Jarný špeciál: TRIČKÁ

Móda Tipy a triky 17. 3. 2017

Jar prichádza – ale ako sa na ňu obliecť? Po dlhej zime by to rozhodne chcelo trochu si obnoviť šatník a oživiť ho sviežimi jarnými farbami. Že neviete, kde také oblečenie nájsť? To vám v našom novom seriály povieme! Začíname u tričiek, tielok a blúzok.

Obchody sa začínajú farbiť do jarných otieňov žltej, zelenej a oranžovej. Obchody sme preskúmalii za vás a povieme vám, kde sú tie najkrajšie jarné kúsky.

Kde nájsť jarné topy?

BonPrix

Zaručené miesto, keď zhánňate niečo svieže a pohodlné na seba za skvelú cenu. BonPrix ponúka širokú paletu oblečenia na každú príležitosť – a na príchod jari sa náležite pripravil.

Jarní speciál: TRIČKA v režii našich obchodů 1 Nakúpiť na Bonprix

ZOOT

Úplná istota, ak zháňate trendy kúsky a nevadí vám trochu si za spoľahlivú značku priplatiť. ZOOT sa do jarných farieb pustil s obrovským nadšením a na ich kolekciu je radosť sa pozrieť. Elegancia aj v žiarivej žltej farbe zaručená, nie je prečo sa držať späť.

Jarní speciál: TRIČKA v režii našich obchodů 2 Nakúpiť na ZOOT

Tchibo

Aké šťastie, že Tchibo už dávno nevyrába iba kávu. Rozhodne sa totiž vie postarať o to, aby vám to túto jar pristalo. Môžete sa spoľahnúť na príjemné materiály a nápadité detaily, ktoré vám dodajú šmrnc.

Jarní speciál: TRIČKA v režii našich obchodů 3 Nakúpiť na Tchibo

Modino.sk

Jemné farby a príjemné strihy skĺbené v dokonalom minimalizme. Modino.sk vás oblečie do ležérnej a pohodlnej elegancie. Ak na seba neradi upozorňujete vyzývavými strihmi a krikľavýmii farbami, ale aj tak si chcete jarný šatník náležite užiť, Modino.sk je tá správna voľba.

Jarní speciál: TRIČKA v režii našich obchodů 4 Nakúpiť na Modino.sk

Halens

Jar patrí aj do práce – oživte svoje pracovné prostredie sviežimi farbami a dodajte svojim unaveným kolegom energiu. Halens je odborníkom na office oblečenie a bez problému tu nájdete halenku, ktorá bude nie len odpovedať dress codu, ale zároveň vás jej nosenie povzbudí a zlepší vám náladu.

Jarní speciál: TRIČKA v režii našich obchodů 6 Nakúpiť na Halens

Vivantis

Pustite jar aj medzi svoje fitness oblečenie. Vivantis sa pustil do farieb predovšetkým u obľúbených športových značiek. Ak ste si teda dali pravidelné cvičenie ako svoje novoročné predsavzatie, buďte si vedomé toho, že v pohodlnom oblečení ho dodržíte oveľa ľahšie. Už len nájsť park, v ktorom budete môcť každé ráno behať.

Jarní speciál: TRIČKA v režii našich obchodů 5 Nakúpiť na Vivantis

A pro pány?

Buď chlap!

Páni, zdá sa vám, že v bežných obchodoch nie je skoro žiadny výber? Máme e-shop presne pre vás! Buď chlap! sa špecializuje na oblečenie pre mužov a rozhodne sa v tom vyzná. Nájdete tu stýlovú pánsku módu, a to v rôznych farbách, ak vás už stále tá istá čierna unavuje.

Jarní speciál: TRIČKA v režii našich obchodů 6 Nakúpiť na Buď chlap!

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

AliExpress Day 2020: Najväčší nákupný festival je späť

Nakupovanie môže byť pre niekoho vášňou a pre niekoho iného môže byť nutným zlom. Každý však pri...
30.6.2020Zobraziť článok

Kde hľadať lacné letenky?

Nazrite do tajov cestovania za pár drobných! Nemusíte minúť majland, aby ste sa dostali aj do...
1.6.2020Zobraziť článok

10 TOP darčekov na Baby shower

Baby shower je anglický pojem označujúci oslavu očakávaného narodenia dieťaťa, ktorá sa koná pár...
21.5.2020Zobraziť článok
- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.