskou posteľou, alebo oddelenými posteľami).

Booking rezervácia

Jedným klikom si rezervujete ubytovanie na Booking.com.

Našli ste to pravé ubytovanie pre vás? Kliknite pri danom ubytovaní na Rezervujte hneď a dokončite rezerváciu podľa ďalších pokynov. Vyplníte meno, e-mail a v prípade platby kartou, všetky diskrétne údaje na vašej platobnej alebo kreditnej karte.

TIP: Chcete ušetriť na ubytovaní? Získajte zľavový kupón Booking a rezervujte si ešte dnes vytúženú dovolenku alebo výlet.

Booking.com aj v mobile

Vlastnú aplikáciu Booking.com si môžete stiahnuť aj do svojho mobilu alebo tabletu a bez problémov tak plánovať ubytovanie aj na poslednú chvíľu. Pár kliknutí a môžete spravovať Booking.com Moje rezervácie odkiaľkoľvek a kedykoľvek.

Booking aplikácia

Nainštalujte si aplikáciu Booking.com do vášho mobilu.

Booking.com registrácie

Registrácia na Booking.com pre rezervovanie ubytovania nie je nutná, ale je veľmi užitočná. Prihlásenie sa do svojho účtu cez Booking.com login vám totiž umožní všetky svoje rezervácie kontrolovať a spravovať.

★ Hľadáte lacné ubytovanie? ★

Vyberte si to najlepšie ubytovanie pre vás, rodinu a kamarátov v jednom z 220 obchodov, kde ušetríte až 25 % z ceny produktov. Z každého nákupu vďaka Tipli.sk získate peniaze späť.

Nakupovať lacnejšie

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

Privatbanka - vyššie výnosy aj vďaka…

Chceli by ste investovať a znásobiť svoje peniaze? Nemusíte vedieť obchodovať na burze. Vlastne...
18.10.2018 Zobraziť článok

Booking Praha - Rezevuj si najlepší hotel…

Teplé jesenné počasie je ako stvorené na výlety. Vonku už nie je neznesitelné teplo, ale stále si...
17.10.2018 Zobraziť článok

SÚŤAŽ: Vyhrajte sadu 3 skvelých ebookov o…

Nečakajte na január a žite zdravo celý rok! Portál Tipli pripravil v spolupráci s Pestrým...
17.10.2018 Zobraziť článok

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1267 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo