Booking.com

Booking.com

  5.0

Plánujete dovolenku alebo predĺžený víkend a desí vás predstava zháňania ubytovania, porovnávania veľkostí izieb a cien? Nezúfajte, Booking.com je tu presne pre vás! Tento online rezervačný systém vám podľa lokality, počtu ľudí (aj domácich maznáčikov), termínov a typu ubytovania ponúkne tie najlepšie a najlacnejšie varianty.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

  • 10 % späť Vyberte si obchod

    Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

  • 10 € Nakúpte ako obvykle

    Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

  • 1 € Získajte peniaze späť

    Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Lucia Petrovčíková Konečne služba, vďaka ktorej ušetrím za svoje nákupy cez internet! Všetko…
Zdenka Chuťková Tento cashback ma baví...Vďaka doplnku k prehliadaču sa vždy pripomenú a tak…

O obchode Booking.com

Plánujete dovolenku alebo predĺžený víkend a desí vás predstava ako zháňate ubytovanie, porovnávate ceny a veľkostí izieb? Nezúfajte, Booking.com je tu presne pre vás! Tento online rezervačný systém vám podľa lokality, počtu ľudí (aj domácich maznáčikov), termínov a typu ubytovania ponúkne tie najlepšie a najlacnejšie varianty.

A to aj s fotografiami, hodnoteniami ostatných spokojných zákazníkov a počtom voľných izieb, takže ihneď viete, ako dlho ešte môžete nad ponukou rozmýšlať. V ponuke pochopiteľne nie je len Slovensko – s Booking.com sa môžete pohodlne vydať kamkoľvek po Európe, ale aj zvyšku sveta.

Prečo práve Booking?

Bojíte sa dovolenky na vlastnú päsť? Desí vás predstava, koľko času strávite vybavovaním ubytovania? Vďaka online rezervačnému systému Booking.com už nemusíte! Nájdete tu všetky informácie prehľadne na jednej stránke, vrátane popisu toho, čo vám ubytovanie ponúka, mnoho fotografii a recenzie pre čo najpohodlnejší nákup. Samozrejmosťouí je aj mapa, aby ste sa k vašemu vybranému ubytovaniu bez problémov dostali a ako bonus dostanete zoznam tipov s najzaujímavejšími miestami z vašej vybranej destinácie.

Hľadáte lacné ubytovánie? Booking vám automaticky nájde akčné ponuky na jednotlivé ubytovanie a jednoducho ich zoradí podľa ceny. A ak si ani tak nie ste istí, môžete si nechať doporučiť ubytovanie od samotného Bookingu, takže budete mať istotu, že strávite nezabudnuteľný čas na vašich cestách!

Stále váhate?

Túžite po romantickom penzióne a nikým nerušeným víkendom s vašou drahou polovičkou? Alebo sa chystáte s celou rodinou, vrátane dvoch zlatých retrieverov na hory a hľadáte hotel, ktorý sa pre privítanie vašich štvornohých miláčikov vyzbrojí hromadou piškótov? Možno chcete s kamarátmi hodiť všetko za hlavu a na mesiac zmiznúť niekam do Afriky? S Booking.com sa pohodlne dostanete kamkoľvek - pokiaľ je to na Zemi.

Ak potrebujete pomôcť s výberom ubytovania, obrátiť sa môžete jednoducho na Booking kontakt, kde Vám sú pracovníci mnohojazyčného Zákazníckeho servisu k dispozici 24 hodín denne, aby sa uistili o vašej maximálnej spokojnosti. Takže nech už vás čaká Bratislava, Košice, Praha, Chorvátsko, Budapešť, Londýn alebo Tokio, vďaka Booking.com vyťažíte z vašej cesty maximum!

Podobné obchody

Recenzie Booking.com

Tomáš 03.08.2017

Booking používam pri cestovaní pravidelne. Môžem len odporučiť! :)

Saša 03.08.2017

Všetko funguje super!! :)

Články

Ako si rezervovať ubytovanie na Booking.com?

Nájsť to najlepšie ubytovanie len s internetovými vyhľadávačmi vie byť pekná fuška – prečo si...
15.8.2017 Zobraziť článok

Veľké porovnanie bookingov: Kde si rezervovať…

Chystáte si rezervovať ubytovanie na dovolenku a premýšľate, aký rezervačný systém je pre vás...
14.8.2017 Zobraziť článok

Booking.com kontakty a zákaznická podpora

Booking.com bol založený v roku 1996 v Amsterdame. Z malého holandského start-upu sa stala jedna...
14.8.2017 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Drtivá väčšina odmien sa pohybuje v rozmedzí stanovenej odmeny. Každý produkt ma nastavenú odmenu inak a jej presná výška závisí na konkrétnom predajcovi a type produktu. Výška odmena nejde presne určiť. Je závislá na podmienkach jednotlivých ubytovacích zariadení, ktoré nie sú predom známe. Môže sa stať, že sa cashback odmena najskôr pripíše 0 €, následne po uskutočnení pobytu sa zmení na správnu výšku. Zároveň sa tiež môže stať, že niektoré zariadenia cashback neposkytujú- odmena bude 0 €. Funkčnosť cashbacku si môžete po prekliku overiť pomocou loga Tipli, ktoré nájdete v hornej časti stránky.

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Úspešnosť pripísania odmien dosahuje takmer 100 %. Iba v ojedinelých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci starostlivosti o zákazníkov, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začít šetřit s Tipli Zistite ako Tipli funguje