Booking.com vs. Booking.sk – líšia sa nejako?

Dovolenka 30. 3. 2018

Radi by ste cestovali s Booking.com, ale vrásky vám robí anglická doména? Nie ste si istí svojou angličtinou a radšej by ste svoje rezervácie uskutočňovali po slovensky? Potom pre vás máme skvelú správu - Booking.com je dostupný aj v slovenčine!

Narozdiel od českej domény, pri ktorej sa po zadaní Booking.com aj Booking.cz dostanete na tú istú stránku, na Slovensku to takto nefunguje. Po vložení Booking.sk do vyhľadávača vás presmeruje na úplne inú stránku. To však neznamená, že Booking.com v slovenčine neexistuje!

Webová stránka a aplikácia Booking.com sú k dispozícii vo viac ako 40 jazykoch. A áno, jedným z nich je aj slovenčina! Ak chcete, aby sa vám Booking.com zobrazoval po slovensky, kliknite pravo hore na výber vlajky a nájdite medzi nimi tú slovenskú (mala by byť v treťom stĺpci dole).

Booking.com slovensky

Booking ubytovanie je pomocou slovenského jazyka zrozumiteľnejšie.

Nezrozumiteľný preklad? Ale kdeže!

Máte zlé skúsenosti so strojovými prekladmi niektorých webových stránok, kedy ste nevedeli, čo si pod nezrozumiteľnými frázami predstaviť? Ničoho takého sa báť nemusíte.

Booking.com slovensky naozaj vie! Na jeho slovenskej verzii sa podieľajú skúsení prekladatelia, takže sa nemusíte báť žiadnych kostrbatých viet alebo nezmyselných pokynov. S Booking.com si budete pripadať ako na stránkách slovenskej firmy.

S Booking.com po Slovensku

Booking.com ponúka množstvo možností ubytovania aj na Slovensku. Nech už sa rozhodnete na víkend pozrieť do akéhokoľvek nášho mesta alebo niekam do horskej chaty, môžete sa spoľahnúť, že vám Booking.com ponúkne prvotriedne ubytovanie.

Informácie o slovenských hoteloch a penziónoch sa dozviete rovnaké množstvo, ako v prípade zahraničných ubytovaní. Prezrite si krásne fotografie ubytovacieho zariadenia a jeho okolia, prečítajte si recenzie ostatných zákazníkov a pozrite sa na možnosti spoločenského vyžitia v danej lokalite. A to aj v menších mestách alebo menej navštevovaných kútoch našej krásnej krajiny.

S Tipli šetrí na Slovensku aj v zahraničí

Ak už rezervujete ubytovanie v Slovenskej republike alebo v zahraničí, nezabudnite sa vždy z Tipli prekliknúť na Booking.com. Jedine tak môžete využiť cashback nebozľavové kupóny a ušetriť na každej rezervácií.

Získať lacnejšie ubytovanie

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

Recenzia: Šikovné kempingové LED osvetlenie od Gearbest

Milujete prírodu a kempovanie patrí medzi vaše najväčšie koníčky? Potom vás určite zaujímajú...
20.5.2019Zobraziť článok

Májové Nákupy s Evitou 2019 sú tu!

Jar je v plnom prúde a leto za rohom. Aj vy potrebujete vymeniť staré kúsky oblečenia za nové a...
25.4.2019Zobraziť článok

CCC klub - výhodná karta a zľavy nie len na obuv

Zháňate pohodlné topánky na leto, elegantné lodičky na spoločenskú udalosť či teplú zimnú obuv? V...
24.4.2019Zobraziť článok

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1635 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo