Hej.sk príbeh predajne a eshopu

Ako nakupovať s Tipli Akčné ponuky a výpredaje Nakupovanie 22. 3. 2018

Hej.sk patrí do holdingu HP Tronic, ktorý okrem Slovenska pôsobí aj na českom a poľskom trhu. Prvý predaj cez internet uskutočnila česká pobočka Kasa.cz už v roku 1999. V roku 2003 bola otvorená prvá pobočka na Slovensku a tým odštartovaný predaj v Hej.sk.

V súčastnosti je Hej.sk najväčší internetový obchod na Slovensku. Prakticky na ňom kúpite takmer všetko! Široký sortiment tovaru pozostáva zo spotrebnej elektroniky, domácich spotrebičov, foto a výpočtovej techniky, športových potrieb, krmív pre zvieratká, kozmetiky a takto by sme mohli vymenovávať ešte pekne dlho. V hej.sk sa snažia nie iba o najširší sortiment, ale aj o kvalitný tovar a dostupné ceny.

Od internetovej kaviarne k e-shopu

Spoločnosť založili bratia Martin a Peter Kasoví počas svojho štúdia na vysokej škole. S počiatku plánovali založiť internetovú kaviareň s vedľajším predajom dátových nosičov cez internet. Neskôr sa najmä Martin venoval výhradne e-shopu, prerušil vysokú školu a otvoril predajňu. Spoločnosť rástla rapídnym tempom. O dva roky expandovala na Slovensko, neskôr aj do Nemecka, Poľska a Maďarska (v súčasnosti už v Nemecku a Maďarsku nepôsobí).

K jej veľkým úspechom sa ráta získanie ocenenia za 2. najrýchlejšie rastúcu firmu v ČR! V roku 2008 sa spoločnosť spojila s internetovým obchodom Obchodní-dům.cz a v roku 2010 dochádza k zjednoteniu všetkých obchodov Holdingu Kasa.cz a Obchodni-dům.cz pod Internet Retail a.s., ktorú neskôr preberá zlínska skupina HP TRONIC Zlín. Táto spoločnosť zaberá popredné miesto v odvetví elektronika v Česku a na Slovensku.

Hej.sk kontakt

Hej.sk má na Slovensku otvorené tri Hejhouse predajne, kde si viete tovar fyzicky pozrieť a zároveň vyzdvihnúť a dve Hej výdajne. Tovar si tiež môžete vyzdvihnúť na niektorom z ďalších 13 partnerských obchodov. Pozrite sa kde sa nachádzajú Hej predajne a môžete veselo nakupovať.

mapa predajní Hej.sk na Slovensku

Hej.sk predajne a výdajne miesta na Slovensku.

HEJHOUSE Bratislava - Adresa: Pestovateľská 13, 821 04 Bratislava.

Ako sa tam dostanem? Autobusom č. 96 alebo 61. Zastávka AVION – IKEA, kde je potrebné prejsť pešo na druhú stranu cez svetelnú križovatku smerom k OC KORZO. Pre autá je tu výborná možnosť parkovania. Otváracie hodiny: Po-Ne od 8:00 do 20:00.

HEJHOUSE Zvolen - Adresa: Obchodná 2, 960 01 Zvolen.

Ako sa tam dostanem? Autobusom linkami 1, 3, 6, 8, 9, 12, 15 zastávka Západ-Tepličky, ďalej cca 200m pešo, smer TESCO extra. Možnosť parkovania je na veľkom parkovisku priamo pred predajňou. Otváracie hodiny: Po-Ne od 8:00 do 20:00.

HEJHOUSE Žilina - Adresa: Bajzova 39/B, 010 01 Žilina.

Ako sa tam dostanem? Linky č. 4, 5, 7, 14 - všetko smer Lidl, Tesco. Možnosť parkovania je priamo pred predajňou. Otváracie hodiny: Po-So od 9:00 do 19:00.

Výdajna Senec - Adresa: Diaľničná cesta č.6, budova DC 10B, Senec 903 01.

Ako sa tam dostanem? Pre autobusovú dopravu využite zastávku Senec - logistické centrum. Otváracie hodiny: Po-Pia od 9:00 do 18:00.

Výdajna Trenčín - Adresa: Soblahovská 3161, 911 01 Trenčín.

Ako sa tam dostanem? Zástavka Pod Juhom (na znamenie), spoje: 1, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 13, 17, 22, 23, 25, 28 a zástavka Cintorínska, spoje: 5, 7, 8, 17, 28. Otváracie hodiny: Po-Pia od 9:00 do 18:00. So od 9:00 do 12.

E-shop Hej.sk

Prečo by ste mali nakupovať práve na e-shope Hej? Internetový obchod Hej.sk vám prináša šesť dôvodov, prečo je práve on tou správnou voľbou!

  • Osobný odber zadarmo: vo výdajniach Hej.sk v Bratislave, Senci, Trenčíne, Zvolene a Žiline.
  • HEJ komfort: komfortné doručenie rozmernejších domácich spotrebičov alebo elektroniky až do domu, bytu alebo kancelárie.
  • 1450 odberných miest.
  • Nízke ceny dopravy: od najlacnejšej 3,60 € (Balík na poštu a BalíkoBOX) po najdrahšiu 19,99 € (HEJ komfort plus).
  • 3 predajne: HEJHOUSE Bratislava, HEJHOUSE Zvolen, HEJHOUSE Žilina.
  • Výhodný nákup na splátky: program predaja na splátky za veľmi výhodných finančných podmienok a s minimálnou administratívou.

Ako ušetriť na nákupe na Tipli?

  1. Cashback od Tipli - už ste boli odmeňovaný za nákup? Je to skvelý pocit a práve s naším systémom cashback vás odmeníme za každý online nákup. Z dokončenej objednávky vám vrátime určité % späť. Nezabudnite sa registrovať a nakupujte výhodne.
  2. Zľavy a zľavové kódy - každý obchod ponúka zľavy a my vám poskytujeme kompletný zoznam vždy aktuálnych Hej.sk zliav a zľavových kupónov.

Využite naše služby a nakupujte vždy výhodnejšie!

Radi nakupujete výhodne? Získajte až 25 % z nákupu späť!Pre zobrazenie tejto časti článku sa prosím zaregistrujte.Zaregistrovať saRegistrovať sa cez Facebook

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

AliExpress Day 2020: Najväčší nákupný festival je späť

Nakupovanie môže byť pre niekoho vášňou a pre niekoho iného môže byť nutným zlom. Každý však pri...
30.6.2020Zobraziť článok

Kde hľadať lacné letenky?

Nazrite do tajov cestovania za pár drobných! Nemusíte minúť majland, aby ste sa dostali aj do...
1.6.2020Zobraziť článok

10 TOP darčekov na Baby shower

Baby shower je anglický pojem označujúci oslavu očakávaného narodenia dieťaťa, ktorá sa koná pár...
21.5.2020Zobraziť článok
- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.