Hej.sk

Prečo nakupovať v niekoľkých rôznych internetových obchodoch, keď si môžete všetko zaobstarať na jednom jedinom mieste? Zákazníci tu pohodlne nájdu bohatý sortiment, od elektra cez športové vybavenie, nábytok či chovateľské potreby, až po hračky a perfémy. Všetko, čo chcete a potrebujete, nájdete na Hej.sk.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

  • 10 % späť Vyberte si obchod

    Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

  • 10 € Nakúpte ako obvykle

    Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

  • 1 € Získajte peniaze späť

    Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Lucia Petrovčíková Konečne služba, vďaka ktorej ušetrím za svoje nákupy cez internet! Všetko…
Zdenka Chuťková Tento cashback ma baví...Vďaka doplnku k prehliadaču sa vždy pripomenú a tak…

O obchode Hej.sk

Radi nakupujete na jednom mieste kde si môžete pohodlne vybrať z bohatého sortimenu? Alebo chystáte veľký, napríklad vianočný nákup a potrebujete bleskovo nájsť to pravé pre celú rodinu a vzdialených príbuzných alebo si jednoducho chcete spraviť veľkú radosť? Vyskúšajte Hej.sk!

E-shop Hej.sk

Hej.sk je najväčší internetový obchod na slovenskom trhu. Ponúka široké spektrum tovarov najmä z oblasti spotrebnej elektroniky, domácich spotrebičov a prístrojov, ale nájdete tu tiež produkty foto techniky, výpočtovej techniky, záhradnej techniky, športu a outdooru, krmív a potrieb pre chovateľov. Nechýbajú ani hračky pre deti, nábytok či kvalitná kozmetika. Hej.sk sa snaží mať nielen čo najširší sortiment, ale tiež kvalitný a dostupný tovar za rovnako dobré ceny. Chceli by ste na Hej.sk zľavy? Okrem klasickej ponuky tu vždy nájdete aj rôzne špeciálne a zvýhodnené ponuky a veľké zľavy.

Ak si myslíte, že základom dobrého internetového obchodu nie je len kvalitná ponuka a nízke ceny, ale záleží Vám aj na službách a oceníte popredajný servis, ste na správnom mieste. Hej.sk vám ponúkne možnosť doplnkového poistenia tovaru, ale aj nákup na splátky. Zákaznícky servis vám navyše ponúka možnosť konzultovať vaše otázky týkajúce sa tovaru cez telefón alebo internet a dokonca uzavrieť objednávku telefonicky. Neviete čo so starým spotrebičom, ktorý už doslúžil? Hej.sk to vyrieši spätným odberom doslúžilých spotrebičov.

HEJHOUSE Bratislava, Žilina, Zvolen

Hej.sk je síce najväčší internetový obchod, ale v prípade, že patríte medzi tých, ktorí si tovar radšej prehliadnu osobne a poradia sa s predavačmi, môžete tak urobiť v predajniach HEJHOUSE. Predajne HEJHOUSE nájdete v Bratilslave, Žiline a vo Zvolene. Užijete si tak plný komfort klasickej kamennej predajne, ale nakúpite za internetové ceny. HEJHOUSE Bratislava navyše ponúka osobný odber expres, s ktorým máte svoj nákup už za 4 hodiny od objednania.

Podobné obchody

Recenzie Hej.sk

Viktor Džuman 10.06.2017

Som spokojny,doporučujem,a dakujem.

Iva 03.06.2017

S obchodom spokojnost, zial vyrobok nefungoval dobre, ale reklamacia bola bezproblemova

Články

Hej.sk príbeh predajne a e-shopu

Hej.sk patrí do holdingu HP Tronic, ktorý okrem Slovenska pôsobí aj na českom a poľskom trhu....
16.8.2017 Zobraziť článok

Hej.sk a pravidelné zľavové akcie

Ako nakupovanie na Hej.sk ešte vylepšiť? Predsa využívaním akcií a špeciálnych výpredajov! Kedy...
10.8.2017 Zobraziť článok

Ako na zdravý spánok v horúčavách?

Silné slnko a vysoké teploty - to k letu neodmysliteľne patrí. A my sa tomu náramne tešíme! No aj...
3.8.2017 Zobraziť článok

Cashback ponuky

Peniaze späť z nákupu 3,3 %
Šport a outdoor 3,3 %
Chovateľské potreby 2,8 %
Hračky, Lego, škola 2,2 %
Malé spotrebiče 1,7 %
Dielňa, záhrada 1,7 %
Dom, domácnosť 1,7 %
Veľké spotrebiče 1,1 %
Vstavané spotrebiče 1,1 %
Príslušenstvo 1,1 %
Starostlivosť o dieťa 1,1 %
Parfumy 1,1 %
TV, audio, video 0,6 %
Počítače 0,6 %
Foto, Kamery 0,6 %
Mobily a navigácie 0,6 %
Hodinky 1,1 %
Zobraziť všetky ponuky

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Úspešnosť pripísania odmien dosahuje takmer 100 %. Iba v ojedinelých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci starostlivosti o zákazníkov, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začít šetřit s Tipli Zistite ako Tipli funguje