Hej.sk príbeh predajne a e-shopu

Ako nakupovať s Tipli Akčné ponuky a výpredaje Nakupovanie 22. 3. 2018

Hej.sk patrí do holdingu HP Tronic, ktorý okrem Slovenska pôsobí aj na českom a poľskom trhu. Prvý predaj cez internet uskutočnila česká pobočka Kasa.cz už v roku 1999. V roku 2003 bola otvorená prvá pobočka na Slovensku a tým odštartovaný predaj v Hej.sk.

V súčastnosti je Hej.sk eshop najväčší internetový obchod na Slovensku. Prakticky na ňom kúpite takmer všetko! Široký sortiment tovaru pozostáva zo spotrebnej elektroniky, domácich spotrebičov, foto a výpočtovej techniky, športových potrieb, krmív, kozmetiky a takto by sme mohli vymenovávať ešte pekne dlho. :-) V hej.sk sa snažia nie iba o najširší sortiment ale aj o kvalitný tovar a dostupné ceny.

Od internetovej kaviarne k e-shopu

Spoločnosť založili bratia Martin a Peter Kasoví počas svojho štúdia na vysokej škole. S počiatku plánovali založiť internetovú kaviareň s vedľajším predajom dátových nosičov cez internet. Neskôr sa najmä Martin venoval výhradne e-shopu, prerušil vysokú školu a otvoril predajňu. Spoločnosť rástla rapídnym tempom. O dva roky expandovala na Slovensko, neskôr aj do Nemecka, Poľska a Maďarska (v súčasnosti už v Nemecku a Maďarsku nepôsobí).

K jej veľkým úspechom sa ráta získanie ocenenia za 2. najrýchlejšie rastúcu firmu v ČR! V roku 2008 sa spoločnosť spojila s internetovým obchodom Obchodní-dům.cz a v roku 2010 dochádza k zjednoteniu všetkých obchodov Holdingu Kasa.cz a Obchodni-dům.cz pod Internet Retail a.s., ktorú neskôr preberá zlínska skupina HP TRONIC Zlín. Táto spoločnosť zaberá popredné miesto na trhu spotrebnej elektroniky v Česku a na Slovensku.

Hej.sk kontakt

Hej.sk má na Slovensku otvorené tri predajne (kde si môžete tovar prehliadnuť a nakúpiť) a dve výdajne (kde si môžete svoj tovar vyzdvihnúť).

mapa predajní Hej.sk na Slovensku

Hej.sk predajne a výdajne miesta na Slovensku.

HEJHOUSE Bratislava - Adresa: Pestovateľská 13, 821 04 Bratislava.

Ako sa tam dostanem? Autobusom č. 96 alebo 61. Zastávka AVION – IKEA, kde je potrebné prejsť pešo na druhú stranu cez svetelnú križovatku smerom k OC KORZO. Pre autá je tu výborná možnosť parkovania. Otváracie hodiny: Po-Ne od 8:00 do 20:00.

HEJHOUSE Zvolen - Adresa: Obchodná 2, 960 01 Zvolen.

Ako sa tam dostanem? Autobusom linkami 1, 3, 6, 8, 9, 12, 15 zastávka Západ-Tepličky, ďalej cca 200m pešo, smer TESCO extra. Možnosť parkovania je na veľkom parkovisku priamo pred predajňou. Otváracie hodiny: Po-Ne od 8:00 do 20:00.

HEJHOUSE Žilina - Adresa: Bajzova 39/B, 010 01 Žilina.

Ako sa tam dostanem? Linky č. 4, 5, 7, 14 - všetko smer Lidl, Tesco. Možnosť parkovania je priamo pred predajňou. Otváracie hodiny: Po-So od 9:00 do 19:00.

Výdajna Senec - Adresa: Diaľničná cesta č.6, budova DC 10B, Senec 903 01.

Ako sa tam dostanem? Pre autobusovú dopravu využite zastávku Senec - logistické centrum. Otváracie hodiny: Po-Pia od 9:00 do 18:00.

Výdajna Trenčín - Adresa: Soblahovská 3161, 911 01 Trenčín.

Ako sa tam dostanem? Zástavka Pod Juhom (na znamenie), spoje: 1, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 13, 17, 22, 23, 25, 28 a zástavka Cintorínska, spoje: 5, 7, 8, 17, 28. Otváracie hodiny: Po-Pia od 9:00 do 18:00. So od 9:00 do 12.

E-shop Hej.sk

Prečo by ste mali nakupovať práve na tomto e-shope? Hej.sk vám prináša šesť dôvodov, prečo práve oni!

  • Osobný odber zadarmo: vo výdajniach Hej.sk v Bratislave, Senci, Trenčíne, Zvolene a Žiline.
  • HEJ komfort: komfortné doručenie rozmernejších domácich spotrebičov alebo elektroniky až do domu, bytu alebo kancelárie.
  • 1450 odberných miest.
  • Nízke ceny dopravy: od najlacnejšej 3,60 € (Balík na poštu a BalíkoBOX) po najdrahšiu 30 € (HEJ komfort plus).
  • 3 predajne: HEJHOUSE Bratislava, HEJHOUSE Zvolen, HEJHOUSE Žilina.
  • Výhodný nákup na splátky: program predaja na splátky za veľmi výhodných finančných podmienok a s minimálnou administratívou.

Ako ušetriť na nákupe na Tipli?

  1. Cashback od Tipli - už ste boli odmeňovaný za nákup? Je to skvelý pocit a práve s naším systémom cashback vás odmeníme za každý online nákup. Z dokončenej objednávky vám vrátime určité % späť. Nezabudnite sa registrovať a nakupujte výhodne.
  2. Zľavy a zľavové kódy - každý obchod ponúka zľavy a my vám poskytujeme kompletný zoznam vždy aktuálnych Hej.sk zliav a zľavových kupónov.
  3. Aktuálne letáky - aby sme vám ušetrili čas, a nemuseli ste surfovať po internete, prináša vám prehľad Hej.sk letákov s aktuálnou a najvýhodnejšou ponukou, ktorá je časovo obmedzená.

Využite naše služby a nakupujte vždy výhodnejšie!

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

Black Friday 2018: Zľavy až 80 % a…

Najväčšia nákupná horúčka roka je opäť tu! Black Friday 2018 aj tento rok prináša obrovské zľavy...
13.11.2018 Zobraziť článok

Dni dopravy zdarma 2018: Viac než 450…

Najväčšia predvianočná akcia nákupného portálu a porovnávača cien Heureka.sk je tu! Získajte...
13.11.2018 Zobraziť článok

Na čo sa zamerať pri kúpe monitora dychu

Keď očakávate príchod novorodenca alebo ste sa ho už dočkali, určite máte pocit, že je pre jeho...
9.11.2018 Zobraziť článok

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1281 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo