AliExpress Day 2017 - všetko, čo potrebujete vedieť

Nákupy z Číny - produkty z AliExpress 19. 10. 2017

Dňa 11.11.2017 s AliExpress oslávime už po 8-krát AliExpress Day. Akcie sa zúčastní viac ako 140 000 predajcov, ktorí si pre vás pripravia viac než 15 miliónov zlacnených produktov! Užívajte si nákupy snov v AliExpress!

AliExpress Day sa prvýkrát uskutočnil v roku 2009, kedy sa na ňom podielal chabý počet 27 predajcov. Odvtedy sa nákupný sviatok rapídne zmenil a v súčasnosti má tisíce účastníkov. Jedná sa o deň, kedy môžete v AliExpress nakupovať za extrémne znížené ceny, použíť k nákupu rôzne kupóny a ušetriť ešte viac ako obvykle. Oslava svetového AliExpress Day prebehne aj tento rok vo veľkom štýle!

Nakupujte výhodnejšie!

S Tipli nakupujete ešte výhodnejšie! Z každého nákupu v AliExpress a ďalších obchodoch vám bude pripísaná cashback odmena na váš účet.

Dôležité informácie o AliExpress Day

Majte prehľad o všetkých dôležitých informáciách o AliExpress dni a ušetrite maximum. Kedy AliExpress Day začína? Ako vyhrať zľavové kupóny a ako ich využiť?

➽ Nakupujte výhodnejšie

Nakupujte online s Tipli.sk. Zaregistrujte sa zadarmo na Tipli a nechajte si vyplatiť peniaze späť na účet. Žiadne poplatky, rovno peniaze na váš účet.

AliExpress Day 2017

Tento rok sa svetový nákupný sviatok na AliExpress uskutoční už po 8-krát. Oficiálny začiatok AliExpress Day je 11.11.2017. Nech z neho vyťažíte maximum, pripravte sa na neho v predstihu! Rozličné hry o zľavové kupóny a mince môžete totiž hrať už od 27. októbra. Mince, ktoré vyhráte môžete následne premeniť na zľavové kupóny, a tie použiť pri nákupe.

Čo vám na AliExpress Day nesmie uniknúť?

  • Už od konca októbra si budete môcť pozrieť zoznam obchodníkov, ktorý sa AliExpress Day zúčastnia.
  • Vytvorte si Wish list (zoznam prianí). Tovar do wish listu pridáte kliknutím na Add to Wish List pod tlačidlom Buy now.
    Tipli TIP: Inšpirujte sa pri nákupoch Wish listom blogeriek
  • Pridajte si tovar do nákupného košíka a vyhrajte v aplikácii AliExpress mince navyše.
  • Nakupujte na domovskej stránke počas AliExpress Day kupóny vysokej hodnoty za nízke ceny!
  • Za každých $149 nákupu získate $15 späť.
  • Dňa 11.11.2017 sa objaví na stránkach AliExpress nová hra - mačiatko, ktoré drží žltý kupón. Chyťte ho a získajte ďalšiu extra zľavu!
  • Všetky vyhraté mince musíte vymeniť za zľavové kupóny do polnoci 10. novembra inak strácajú platnosť!

Viete, že?

Ak si v dátume od 28. do 31. októbra vytvoríte svoj Wish list a budete ho zdieľať s ostatnými užívateľmi, majiteľ Wish list, ktorý sa dostane medzi TOP 10 na AliExpress získa kupón $50?

Ako získať kupóny na AliExpress?

Hraním AliExpress hier vyhrávate mince, ktoré následne vymeníte za kupóny. Nech máte k hrám prístup, musíte byť najskôr na AliExpress registrovaní/prihlásení. Vybrať si môžete z desiatok rôznych hier. Pozor však na to, že niektoré hry sú dostupné iba v aplikácii AliExpress! Preto iste nie je na škodu si ju inštalovať.

Kupóny na AliExpress 3-krát inak

Kupón obchodu: získate ich od predajcu zadamo na stránke obchodu alebo výmenou mincí za kupóny, a môžu byť použité iba v konkrétnom obchode, ktorý ich vydal. Na jednu objednávku pritom môžete použiť maximálne jeden kupón.

Vybraný kupón: kupón môžete použiť iba vo vybranom obchode. Prezrite si detail produktu, aby ste sa uistili, či ho v danom obchode je možné použiť. V niektorých obchodoch sa dá použiť jeden alebo viaceré kupóny na objednávku. Záleží to na podmienkach konkrétneho obchodu. Vybraté kupóny získate hraním hier alebo výmenou mincí za kupóny.

AliExpress kupón: kupóny AliExpress je možné použiť v každom z AliExpress obchodov. Použiť ich môžete na objednávku tovaru z rôznych obchodov, avšak použiť sa dá len jeden AliExpress kupón na objednávku. Získate ich hraním hier alebo výmenou mincí za kupóny.

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

Turistika vo Vysokých Tatrách

Vysoké Tatry, malebné hory a krásna príroda. Neobmedzená možnosť turistiky a spoznávania aj tých...
15.8.2019Zobraziť článok

Najvtipnejšie darčeky na AliExpresse?

Každý už pravdepodobne počul o čínskom fenoméne menom AliExpress. Na tomto internetovom trhovisku...
14.8.2019Zobraziť článok

Vyberte si s Bonprix plavky na mieru!

Či už trávite leto pri mori, bazéne alebo sa radi opaľujete na záhrade, plavky sú neoddeliteľnou...
13.8.2019Zobraziť článok

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1761 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo