Booking promo code

Booking.com je webová stránka, ktorá umožňuje jednoducho zarezervovať ubytovanie kdekoľvek na svete. Ak sa pozriete na Booking.sk, nájdete tu aj ubytovanie na Slovensku. K dispozícii je aj slovenský jazyk. Ubytovatelia vedia svoje možnosti upravovať prostredníctvom možností, ktoré ponúka Booking extranet. Využite Booking promo code na rezerváciu vašej dovolenky aj vy. K dispozícii je vernostný program Genius a samozrejme aj možnosť získať časť peňazí z nákupu naspäť vďaka Tipli. Ubytujte sa jednoducho a rýchlo a objavuje svet.

Zľavový kód Booking

Booking zľava 20 % pre členov programu Genius

 

Platí na vybrané ubytovania a iba pre členov programu Genius Level 3.

Booking zľava 15 % pre členov programu Genius

 

Platí na vybrané ubytovania a iba pre členov programu Genius Level 2.

O obchode Booking

Stránka Booking.com ponúka prehľadný rezervačný systém s fotografiami ubytovaní, hodnoteniami ostatných spokojných zákazníkov a počtom voľných izieb. Ihneď viete, ako dlho ešte môžete nad výletom rozmýšľať. V ponuke hotelov, apartmánov a ostatných ubytovaní nie je len Slovensko. S Booking.com sa môžete pohodlne vydať kamkoľvek po Európe, ale aj zvyšku sveta. Neváhajte a zabookujte si skvelú dovolenku už dnes. Naozaj sa nemusíte obávať, keďže pri väčšine rezervácií je k dispozícii aj bezplatné zrušenie. Booking je naozaj spoľahlivý sprostredkovateľ ubytovania na celom svete. Svedčia o tom aj skúsenosti, ktoré zbiera už od svojho vzniku v roku 1996 v Amsterdame. Dnes je jednoznačný najväčším sprostredkovateľom ubytovania a ďalších služieb na celom svete.

Booking vyhľadávanie

Ako ušetriť s Booking

Nie len, že je Booking.com spoľahlivý sprostredkovateľ ubytovania, ale navyše pri rezervácii priamo cez Booking môžete aj výrazne ušetriť. Prvou z možností sú akčné ponuky, ktoré vám portál Booking automaticky nájde. Využiť môžete aj Booking promo code. Ďalšou možnosťou ako ušetriť je rozhodne vernostný program Genius. V tomto systéme sa za prekročenie jednotlivých počtov pobytov zarezervovaných cez Booking posúvate na ďalšiu úroveň. Už pri prvej rezervácii získate zľavu 10 % na ubytovania, ktoré sú v tomto programe zapojené. Neskôr pri úrovni Genius 2 môžete získať okrem zľavy aj raňajky zdarma vo vybraných partnerských hoteloch. Pri doposiaľ najvyššej úrovni Genius 3 môžete okrem automatických zliav až do výšky 20 %, získať aj raňajky zdarma vo väčšom spektre hotelov. Hlavným bonusom tejto úrovne je však prednostná zákaznícka podpora. Na Booking.com môžete ušetriť aj pri nákupe cez Tipli. Pri každom ubytovaní zakúpenom na Booking.com cez Tipli totiž získate časť svojich peňazí späť. Na Tipli sme pre vás navyše pripravili zoznam tipov ako ušetriť na Booking.com aj v samostatnom článku, ktorý rozhodne stojí za prečítanie.

Ako získať Booking promo code

Možností ako získať Booking promo code a ušetriť je viacero. Hoci vo všeobecnosti platí, že ušetriť pomocou zľavového kódu je ťažšie ako pri iných možnostiach šetrenia, keďže Booking promo code nebýva k dispozícii príliš často. Objaviť ho môžete napríklad na Tipli, ale aj po prihlásení sa na odber newslettera priamo na webe Booking.com. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete ako Booking Facebook a Booking Instagram, kde sa taktiež z času na čas môže aktuálny Booking promo code objaviť. Ak ste však členom programu Genius, zľavu máte takmer na každé ubytovanie a Booking promo codes tak nie sú až tak potrebné. Podobne pri každej rezervácii šetríte aj pri nákupe cez Tipli, kedy môžete získať časť peňazí z nákupu naspäť.

Booking.sk výpredaj - program Genius, špeciálne ponuky

Tak ako na každej inej webovej stránke, tak aj na portáli Booking.sk prebieha výpredaj. Tu je však o niečo iný ako kdekoľvek inde. Vo výsledkoch vyhľadávania totiž zbadáte takzvané Prázdninové, Letné, či Tajné ponuky. Ide tak o špecifickú formu výpredaju, vďaka ktorej viete jednoducho ušetriť. Ceny pri týchto špeciálnych ponukách sú totiž výrazne nižšie ako pri bežnom ubytovaní v danej lokalite. Niektoré špeciálne ponuky sú k dispozícii iba pre členov programu Genius, iné sú k dispozícii naozaj pre každého. Ak sa pýtate na to, ako ich objaviť, tak správnu odpoveď na túto otázku len tak niekde nenájdete. Booking.sk špeciálne ponuky sa totiž zobrazujú náhodne podľa destinácie do ktorej cestujete, termínu, ktorý ste zadali a veľkého množstva ďalších parametrov. Vždy ich však zbadáte priamo vo vyhľadávaní. Trikom môže byť vyskúšanie Booking mobilnej aplikácie. Niektoré špeciálne ponuky sú totiž dostupné iba priamo v nej. Určite sa pozrite aj na Príručku pre cestovateľov, ktorú sme pre vás pripravili v samostatnom článku na Tipli.

Booking Chorvátsko, Booking Praha a iné ubytovanie

Vďaka online rezervačnému systému Booking.com sa rezervácie dovolenky na vlastnú päsť nemusíte obávať. Nájdete tu všetky informácie prehľadne na jednej stránke, vrátane popisu toho, čo vám Booking ubytovanie ponúka. Nájdete tu tiež mnoho fotografií a recenzií. Samozrejmosťou je aj mapa, aby ste sa k vášmu vybranému ubytovaniu dostali bez problémov.

Nezáleží na tom, či túžite po romantickom penzióne a nikým nerušeným víkendom s vašou drahou polovičkou alebo sa chystáte s celou rodinou, vrátane dvoch zlatých retríverov na hory a hľadáte hotel, ktorý sa pre privítanie vašich štvornohých miláčikov vyzbrojí hromadou piškótiek. S Booking.com sa pohodlne dostanete kamkoľvek na Zemi. Stačí kúpiť letenky, rezervovať hotel a môžete vyraziť za dobrodružstvom. Navyše ubytovatelia vedia vaše rezervácie jednoducho spravovať pomocou webu Booking Extranet. Sú vám tak vždy k dispozícii.

Prečo nakupovať na Booking.com

Dôvodov, prečo nakupovať práve na Booking.com je naozaj niekoľko. Pre niekoho to môže byť najširšia ponuka ubytovaní, pre iného skvelé ceny a pre ďalšie skvelá zákaznícka podpora. Málokto však vie, že internetový portál Booking.com ponúka oveľa viac ako iba ubytovanie. Celá stránka je rozdelená do viacero kategórií. V každej z nich nájdete presne to, čo hľadáte. nemusíte teda skončiť iba pri ubytovaní. Služby, ktoré si dokážete na webe Booking zakúpiť sú:

 • Ubytovanie - Ponuky na akékoľvek ročné obdobie. Od útulných vidieckych domov až po štýlové mestské apartmány.
 • Lety - Tisícky letov zo všetkých okolitých letísk do celého sveta.
 • Prenájom áut - Prenájom áut na akúkoľvek cenu. Jednoduché porovnanie cien od tých najväčších autopožičovní na svete.
 • Prehliadky a aktivity - Nech je každý výlet nezabudnuteľný. Viac skutočne nepotrebujete.
 • Letiskové taxi - Rezervácia letiskového taxi. Pohodlná preprava medzi letiskom a vašim ubytovaním.

Ďalším dôvodom prečo zvoliť práve Booking.com je vernostný program Genius, ktorý má zatiaľ 3 úrovne. Úroveň Genius 1 dosiahnete automaticky po zaregistrovaní sa na webe Booking.com. Ihneď tak môžete čerpať zľavu vo výške 10 % z hodnoty ubytovania. Pokiaľ v priebehu 2 rokov uskutočníte 5 pobytov cez Booking, automaticky postúpite na úroveň Genius 2. Tu môžete čerpať zľavy vo výške 10 až 20 %, získať bezplatný upgrade na lepšiu izbu pri vybraných pobytoch a navyše získate aj raňajky zdarma vo vybraných partnerských hoteloch. Pokiaľ ste naozaj častý cestovateľ a absolvujete 15 pobytov za 2 roky, tak dosiahnete úroveň Genius 3. Tu vás čaká to isté, čo pri úrovni Genius 2, ale navyše získate aj prednostnú zákaznícku podporu. A nezabúdajte, pokiaľ raz získate prístup k určitým zľavám a cestovateľským odmenám, tak ho máte navždy.

Obrázok

Booking vrátenie peňazí a reklamácie

Booking robí všetko preto, aby ste nakupovali v pokoji. Pri väčšine rezervácii tak ponúka bezplatné storno a vrátenie peňazí, pokiaľ ste už za rezerváciu zaplatili. Vo viacero prípadoch je možnosť vrátenia peňazí k dispozícii až do dňa nástupu na váš pobyt, a tak sa skorého rezervovania určite nemusíte obávať. Následne zrušenie je možné bez udania dôvodu a bez akéhokoľvek storno poplatku, pokiaľ vaše podmienky rezervácie netvrdia niečo iné. Výhodou skorého rezervovania je často aj lepšia cena, no najmä väčší výber dostupných hotelov, penziónov, či privátnych ubytovaní. 

Ak máte s ubytovaním akýkoľvek problém, či vám nebolo možné ubytovať sa, môžete pobyt reklamovať. Booking reklamácie sú však veľmi zriedkavé. Hlavným dôvodom je, že zákazníci môžu po pobyte zanechať hodnotenie. Ubytovania tak robia všetko preto, aby ich hodnotenie bolo čo možno najvyššie a neodradili si tak ďalších potenciálnych zákazníkov. Ak však predsa potrebujete pomôcť, tak sa môžete jednoducho obrátiť na zákaznícku podporu, ktorá vám je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Komunikovať môžete vo viacero jazykoch. Takže nech už vás čaká Bratislava, Košice, Praha, Chorvátsko, Budapešť, Londýn alebo Tokio, vďaka Booking.com vyťažíte z vašej cesty maximum aj v prípade neželaných problémov.

Booking Extranet

Ak sami vlastníte nejaký hotel alebo poskytujete ubytovanie, môžete využiť službu Booking Extranet. Stačí vložiť reálne fotografie či popisy izieb a základné informácie. Po registrácii už môžete svoje informácie o svojom ubytovaní jednoducho spravovať, aktualizovať ceny či dostupnosť. Registrácia v Booking Extranet je samozrejme úplne zadarmo, platíte len províziu za uskutočnené rezervácie. Vďaka možnostiam Booking Extranet urobíte radosť sebe aj druhým. Určite odporúčame pozrieť sa aj na samostatný článok na tému Booking Extranet, ktorý sme pre vás na Tipli pripravili.

Booking Praha a ďalšie tipy na výlet

Booking Praha, kúpele v Budapešti, či lyžovačka v Jasnej sú 3 jednoduché tipy na výlety v okolí. České hlavné mesto ponúka množstvo krás, ktoré by ste určite nemali zmeškať. Oddych v metropole Maďarska je taktiež ideálnou príležitosťou na relax. No a ak ste milovníkom našej vlasti a nechce sa vám prekračovať hranice, tak lyžovačka v Jasnej je jasná voľba. Ak sa vám zachcelo ešte ďalej, no bojíte sa, že nato nemáte peniaze, tak si prezrite Booking promo codes, vychytajte ideálnu príležitosť a cestujte po celom svete lacnejšie ako nikdy predtým. Tipli vám k tomu dopomôže taktiež. Z každej rezervácie na Booking.sk získate totiž časť peňazí naspäť.

 

Booking mobilná aplikácia

Rezervácia ubytovania z mobilného telefónu nikdy nebola jednoduchšia. Stačí vám iba Booking mobilná aplikácia. Tá je k dispozícii bezplatne pre Android aj operačný systém iOS. Pokiaľ vlastníte mobilný telefón s Androidom, Booking aplikáciu si stiahnete pohodlne z Google Play. V prípade, že je vašim mobilným telefónom iPhone, sťahujte jednoducho z Booking appku z App Store. Pri rezervovaní cez mobilný telefón sa navyše môžete tešiť na špeciálne ceny určené iba pre mobilné zariadenia, vďaka čomu môžete ušetriť ešte viac. Pri rezervácii cez mobilnú aplikáciu však nemôžete získať časť peňazí z nákupu od Tipli naspäť. Cashback je dostupný iba pri nákupe cez webovú stránku Booking.com. A tak si rozhodne premyslite, ktorá možnosť je pre vás cenovo výhodnejšia.

Booking.com recenzie

Hodnotenia jednotlivých ubytovaní a iných služieb sú určite spoľahlivým ukazovateľom, ktorý vám pomôže pri výbere toho najlepšieho. Na Booking.com sú dostupné tisíce recenzií priamo od hostí, ktorý boli vo vami vybranom ubytovaní ubytovaní. Pozrite sa čo detailne na to, čo pochválili a aj naopak, čo kritizovali. Berte však do úvahy iba relevantné faktory. Ak niekto znížil hodnotenie z dôvodu nedostupnosti parkovacieho miesta, no vy autom nepríde, tak je tento fakt pre vás nepodstatný. Nezabúdajte sa zamýšľať aj nad vzdialenosťou od centra, či časom check-in a check-out. Vo všeobecnosti platí, že check-in, čiže čas odkedy môžete ubytovanie využívať by nemal byť neskôr ako 14:00, v ojedinelých prípadoch od 15:00: Bežný check-out time, čiže čas, dokedy musíte izbu opustiť býva 10:00. Niektoré ubytovania ponúkajú aj predĺžený check-out. Môže však byť za dodatočný poplatok.

Booking zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Booking zľava 15 % na pobyty po celom svete

01.04.2024

Cyber Monday zľava -30% od Booking.com

29.11.2023

Black Friday zľava -30% od Booking.com

27.11.2023

Koncoročné ponuky až -15% v Booking.com

04.01.2024

Booking zľava 10 % po prihlásení do vernostného programu Genius

19.10.2023

Booking výhodné mesačné pobyty

30.09.2023

Booking lacné ubytovanie v rôznych destináciách

30.09.2023

Booking tipy na aktivity v okolí Bratislavy

30.09.2023

Prázdninová ponuka - ušetrite minimálne 15 %

26.07.2023

Booking Genius program s kopou výhod

30.06.2023

Ako uplatniť Booking promo code

Neviete si poradiť s uplatnením zľavového kódu alebo kupónu v obchode Booking? Vyberte si vašu zľavu a ušetrite. Vyberte si najlepší zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na Booking uplatniť. Kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do obchodu Booking. Vyberte si ubytovanie, o ktoré máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Vybrať“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Zadajte svoj promo kód“  skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Použiť“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

Ak sa vám nedarí uplatniť zľavový kupón, príčina môže byť v časovom obmedzení platnosti kupónu, alebo sa kupón vzťahuje len na vybrané typy ubytovaní - preto si prečítajte podmienky na jeho uplatnenie. Pozrite sa aj na Pelikan.sk, či na More Zliav zľavový kupón.

Recenzie Booking

Aďa

16.04.2024 5.0

Spokojnosť

Rudolf S.

05.04.2024 5.0

Stále chodím cez nich majú najlepšie ceny

František J.

18.01.2024 5.0

Obchody, kde vás odmeníme

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Booking.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa