Booking.com vs. Booking.sk – líšia sa nejako?

Dovolenka 30. 3. 2018

Radi by ste cestovali s Booking.com, ale vrásky vám robí anglická doména? Nie ste si istí svojou angličtinou a radšej by ste svoje rezervácie uskutočňovali po slovensky? Potom pre vás máme skvelú správu - Booking.com je dostupný aj v slovenčine!

Narozdiel od českej domény, pri ktorej sa po zadaní Booking.com aj Booking.cz dostanete na tú istú stránku, na Slovensku to takto nefunguje. Po vložení Booking.sk do vyhľadávača vás presmeruje na úplne inú stránku. To však neznamená, že Booking.com v slovenčine neexistuje!

Webová stránka a aplikácia Booking.com sú k dispozícii vo viac ako 40 jazykoch. A áno, jedným z nich je aj slovenčina! Ak chcete, aby sa vám Booking.com zobrazoval po slovensky, kliknite pravo hore na výber vlajky a nájdite medzi nimi tú slovenskú (mala by byť v treťom stĺpci dole).

Booking.com slovensky

Booking ubytovanie je pomocou slovenského jazyka zrozumiteľnejšie.

Nezrozumiteľný preklad? Ale kdeže!

Máte zlé skúsenosti so strojovými prekladmi niektorých webových stránok, kedy ste nevedeli, čo si pod nezrozumiteľnými frázami predstaviť? Ničoho takého sa báť nemusíte.

Booking.com slovensky naozaj vie! Na jeho slovenskej verzii sa podieľajú skúsení prekladatelia, takže sa nemusíte báť žiadnych kostrbatých viet alebo nezmyselných pokynov. S Booking.com si budete pripadať ako na stránkách slovenskej firmy.

S Booking.com po Slovensku

Booking.com ponúka množstvo možností ubytovania aj na Slovensku. Nech už sa rozhodnete na víkend pozrieť do akéhokoľvek nášho mesta alebo niekam do horskej chaty, môžete sa spoľahnúť, že vám Booking.com ponúkne prvotriedne ubytovanie.

Informácie o slovenských hoteloch a penziónoch sa dozviete rovnaké množstvo, ako v prípade zahraničných ubytovaní. Prezrite si krásne fotografie ubytovacieho zariadenia a jeho okolia, prečítajte si recenzie ostatných zákazníkov a pozrite sa na možnosti spoločenského vyžitia v danej lokalite. A to aj v menších mestách alebo menej navštevovaných kútoch našej krásnej krajiny.

S Tipli šetrí na Slovensku aj v zahraničí

Ak už rezervujete ubytovanie v Slovenskej republike alebo v zahraničí, nezabudnite sa vždy z Tipli prekliknúť na Booking.com. Jedine tak môžete využiť cashback nebozľavové kupóny a ušetriť na každej rezervácií.

Získať lacnejšie ubytovanie

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

Nové zľavové kupóny v Agátin svět, Svetla.sk, Kabelečky a…

Neváhajte a poďte sa pozrieť, ako najlepšie ušetriť peniaze v novom týždni od 21.07.2021
20.7.2021Zobraziť článok

Nové zľavové kupóny v ZOOT, Premier Farnell, Agátin svět a…

Neváhajte a poďte sa pozrieť, ako najlepšie ušetriť peniaze v novom týždni od 14.07.2021
13.7.2021Zobraziť článok

Nové zľavové kupóny v Datart, Premier Farnell, Agátin svět…

Neváhajte a poďte sa pozrieť, ako najlepšie ušetriť peniaze v novom týždni od 07.07.2021
6.7.2021Zobraziť článok

Chcete prísť o odmenu až 15 % z každého nákupu na internete?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.